Cała w emocjach Ania Dąbrowska na gorąco o swoim zwycięstwie w „The Voice Kids 2”! Ma piękne przesłanie dla chorych fanów [WIDEO]

Ania Dąbrowska wygrała The Voice Kids. Wywiad

Ania Dąbrowska wygrała The Voice Kids. Wywiad

Ania Dąbrowska o wygranej w The Voice Kids 2

Ania Dąbrowska wygrała drugą edycję The Voice Kids. Zwyciężczyni programu w rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała o swoich emocjach zaraz po ogłoszeniu wyników. Przekazała także motywującą wiadomość dla wszystkich chorych na mukowiscydozę.

Podczas finału The Voice of Kids 2 od samego początku wszystkim towarzyszyły ogromne emocje. W finałowym odcinku mogliśmy podziwiać występy wspaniałych finalistów: Ani Dąbrowskiej z drużyny Cleo, Pawła Szymańskiego z drużyny Dawida Kwiatkowskiego i Wiktorii Gabor z drużyny Tomsona i Barona, a także gwiazdę wieczoru, czyli zwyciężczynię pierwszej edycji show – Roksanę Węgiel.

Decyzją widzów The Voice Kids 2 wygrała Ania, która zaraz po ogłoszeniu wyników skomentowała swój sukces w rozmowie z reporterką Jastrząb Post:

Dla mnie to była burza emocji, bo z jednej strony nie wierzyłam. Z drugiej strony byłam bardzo szczęśliwa, że spełniam swoje marzenie. A z jednej strony też się smuciłam, bo to już wszystko koniec. I to, ile wspaniałych ludzi tutaj poznałam, to ile przyjaźni zawarłam to dla mnie jest niepojęte, że to już jest koniec. Ja sama chciałam wziąć w tym programie udział, bo zawsze było to wielkim moim marzeniem. Kiedy okazało się, że dostałam się do programu, to przyszłam z taką myślą, że chce się pokazać światu i chce zrobić to najlepiej. A że doszłam do tego momentu i okazało się, że teraz w rękach trzymam statuetkę, to dla mnie to jest niesamowite.

Ania od początku zarażała widzów wielkim optymizmem, choć na co dzień mierzy się z poważną chorobą jaką jest mukowiscydoza. Zwyciężczyni The Voice Kids 2 pragnie, aby jej sukces zainspirował innych do tego, by nie bali się spełniać swoich marzeń:

Do tego programu przede wszystkim przyszłam, dlatego, żeby pokazać osobom, które są chore i boją się wyjść z domu, że jednak można spełniać marzenia i pokazać się światu. Dla mnie to jest niesamowite, ponieważ już dużo osób pisało do mnie, że ich zainspirowałam.

Trzymamy kciuki za jej dalszą karierę.

Cała rozmowa poniżej:

Zwyciężczyni „The Voice Kids 2” zmaga się z ciężką chorobą! Ania Dąbrowska to dzielna nastolatka!

Gwiazdy na finale „The Voice Kids 2”: Barbara Kurdej-Szatan, Cleo, Dawid Kwiatkowski, Roksana Węgiel

Luksus nie do opisania! Jennifer Lopez i Alex Rodriguez kupili wspólną willę. Wnętrza zapierają dech!


fot. AKPA

fot. AKPA

fot. AKPA

fot. AKPA

fot. AKPA

fot. AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×