Anita Lipnicka prawie ogoliła głowę. Gwiazda przeszła metamorfozę przez fatalny błąd fryzjerki!

Anita Lipnicka metamorfoza

Anita Lipnicka metamorfoza

Anita Lipnicka w krótkich włosach pokazała się na festiwalu Top of the Top w Sopocie. Gwiazda zaprezentowała się w nowej fryzurze, która niekoniecznie spełniła jej oczekiwania. Dlaczego? Znamy powody.

Anita Lipnicka po raz kolejny zaśpiewała na sopockim festiwalu. Już po raz drugi telewizja TVN zorganizowała festiwal muzyczny w Sopocie. Ponownie na scenie pojawiły się gwiazdy związane z polską i nie tylko, sceną muzyczną. Nie zabrakło również wielkich powrotów w sopockim amfiteatrze. 13 sierpnia, podczas koncertu FOREVER YOUNG pojawiła się Anita Lipnicka.

Zobacz: Nowa fryzura, za duża bluza i kozaki, jak milion dolarów. Małgorzata Rozenek zrobiła szał na festiwalu w Sopocie!

W historii muzyki zapisała się jako pierwsza wokalistka zespołu Varius Manx. Teraz nie ma osoby, która nie znałaby jej nazwiska. Dziś Anita Lipnicka powraca odmieniona, a jednak, jej krótka fryzura, mocno przypomina tę sprzed wielu lat, kiedy jeszcze koncertowała z Robertem Jansonem.

Na scenie Top Of The Top Sopot Festival 2019 Anita wyglądała niezwykle dziewczęco. Srebrna sukienka podkreślała jej niezmiennie szczupłą sylwetkę, a krótkie włosy w kolorze popielatego blondu odejmowały jej lat. Kształt fryzury przypomina nam tę, którą Lipnicka nosiła w czasach Varius Manx.

Anita Lipnicka w czasach Varius Manx nosiła krótkie włosy

Anita Lipnicka w czasach Varius Manx nosiła krótkie włosy (fot. Archiwum Polskiego Rocka)

Dlaczego Anita Lipnicka obcięła włosy na krótko?

Jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post, Anita przeszła metamorfozę wbrew własnej woli. Gwiazda planowała zupełnie inną fryzurę, ale przez wpadkę jej fryzjera, konieczne było obcięcie włosów na krótko:

Fryzjerka spaliła jej włosy. Nie pozostało nic, jak ostre cięcie, którego Anita nie planowała – mówi nam osoba z otoczenia piosenkarki.

Zobacz: Agnieszka Chylińska w Sopocie królowała w czarnej stylizacji. Ta sukienka to prawdziwa petarda!

Piosenkarka zaśpiewała swoje największe przeboje, a publiczność przyjęła z entuzjazmem nowe aranżacje. Wokalistka otrzymała też miły prezent od widowni, a mianowicie gromkie Sto lat popłynęło w jej kierunku. Wzruszeniom nie było końca. A ona, jak zwykle, swoją eteryczną obecnością, nadała koncertowi nutki sentymentalizmu.

Zobacz: Agnieszka Chylińska w objęciach przystojniaka została przyłapana za kulisami w Sopocie! Zdjęcie już zniknęło z Instagrama, ale mamy screen!


Anita Lipnicka ma krótkie włosy. Top of the Top 2019

Anita Lipnicka ma krótkie włosy. Top of the Top 2019

Anita Lipnicka ma krótkie włosy. Top of the Top 2019

Anita Lipnicka ma krótkie włosy. Top of the Top 2019

Anita Lipnicka ma krótkie włosy. Top of the Top 2019

Anita Lipnicka ma krótkie włosy. Top of the Top 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×