Nastoletnią córkę Anny Dereszowskiej czeka pilna operacja. Z każdym dniem jest coraz gorzej [WIDEO]

Anan Dereszowska z córką

Anan Dereszowska z córką

Anna Dereszowska o operacji córki

Anna Dereszowska skomentowała wadę wzroku swojej córki Lenki. Aktorka, chociaż z reguły milczy na temat życia prywatnego, tym razem postanowiła zrobić wyjątek. Co powiedziała w rozmowie z naszą reporterką?

Anna Dereszowska zalicza się do grona najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek. Gwiazdę w swoich produkcjach chce mieć niemalże każdy reżyser, a jej angaż do roli jest gwarantem sukcesu. Uwielbienie ze strony publiczności przekłada się na zainteresowanie mediów jej życiem prywatnym, o którym gwiazda mówi niewiele. Ostatnio jednak zdobyła się na szczere wyznanie – wyjawiła, że jej córkę prawdopodobnie czeka operacja wzroku.

Okazuje się, że wzrok 11-letniej Lenki ulega pogorszeniu z każdym dniem. W tej chwili ma wadę -3,5 dioptrii:

Lena w tej chwili ma wadę wzroku -3,5.  Ma prawie 11 lat, ale ta wada z całą pewnością będzie jej się powiększała, bo już nam to okulista powiedział. Do któregoś momentu będzie się powiększała, potem stanie. Być może Lena sobie kiedy zoperuje wzrok, bo to taka wada, którą można skorygować.

Dlaczego wzrok dziewczynki jest coraz słabszy? Wszystko przez to, że nie stosuje się do zaleceń rodziców i potajemnie czyta książki przy bardzo słabym świetle:

W wypadku Lenki ona od razu sygnalizuje, że nie widzi z tablicy, albo, że musi podejść, zapytać. Wówczas od razu wiemy, że coś jest nie tak. Niemniej, regularnie chodzimy co pół roku z córką do okulisty, potem do optyka. A na co dzień dbamy, aby chronić wzrok przed promieniami UV, no i oczywiście dobre światło. Lena dużo czyta i strasznie ciężko ją upilnować. My mówimy idź już spać, ona mówi tak, po czym przychodzę, a ona pod kołdrą dalej czyta.

Na szczęście w dzisiejszych czasach specjaliści taką wadę są w stanie „zbić” do zera.

Rozmowa z gwiazdą poniżej:

Anna Dereszowska weźmie ślub? Tym komentarzem zdradziła wszystko

Gwiazdy chwalą się zdjęciami z Wigilii! Wybraliśmy najpiękniejsze! Jest ich mnóstwo!

Tłum gwiazd na premierze filmu „Pech to nie grzech”: Basia Kurdej-Szatan, Mikołaj Roznerski, Anna Dereszowska, Maria Dębska, Anna Prus

 


Anna Dereszowska z córką Leną
Anna Dereszowska - Walentynki 2019

Anna Dereszowska - Walentynki 2019

Anna Dereszowska – TVN wiosenna ramówka 2019

Anna Dereszowska – TVN wiosenna ramówka 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×