Szukaj

Ania Wyszkoni odsłania kulisy związku z menadżerem największych gwiazd. Doradza mu w pracy?

Ania Wyszkoni o związku z Maciejem Druczakiem

Ania Wyszkoni o związku z Maciejem Druczakiem

Ania Wyszkoni od lat jest partnerką Macieja Durczaka, jednego z najpopularniejszych menadżerów gwiazd w Polsce. Jak na co dzień udaje im się łączyć pracę ze związkiem? Czy dochodzi między nimi do spięć na tle zawodowym?

Ania Wyszkoni na dużej scenie obecna jest od ponad dwóch dekad. Gwiazda ogólnopolską sławę zyskała, występując z zespołem Łzy. To za jej czasów grupa nagrała i wylansowała największe przeboje. Agnieszka już dawno…, Narcyz się nazywam czy Anastazja jestem przyniosły grupie popularność porównywalną do tej, jaką w tamtych czasach osiągnęło jedynie Ich Troje.

W 2008 roku piosenkarka podjęła decyzję o odejściu z formacji i skupiła się na działalności solowej. Decyzja o opuszczeniu Łez była strzałem w 10., bo Ania wyrosła na czołową gwiazdę show-biznesu. Jej wszystkie płyty pokryły się platyną lub złotem, a piosenki singlowe do dziś cieszą się ogromną popularnością. Spory wkład w karierę artystki ma jej partner, Maciej Durczak.

Ania Wyszkoni o związku z Maciejem Durczakiem i relacjach z gwiazdami, z którymi pracuje

Mężczyzna z branżą rozrywkową związany jest od ponad 20 lat. Spod jego skrzydeł wyfrunęły największe postaci sceny muzycznej. Obecnie współpracuje z całą plejadą gwiazd. Opiekę menadżerską pełni nad m.in. Michałem Szpakiem, Kasią Kowalską i Małgorzatą Ostrowską. Jakie relacje z jego podopiecznymi ma Ania? Czy doradza mu w pracy?

Maciej pracuje z wieloma artystami, których ja bardzo cenię. Ma pod skrzydłami m.in Lady Pank, Kasię Kowalską, opiekuje się Małgorzatą Ostrowską, Cugowskimi braćmi, ojcem. Ja się przyzwyczaiłam do tego, że w jego stajni jest tylu artystów i to są naprawdę wspaniali ludzie, z którymi uwielbiam się spotykać nie tylko na scenie, ale również poza nią. To są jego wybory i ja w nich nie uczestniczę, to jest jego praca – powiedziała reporterce Jastrząb Post.

Czy w domu często rozmawiają na tematy zawodowe?

Tego się nie da uniknąć. To jest po prostu nasza pasja i my rozmawiamy bardzo dużo o muzyce. Generalnie skupiamy się jeśli chodzi o nasze rozmowy na tej mojej drodze i moich planach. Te plany, które on snuje, mnie nie dotyczą. Nie chcę się wtrącać. Każdy ma swoją ścieżkę.

Czy Ania chciałaby zaśpiewać z kimś w duecie z podopiecznych Durczaka?

Marzą mi się jakieś duety. Niekoniecznie ze stajni mojego nie męża. Miałam ogromny zaszczyt śpiewania z Michałem Bajorem, z Markiem Jackowskim św. pamięci. Mam swoje marzenia, które tego dotyczą. Ale póki ich nie spełnię, to nie chcę o nich zbyt wiele mówić. Mam nadzieję, że ta konsekwencja na mojej drodze zaprowadzi mnie do tego, że te marzenia spełnię.

Trzymamy zatem kciuki za spełnienie marzeń Ani.


Anna Wyszkoni

Fotografia: AKPA

Anna Wyszkoni i Michał Bajor na koncercie z okazji 18. urodzin

Anna Wyszkoni i Michał Bajor na koncercie z okazji 18. urodzin "Jaka to melodia?"

Maciej Durczak i Ania Wyszkoni

Fotografia: AKPA

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×