Anja Rubik otworzyła się ws. relacji z Kulig i Almodovarem. Z drugim łączą ją szczególne relacje [WIDEO]

Anja Rubik, Joanna Kulig, Pedro Almodovar

Anja Rubik, Joanna Kulig, Pedro Almodovar

Anja Rubik opowiedziała nam, co myśli na temat Joanny Kulig. Modelka przy okazji rzuciła nowe światło na swoją relację z Pedro Almodovarem, znanym reżyserem

Anja Rubik to jedna z nielicznych Polek, która stała się twarzą najpotężniejszych marek i pojawiła się na okładkach najważniejszych magazynów na świecie. Nic więc dziwnego, że gości ona na najbardziej prestiżowych imprezach, takich jak MET Gala czy festiwal w Cannes. W ostatnich dniach zjawiła się na tym drugim wydarzeniu. Modelka opowiedziała reporterce Jastrząb Post o tym, co robiła podczas topowego festiwalu filmowego.

Anja Rubik o Joannie Kulig i Pedro Almodovarze

Anja Rubik zdradziła nam, czy widziała się z Anną Robertem Lewandowskimi. Jak się okazało, do spotkania nie doszło. Modelka miała za to okazję spędzić trochę czasu z inną znaną Polką, Joanną Kulig, której wręcz nie mogła się nachwalić w rozmowie z nami.

Z Anią ani Robertem się nie spotkałam, bo miałyśmy całkiem inne obowiązki i byłyśmy na innych czerwonych dywanach. Ale za to spotkałam się z Joanną Kulig. Byłyśmy wspólnie na kolacji i było cudownie ją zobaczyć. Asię znam, była wspaniała. Powiem szczerze, że była tam z wszystkimi osobami z jej jury i oni byli nią zachwyceni. Ona tam była pełna energii, radości, uśmiechu, przedstawiała mnie każdej osobie. Widać było, że oni ją strasznie lubili i że ją tak bardzo cenili i była taką iskierką na tej imprezie. Byłam bardzo dumna, że jest kolejna Polka na tak ważnej imprezie, bo to jest impreza, która odbywa się co roku w Cannes – Women in Motion i jest na niej przyznawana nagroda. Fantastycznie było się z nią spotkać.

Modelka opowiedziała nam też o hiszpańskim reżyserze, scenarzyście i aktorze,  Pedro Almodovarze (Wszystko o mojej matce, Porozmawiaj z nią, Volver, Skóra, w której żyje, Kobiety na skraju załamania nerwowego, Ból i blask, Wysokie obcasy, Prawo pożądania), którego wymieniła jako artystę filmowego, który najbardziej ją ujmuje w życiu prywatnym.

Bardzo się lubimy z Pedro Almodovarem. Uwielbiam go. Jak jesteśmy w tym samym mieście, to się spotykamy. To jest cudowny człowiek, z niesamowicie ogromnym sercem. Bardzo wrażliwy. Obserwuje, co się dzieje na świecie. Świetnie rozumie kobiety. Więc to jest osoba, którą uwielbiam.

Jesteście fanami Pedro Almodovara i jego twórczości?


Anja Rubik - Cannes 2022

Anja Rubik - Cannes 2022

Joanna Kulig – Paszporty Polityki 2020

Joanna Kulig – Paszporty Polityki 2020

Pedro Almodovar

Pedro Almodovar

Komentarze

 • Alina 52 pisze:

  Pani bez korony. Poproszę o jilka pani zdjęć z zamknietą gębą.

 • Jarząbek pisze:

  To ile było tych czerwonych dywanów i który był najważniejszy jak zeszli z tych swoich dywanów to nie spotkali się widać że Lewandowskie nie z tego świata a Almodovar jest wspaniały

 • Gość Michał pisze:

  Tyle piszą o tej pani. A kto to właściwie jest ?

 • Zoja pisze:

  A kimze ona jest!!!!Wieszak,któremu się wydaje,że pozjadal wszystkie mądrości!!!!Zawsze tak samo wyglądający pustak!!!!

 • Gość pisze:

  Ania Rubik to bardzo ładna kobieta , choć według mnie jest zbyt koścista , te kilka kilogramów więcej ,wcale by nie zaszkodziło

 • Gość pisze:

  A Almadovar pewnie nie wie o jej istnieniu 😉

 • Lenna pisze:

  Pani Rubik ma dziwnie otwarte usta. Cóż, nie znam się na tym, może tak ma być. Zwróciłam uwagę jednak na jej dłonie. Są czerwone, kontrastujące z ciałem, które odkrywa suknia. Palce w kostkach pogrubiałe, jakby chorowała na RZS. Sama choruję, to widzę takie zmiany, chociaż dłoni czerwonych nie mam. Brzydko to wygląda powinna zakładać rękawiczki odpowiednie do sukni. Suknia piękna i pani Rubik świetnie się w niej prezentuje, jednak dłonie psują całą estetykę. A może tylko tak mi się wydaje? Nie chcę krytykować, bo to świetna modelka, jednak to rzuca się w oczy.

 • Bez korony pisze:

  Ta Rubik ciągle z otwartą gębą, nie widziałam, ani jednego normalnego zdjęcia, ciągle rozchylone usta, makabra, jak skurcz

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×