Najlepszy polski kandydat do roli Jamesa Bonda to… Anna Wendzikowska wskazała aktora. Tak zaszalała, że wybrała mu nawet dziewczynę

Ania Wendzikowska, Daniel Craig

Ania Wendzikowska, Daniel Craig

Ania Wendzikowska zdradziła, który polski aktor najlepiej sprawdziłby się jako James Bond. Wskazała swojego faworyta, a przy okazji zdradziła, kogo widzi u jego boku w roli dziewczyny. To dopiero miks.

1 października na ekrany kin na całym świecie wejdzie nowa część przygód Jamesa Bonda – No time to die. W Polsce film promowany jest pod tytułem Nie czas umierać i ma za sobą uroczystą prapremierę z udziałem gwiazd. Na czerwonym dywanie roiło się od znanych twarzy (zobacz zdjęcia).

W tak podniosłej chwili nie mogło zabraknąć lokalnej naczelnej ekspertki od Hollywood, czyli Ani Wendzikowskiej. Prezenterka miała okazję obejrzeć dzieło, którego premierę przełożono o ponad rok ze względu na szalejącą pandemię koronawirusa.

Który polski aktor mógłby zagrać Jamesa Bonda? Typ Ani Wendzikowskiej

No time to die jest ostatnią serią przygód agenta 007 z udziałem Daniela Craiga. Wiadomo już, że miejsce przystojniaka w kolejnej części zajmie nowy aktor. Część fanek widziałaby w tej roli Włocha Michele Morrone. A kogo producentom podsunęłaby Ania Wendzikowska?

Reporterka Jastrząb Post zapytała dziennikarkę TVN, który z polskich aktorów jej zdaniem mógłby zostać nowym Bondem.

Od razu skojarzył mi się Tomasz Kot. Ma coś w sobie i jest bardzo postawnym mężczyzną. Chociaż jak wiadomo, to nie jest problem, bo Danel Craig do wysokich i postawnych nie należy, kamera oszukuje. W filmie można wszystko zamarkować i poudawać, ale to było moje pierwsze skojarzenie.

A dziewczyna Bonda?

Może Julia Wieniawa. Coś jest takiego w jej urodzie, że myślę, iż by pasowała.

To dopiero byłaby petarda!


Tomasz Kot

Tomasz Kot

Daniel Craig – No Time to Die premiera

Daniel Craig – No Time to Die premiera

Daniel Craig bez koszulki w GQ

Daniel Craig bez koszulki w GQ

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×