Anna Dereszowska o urlopie macierzyńskim. Zdradziła nam ile potrwa i kiedy wróci do pracy: „Zobowiązałam się do tego”

Anna Dereszowska o urlopie macierzyńskim

Anna Dereszowska o urlopie macierzyńskim

Anna Dereszowska spodziewa się trzeciego dziecka. W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, jak długi urlop macierzyński planuje.

Anna Dereszowska kilka tygodni temu pochwaliła się szczęśliwą nowiną. Gwiazda spodziewa się trzeciego dziecka. Aktorka jest już mamą 13-letniej Leny i 6-letniego Maksa. Ojcem starszej córki jest Piotr Grabowski. Syn i kolejne dziecko to owoce jej związku z obecnym partnerem Danielem Duniakiem.

Przyszła mama nie ukrywa już krągłości. W social mediach chętnie publikuje kolejne zdjęcia, na których możemy podziwiać jej ciążową figurę. Mimo wyjątkowego stanu Ania nawet na chwilę nie zwalnia tempa. Cały czas jest aktywna zawodowo. Pojawia się na scenie, ale nie stroni też od branżowych imprez, gdzie z dumą prezentuje uroczy brzuszek na ściankach.

Anna Dereszowska o powrocie do pracy po narodzinach trzeciego dziecka

Wiadomo, że każdej świeżo upieczonej mamie przysługuje urlop macierzyńskich. Coraz więcej kobiet decyduje się jednak po narodzinach dziecka szybko wrócić do pracy. Taką decyzję podjęła między innymi prezenterka TVPIda Nowakowska, która zaledwie kilka dni po wyjściu z porodówki pojawiła się na antenie.

Dereszowska w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, czy planuje równie szybko wrócić do pracy po trzecim porodzie:

Dość szybko wracam do teatru. Zobowiązałam się do tego, ale też ponieważ to nie jest moja pierwsza ciąża, znam swoje możliwości, swoje ciało i swój temperament. I wiem, że praca jest istotną częścią mojego życia, więc będę za nią bardzo tęskniła.

Aktorka bardzo tęskni za widzami:

Oczywiście to nie jest tak, że prosto z porodówki pójdę na scenę. Oczywiście, jakąś przerwę będę miała, ale nie będzie to długa przerwa. Bo ja po prostu bardzo tęsknię za widzami. Poza tym mam też ogromne wsparcie w naszej niani. I w partnerze również.

Co sądzicie o takim podejściu?


Anna Dereszowska zrobiła z brzuszka stolik

Anna Dereszowska zrobiła z brzuszka stolik

Anna Dereszowska - Opole 2021

Anna Dereszowska - Opole 2021

Anna Dereszowska na planie Jaka to melodia?

Anna Dereszowska na planie Jaka to melodia?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×