Szukaj

Anna Kalczyńska napisała SMS-a do Mariny po wpadce z imieniem jej syna. Co jej odpisała? „Poczułam się bardzo zawstydzona tą pomyłką” [WIDEO]

Anna Kalczyńska błędnie wypowiedziała imię syna Mariny. Po wpadce w Dzień Dobry TVN napisała wiadomość do gwiazdy. Co jej odpowiedziała?
Anna Kalczyńska, Marina

Anna Kalczyńska, Marina

Anna Kalczyńska uchodzi za jedną z najbardziej cenionych prezenterek telewizyjnych w kraju, która jak magnes przyciąga widzów przed telewizory. To dla niej część publiczności włącza poranny program Dzień Dobry TVN.

Anna Kalczyńska tłumaczy wpadkę z imieniem syna Mariny

Niedawno, w jednym z weekendowych odcinków, gwiazda gościła Marinę Łuczenko, z którą porozmawiała na temat jej roli w serialu 39 i pół. Podczas rozmowy dziennikarka poruszyła temat jej życia prywatnego. Rozmawiając o synu piosenkarki, Kalczyńska omyłkowo błędnie wypowiedziała imię Liam – zamiast poprawnej wersji „Lijam”, powiedziała „Lajam”. Marina zwróciła jej uwagę, a Anna szybko się poprawiła.

Przypomnijmy: Anna Kalczyńska przekręciła imię syna Mariny na wizji. Oj, zrobiło się gorąco: “Kto to w ogóle wymyślił?”

Kalczyńska do całej afery odniosła się w rozmowie z naszą reporterką:

Sprawa zaczęła żyć własnym życiem. Trochę tego nie śledziłam, bo akurat trafiło to na moje smutniejsze dni, ale faktycznie, kiedy otworzyłam jakiś portal i zobaczyłam, ile portali zaczęło pisać o tej sprawie, to byłam mocno zaskoczona. Ja jestem osobą, która bardzo dużą rolę przywiązuje do wymowy, szczególnie w języku angielskim. Wydawało mi się, że jestem ekspertką, a tu się okazało, że się tylko wydawało. Więc poczułam się bardzo zawstydzona tą pomyłką i tą wpadką. Od razu ją poprawiłam na wizji i wydawało mi się, że jest to też cenna lekcja dla nas wszystkich, że raz na zawsze możemy się dowiedzieć, jak to imię się wymawia. Lijam i już. A nie Lajam. Ja nie spotkałam tego imienia wcześniej, dlatego taka, a nie inna pomyłka.

Prezenterka po programie postanowiła skontaktować się z Mariną, aby wyjaśnić zaistniałą sytuację:

Napisałam do Mariny osobiście, że mam nadzieję, że nie ma mi tego za złe, żeby się nie przejmowała tak dużym oddźwiękiem tej całej historii medialnej, no bo tak jest. Jest piękna, jest zdolna, bardzo popularna, więc siłą rzeczy każda taka historia jest dla jej fanów interesująca, dlatego piszą, i tak będzie – wyznała w wywiadzie dla Jastrząb Post.

Zobacz: Afery z przekręconym imieniem syna Mariny ciąg dalszy. Gwiazda nie przebierała w słowach na Instagramie: “No ku**a, to jest komedia”

Anna nie ukrywa, że pomimo ogromnego doświadczenia na wizji, była to dla niej ważna lekcja:

Ja ze swojej strony lekcję przyjęłam i więcej już tego błędu nie popełnię. Marina mi odpisała, że oczywiście nie czuje się urażona, na wizji wszystko było super, była przemiła rozmowa. Wyjaśniłyśmy sobie wszystko i już.

Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: Marina to mistrzyni stylu! Nawet w zwykłych dżinsach wygląda tak, że wow!


Anna Kalczyńska – Bal TVN 2019

Anna Kalczyńska – Bal TVN 2019

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska w czarnej sukni na imprezie Kryształowe Zwierciadła

Anna Kalczyńska w czarnej sukni na imprezie Kryształowe Zwierciadła

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×