Anna Kalczyńska z rozbawieniem wspomina swoje modowe wpadki… pamiętacie sukienkę z Balu Dziennikarzy nazwaną „sado-maso”? To nic w porównaniu z… [WIDEO]

Anna Kalczyńska o modowych wpadkach

Anna Kalczyńska o modowych wpadkach

Anna Kalczyńska o modowych wpadkach

Anna Kalczyńska o swoich modowych wpadkach. Gwiazda wspomina dwie stylizacje, w których wystąpiła na Balu Dziennikarzy.

19. – i ostatnia – edycja Balu Dziennikarzy za nami. Jedną z najpiękniej ubranych gwiazd była Anna Kalczyńska, która w swojej kreacji śmiało mogłaby wystąpić na czerwonym dywanie podczas ceremonii wręczenia Oscarów. Gwiazda, która zazwyczaj prezentuje się nienagannie, ma na swoim koncie dość kontrowersyjną kreację, w której wystąpiła na jednej z poprzednich edycji charytatywnego balu. W 2016 roku jej seksowna suknia została okrzyknięta mianem „sado-maso”, a krytycy modowi nie szczędzili pod adresem dziennikarki gorzkich słów:

Zapamiętałam też wyjątkową kreację Łukasza Jemioła, kiedy byłam tak ubrana w dość odważną suknię i która została skrytykowana. Ale dzisiaj jak na nią patrzę, to bardzo mi się podoba. Była kontrowersyjna. Zastanawialiśmy się z projektantem i stylistką czy ją założyć, koniec końców wyszło jak wyszło. Wtedy mocno to przeżyłam, jak każdy poddany ocenie – wyznała Kalczyńska w rozmowie z naszą reporterką.

Jak się okazało, to nie jedyna stylizacja, którą z humorem wspomina dziennikarka:

Pamiętam jeden z pierwszych balów, kiedy byłam w ciąży z moim pierwszym dzieckiem Jasiem. Pierwszy raz przyszłam na ten bal. Wyglądałam jak namiot, ubrana w fioletową suknię, coś strasznego. Jeszcze zafundowałam sobie opalanie natryskowe, żeby pięknie wyglądać. Jakiś koszmar!

Obie stylizacje przypominamy w galerii.

Wystylizowana na wielką damę Anna Kalczyńska z mężem wiedli prym na parkiecie Balu Dziennikarzy 2019! W tej sukni śmiało może jechać na Oscary!

Siostra i brat Anny Kalczyńskiej pokazali się Polsce! Z taką urodą mogliby zawojować cały TVN!

Anna Kalczyńska na kawie ze swoim byłym. Ich relacje są wręcz idealne!


Anna Kalczyńska w ciąży na Balu Dziennikarzy w 2010 roku

Anna Kalczyńska w ciąży na Balu Dziennikarzy w 2010 roku

Anna Kalczyńska na Balu Dziennikarzy w 2016 roku

Anna Kalczyńska na Balu Dziennikarzy w 2016 roku

Anna Kalczyńska - Bal Dziennikarzy

Anna Kalczyńska - Bal Dziennikarzy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×