Szukaj

Ania Wendzikowska spotkała się z Angeliną Jolie. Co mówiła o Bradzie? „Nie wiem, na ile to były pozory”

Ania Wendzikowska i Angelina Jolie

Ania Wendzikowska i Angelina Jolie

Angelina Jolie dwukrotnie udzieliła wywiadu Ani Wendzikowskiej. Dziennikarka TVN-u zdradziła nam, jakie wrażenie zrobiła na niej legenda kina i jak wypowiadała się o Bradzie Pittcie.

Ania Wendzikowska jest jedną z nielicznych dziennikarek w Polsce, która na swojej drodze zawodowej miała okazję stanąć twarzą w twarz z największymi gwiazdami światowego kina. Gwiazda Dzień Dobry TVN przeprowadziła dziesiątki rozmów z najpotężniejszymi postaciami branży filmowej. Rozmawiała z Kate Winslet, Ryanem Goslingiem i Angeliną Jolie. Jakby tego było mało, relacjonowała dla widzów w Polsce galę wręczenia Oscarów, na których zwróciła na siebie uwagę twórców obsypanego statuetkami filmu Parasite.

Ania Wendzikowska zrobiła wywiad z Angeliną Jolie

To, czego nauczyła się Wendzikowska od hollywoodzkich gwiazd i zagranicznych dziennikarzy, jest ich nastawienie do życia. Jak sama twierdzi, Brytyjczycy i Amerykanie widzą szklankę do połowy pełną, przez co rozmowa z nimi przebiega w bardzo przyjemnym tonie.

To zawsze jest bardzo miłe kiedy ktoś mówi komplement. Ja się też nauczyłam tego, że i Brytyjczycy i Amerykanie są bardzo ciepli. Kiedy tylko mogą, starają się znaleźć coś pozytywnego- albo skomplementują sukienkę, albo fryzurę, albo makijaż. Zawsze znajdą coś miłego, żeby powiedzieć na początek albo na koniec. I to jest fajne, że ta energia, z którą się spotykam w pracy jest bardzo pozytywna. (…) Niektórzy mówią, że Amerykanie są powierzchowni. Ja uważam, że lepiej jak ktoś jest powierzchowny czy sztucznie miły, niż miałby być prawdziwie niemiły. Wydaje mi się, że fajniej jest być sympatycznym, miłym i komplementującym. Staram się to też wdrożyć w swoje życie.

Wendzikowska zdradziła co nieco na temat Angeliny Jolie, z którą miała okazję rozmawiać dwukrotnie. Dziennikarka usłyszała z jej ust komplement, że „jest piękna”, ale to nie wszystko. W trakcie wywiadu Jolie nawiązała do swojego jeszcze wtedy męża i ich dzieci.

Ja ją poznałam jeszcze przed całym zamieszaniem z rozwodem z Bradem Pittem. Wtedy była nieprawdopodobnie ciepła, pozytywna i chętna do rozmów o prywatnych sprawach. Bardzo chętnie rozmawiała o Bradzie, o dzieciach. Wydawała się bardzo otwarta i miałam wrażenie, że jest w niej duży spokój. Taki zen. Nie wiem, na ile to były pozory, ale odczytałam ją jako osobę, która odnalazła spokój i miała dużo dobrej, spokojnej energii w sobie.

Kto by pomyślał, że kilka miesięcy później uczucie Angeliny Jolie i Brada Pitta rozpadnie się jak domek z kart…

Zapis całego live’a z Anią:


Anna Wendzikowska w sukience z Sinseya

Anna Wendzikowska w sukience z Sinseya

Anna Wendzikowska - Majówka 2020

Anna Wendzikowska - Majówka 2020

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×