Szukaj

Anja Rubik nie przebierała w słowach. Ma mocny komunikat dla ludzi szydzących z jej szczupłej sylwetki! [WIDEO]

Anja Rubik dyskryminacja

Anja Rubik czuje się dyskryminowana?

Anja Rubik należy do grona najbardziej rozchwytywanych i najpopularniejszych topmodelek na świecie. Jej kariera nabrała rozpędu lata temu i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie cokolwiek miało się zmienić. Modelka nie poprzestaje jednak na odcinaniu kuponów od sławy: zdecydowała się niedawno na odważny krok i zaczęła głośno mówić o seksie w kontekście edukacji, której w Polsce wyraźnie brakuje.

Jej książka stała się fenomenem, ale nie obyło się bez głosów krytykujących gwiazdę za poruszanie tak “niewygodnych” tematów. W rozmowie z Jastrząb Post wyznała, że negatywne opinie nie przeszkodzą jej w realizacji zadania, którego się podjęła:

Ja w ogóle nigdy nie myślę w takich kategoriach. Jeżeli w coś wierzę i widzę, że jest duży problem i trzeba coś z tym zrobić, a to co robię ma przynieść pozytywne rezultaty i ma wpłynąć dobrze na nasze społeczeństwo no to w ogóle się nie zastanawiam czy będzie hejt, czy nie będzie hejtu. Czuję taką wewnętrzną potrzebę żeby to zrobić.

Anja Rubik o dyskryminacji osób szczupłych

Modelka nie jest również wolna od krytyki z innego powodu. Często zarzuca jej się, że jest zbyt szczupła i promuje niezdrowy kanon urody. Co ona na to?

Ja jeżeli krytyka jest faktycznie dobrze zbudowana i ma jakieś podstawy to ją wezmę i sobie przemyślę. Może coś tam zmienię. Jeżeli to jest krytyka rzucona takie słowa na wiatr, to ja pracuję w modzie już od 20 lat. Polska zna mnie od 15 lat. Ja jestem osobą szczupłą, zawsze byłam i mam nadzieję, że się ludzie w końcu do tego przyzwyczają. Poza tym to jest pewna dyskryminacja dlaczego osobę szczupłą można nazwać chudą, a osoby grubej nie można nazwać grubą?

Zgadzacie się z nią?

Gwiazdy na gali Kobieta Roku Glamour 2018: Anja Rubik, Margaret, Marta Wierzbicka, Kasia Sokołowska

Dlaczego Anja Rubik inwestuje w mieszkania na całym świecie? Wszystko przez tę dziwną fobię

Zjawiskowa Anja Rubik ponownie szokuje! W niemieckim „Vogue’u” pokazała się całkowicie NAGO!


Irina Shayk czy Anja Rubik? Która jest piękniejsza?

×