Ania Wyszkoni oceniła rewolucje Miszczaka w Polsacie. Ma inne zdanie niż większość! Godna szacunku odwaga

Ania Wyszkoni, Edward Miszczak

Ania Wyszkoni, Edward Miszczak

Ania Wyszkoni szczerze o zmianach Edwarda Miszczaka w Polsacie. Jej opinia jest inna niż reszty opinii publicznej. Co powiedziała?

Widzowie Polsatu są zaniepokojeni ostatnimi zmianami w stacji. Chodzi przede wszystkim o rewolucję w formacie muzycznym Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Z pracą w nim pożegnało się kilka gwiazd: Michał WiśniewskiKatarzyna Skrzynecka Piotr Gąsowski. Część fanów wiąże te zmiany z objęciem posady dyrektora programowego telewizji przez Edwarda Miszczaka.

W rozmowie z Jastrząb Post zaskoczenia skalą zmian nie kryła Izabela Janachowska.

Wydaje mi się, że wszyscy jesteśmy trochę zaskoczeni, bo zmiany zazwyczaj przychodzą znienacka, ciężko się na nie przygotować, natomiast ja w ten rok wchodzę z ciekawością. Jestem ciekawa, co ten rok przyniesie. Trzymam ogromne kciuki za to, że jeżeli w moim życiu pojawią się zmiany, to żeby były to zmiany na lepsze i tak naprawdę trzymam kciuki za wszystkie osoby, w których życiu pojawiają się zmiany. Tak jak sięgam pamięcią, kiedy w moim życiu były duże zmiany, które w pierwszej chwili wydawały się być trudne, towarzyszyła im niepewność, to jak patrzę na nie z perspektywy czasu, to myślę sobie  ok, wtedy miałam stres, ale wyszło dobrze, więc mam nadzieję, że tak będzie mówiła.

Serwis Pomponik podał, że Gąsowskiego ma zastąpić w programie Maciej Rock (więcej tutaj), podczas gdy o pracę jako juror rywalizują ze sobą Michał Szpak oraz… jego kuzyn Ralph Kaminski (więcej tutaj).

Ania Wyszkoni ocenia zmiany w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Reporterka Jastrząb Post o zmianach w TTBZ porozmawiała z wokalistką Anią Wyszkoni. Nasza rozmówczyni pogratulowała Maćkowi Rockowi, jednak nie udzieliła szerszego komentarza, ponieważ osobiście nie śledzi programu.

Gratuluję Maćkowi. Nie śledzę tego programu, więc nie będę się jakoś specjalnie wypowiadać.

Uważa przy tym, że zmiany są potrzebne. Jej opinia mocno odbiega od opinii dużej części widzów Polsatu, przekonanych o tym, że Gąsowski i Skrzynecka tak dobrze się sprawowali, że nie ma potrzeby szukania dla nich zastępstwa.

Zmiany są potrzebne.

Tak szczere wyrażanie opinii zasługuje na uznanie.


Anna Wyszkoni - Gala Rak'n'Roll 2023

Anna Wyszkoni - Gala Rak'n'Roll 2023

Edward Miszczak i Anna Cieślak na 30-leciu Polsatu

Edward Miszczak i Anna Cieślak na 30-leciu Polsatu

Anna Wyszkoni - Dzień Dobry TVN.

Anna Wyszkoni - Dzień Dobry TVN.

Komentarze

 • Gość pisze:

  No i co takiego powiedziała ?

 • józek pisze:

  wyszkoni już się łasi…może nie spodoba mu się, że stoi zawsze w rozkoku..czasem boję się, że jej coś wypadnie..

 • Rybka pisze:

  Tak,Ania”5dolarów”Wyszkoni…..byleby u Niej kasa sie zgadzala,czy wiecie,ze po koncercie w Chicago kazala sobie placic 5dolarów za autograf😅😅😅do dzis mamy a tego ubaw!

 • Gość pisze:

  Jak inni byle kasa się zgadzała ale jaja gadający kotek a tyle co se sprzątnąłem to ma być ten potwór patrzcie byk się odezwał chcesz mnie wziąć za źone takie pierd..ły nie są dla mnie wariatko ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×