Szukaj

Gwiazda TVN-u chce do „Tańca z gwiazdami”! Zaskakująca deklaracja w trakcie wywiadu z Anną Jagodzińską [WIDEO]

Anna Jagodzińska o Tańcu z gwiazdami

Anna Jagodzińska o Tańcu z gwiazdami

Anna Jagodzińska opowiedziała nam o treningach do Tańca z gwiazdami. W trakcie rozmowy z modelką, Dawid Woliński przyznał, że sam chciałby wziąć udział w kolejnej edycji show Polsatu. Dlaczego? Zobacz materiał wideo.

Anna Jagodzińska już 1 marca zaprezentuje widzom Polsatu swoje umiejętności taneczne, jakie nabyła podczas treningów do Tańca z gwiazdami. Światowej sławy modelka wystąpi w parze z Michałem Jeziorowskim, i wiele wskazuje, że może być czarnym koniem tegorocznej edycji show.

W rozmowie z naszą reporterką, Jagodzińska otwarcie przyznała, że musiała chwilę pomyśleć nad tym, czy jest gotowa podjąć się wyzwania. Pomimo kilku obaw związanych z występem w Tańcu z gwiazdami, dzisiaj wie, że udział w programie jest dobrą decyzją:

Troszeczkę długo się zastanawiałam, bo jednak to są inne emocje. Inna dziedzina sztuki, z którą tak naprawdę nie mam nic do czynienia, tak więc troszeczkę długo. Ale to są prawdziwe emocje, coś wspaniałego i bardzo się cieszę, mam nadzieję, że dobrze wypadnę.

Dawid Woliński chce do Tańca z gwiazdami

Dawid Woliński, który towarzyszył Ani podczas 19. edycji Charytatywnego Balu Dziennikarzy, wyznał, że liczy na angaż do kolejnego sezonu tanecznego programu Polsatu:

Ja tego bardzo Ani zazdroszczę, bo jak widzę, jak ciało Ani się zmienia, jak te osoby, które są zachwycone opowiadają: „Ale nogi, ale barki, ale piękna postawa”, to ja tylko zazdroszczę i mam nadzieję, że kiedyś też będę mógł zatańczyć.

Ciekawe, co na to Nina Terentiew?

Justyna Żyła wiruje na parkiecie… z ciążowym brzuszkiem?! Fani rzucili się z gratulacjami!

Żona Michała Wiśniewskiego już tak nie wygląda! Przeszła kolejną metamorfozę na potrzeby „Tańca z Gwiazdami”

Iga Lis pokazała swój debiut medialny sprzed 13 lat! Zobaczcie, jak kibicowała Kindze Rusin w „Tańcu z gwiazdami”! [WIDEO]


Anna Jagodzińska i Michał Jeziorowski parą w Tańcu z gwiazdami

Anna Jagodzińska i Michał Jeziorowski parą w Tańcu z gwiazdami

Anna Jagodzińska – Bal Dziennikarzy 2019

Anna Jagodzińska – Bal Dziennikarzy 2019

Dawid Woliński i Anna Jagodzińska (po prawej) – Bal Dziennikarzy 2019

Dawid Woliński i Anna Jagodzińska (po prawej) – Bal Dziennikarzy 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×