Anna Głogowska o „TTBZ” bez Piotra Gąsowskiego. Krótko podsumowała to, co dzieje się w programie [WIDEO]

Anna Głogowska

Anna Głogowska

Anna Głogowska była związana z Piotrem Gąsowskim i nadal się z nim przyjaźni. Jak ocenia program Twoja Twarz Brzmi Znajomo bez byłego partnera? Komu kibicuje?

Anna Głogowska dała się poznać fanom w mowmencie gdy pojawiła się w programie Taniec z Gwiazdami. Tancerka miała okazję trenować między innymi z Piotrem Gąsowskim. Parę oprócz tańca połączyło także gorące uczucie. Chociaż nie zdecydowali się na sformalizowanie związku, to doczekali się córki. Julia ma obecnie 15 lat i powoli wkracza do świata show-biznesu. Para rozstała się jeszcze jak dziewczynka była mała, ale pomimo tego łączy ich przyjaźń i zgodnie dzielą się opieką nad nastolatką.

Ania i Piotr mają zdrowe relacje, których można im pozazdrościć. Byli partnerzy wyjeżdżają nawet na wspólne wakacje z córką. Ostatnio o Piotrze było bardzo głośno w kontekście programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Prezenter uniósł się honorem i po tym, jak zwolniono jego przyjaciółkę Katarzynę Skrzynecką, odszedł z show. Przypomnijmy, że był z nim związany od pierwszego odcinka.

Anna Głogowska o TTBZ bez Piotra Gąsowskiego

Anna Głogowska nawet po rozstaniu wyraża się o Piotrze w samych superlatywach. Tancerka udzieliła wywiadu Jastrząb Post, w którym zdradziła, czy po rezygnacji Piotra nadal ogląda najpopularniejsze show Polsatu.

Nie oglądam go zbyt nałogowo od bardzo dawna. Twoja Twarz Brzmi Znajomo jest w tej chwili dla Piotra Gąsowskiego już przeszłością. Pięknym, długim okresem pełnym emocji i wrażeń, o których opowiadał z energią. Teraz czekamy u niego na coś nowego. A co do programu to karawana jedzie dalej. Niech im się wiedzie. Polacy uwielbiają ten program.

Ani nie umknęły występy Krzysztofa Ibisza:

Z tego co wiem, furorę robi tam teraz Krzysztof Ibisz. Trzymam za niego kciuki z całego serca i może zobaczę.

Jesteście fanami TTBZ?

TTBZ 18 – kto wygrał trzeci odcinek?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo ruszyła we wiosennej ramówce z 18. edycją. Dwa pierwsze odcinki wygrał Krzysztof Ibisz, co wywołało lawinę spekulacji na temat udziału prezentera w programie. W trzecim odcinku jednak teorie spiskowe legły w gruzach, ponieważ zwyciężył młody aktor Oskar Cyms. Otrzymał 10 tys. złotych, które przeznaczy na pomoc chorej dziewczynce.

3. Odcinek @twojatwarzbrzmiznajomo wygrywa Oskar @cymsu jako @eminem i swoją nagrodę czyli czek na 10 000 zł przekazuje Zosi z fundacji @siepomaga. Dziękujemy i gratulujemy rewelacyjnego występu Oskar! A Wam bardzo dziękujemy za dziś! – czytamy w social mediach TTBZ.


Anna Głogowska zrelacjonowała wizytę u fryzjera

Anna Głogowska zrelacjonowała wizytę u fryzjera

Anna Głogowska z córką na wakacjach

Anna Głogowska z córką na wakacjach

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski na wakacjach

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski na wakacjach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×