Anika Dąbrowska ma chrapkę na Eurowizję! Zwyciężczyni „The Voice Kids” o planach przyszłość [WIDEO]

Anika Dąbrowska, Eurowizja

Anika Dąbrowska, Eurowizja

Anika Dąbrowska o Viki Gabor. Zwyciężczyni The Voice Kids 2 nie żałuje, że nie pojechała na Eurowizję Junior. Ma o wiele ambitniejsze plany na przyszłość.

Anika Dąbrowska wygrała drugą edycję The Voice Kids. Po programie nagrała dwa single, które bardzo ciepło zostały przyjęte przez publiczność. Piosenka Małe skrzydła ma już ponad 11 milionów wyświetleń na YouTubie – to tyle, co występ Viki Gabor na Eurowizji Junior 2019.

Anika Dąbrowska o Viki Gabor i Eurowizji

Choć Viki przegrała z Aniką w finale muzycznego show TVP, jej kariera ma się świetnie. Wszystko za sprawą hitu Superhero. Czy Dąbrowska żałuje, że to nie ona pojechała na Eurowizję Junior do Gliwic? W końcu rok wcześniej Polskę reprezentowała poprzednia zwyciężczyni Voice Kids, Roksana Węgiel.

Nie miałam. Teraz tworzę swój debiutancki album, który już naprawdę bardzo niedługo, więc jest na co czekać. Przez cały rok tworzymy ten album – powiedziała Anika naszej reporterce.

Ania Dąbrowska wygrała The Voice Kids 2

Anika Dąbrowska wygrała The Voice Kids 2

Młoda wokalistka nie ukrywa, że ma apetyt, aby w przyszłości reprezentować nasz kraj na Eurowizji, ale nie Junior, a tej głównej, którą ogląda ponad 200 milionów widzów na całym świecie.

Jeszcze jest Eurowizja dla dorosłych, więc zobaczymy. Jest to moje marzenie. Na razie będę po prostu ciężko pracować i się rozwijać.

Trzymamy kciuki za karierę Aniki i czekamy na Eurowizję z jej udziałem 🙂


Anika Dąbrowska na Finale The Voice Kids 3

Anika Dąbrowska na Finale The Voice Kids 3

Anika Dąbrowska – Top of the Top 2019

Anika Dąbrowska – Top of the Top 2019

Anika Dąbrowska – Opole 2019, konferencja

Anika Dąbrowska – Opole 2019, konferencja

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×