Damian Kordas i Angelika Mucha są parą? Ona odpowiada wymijająco, ale on zdradził nam całkiem sporo! [WIDEO]

Damian Kordas Mucha

Damian Kordas Mucha

Damian Kordas i Angelika Mucha mają się ku sobie?

Damian Kordas i Angelika Mucha należą do młodego pokolenia w polskim show-biznesie. Od jakiegoś czasu fani plotkują, że zdolny zwycięzca MasterChefa i piękna blogerka mają się ku sobie. Ile w tym prawdy? 

Angelika Mucha i Damian Kordas przyjaźnią się od dawna, a już niebawem będziemy mogli oglądać ich zmagania w programie Agent – Gwiazdy. W sobotni wieczór w Sosnowcu odbyło się otwarcie studia kulinarnego Damiana, na którym nie obyło się bez pysznego Martini i znakomitego jedzenia. Pojawiło się mnóstwo jego przyjaciół w tym Angelika, która pomagała mu przyrządzić pyszne krewetki. Już od jakiegoś czasu w  kuluarach mówi się, że Angelika i Damian mają się ku sobie. Jak zatem naprawdę wyglądają ich relacje i  czy wspólne gotowanie zbliża ludzi?

Poznaliśmy się parę lat temu, bo mamy wspólnego managera. Dominik zaczął pracować z Damianem, przedstawił mi go. No i tak widywaliśmy się od eventu do eventu, a potem się tak zakumplowaliśmy, że spotykaliśmy się częściej i teraz się bardzo dobrze znamy, przyjaźnimy, już parę lat. Damian daje mi lekcje. Nawet kiedyś przyjechał do mnie i zrobił mi kluski moje ukochane. Też czasami jak o coś chce zapytać, to do niego dzwonię –  co mam dodać i jak coś mam zrobić. Chociaż ja tak naprawdę tak często nie gotuje, raczej korzystam z tego, że Damian lubi gotować i wolę korzystać z tego, co Damian pysznego zrobi – skomentowała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post Angelika.

Damian idzie o krok dalej- wie, że Angelika to piękna dziewczyna i ma zamiar zawalczyć o nią w Walentynki

My z Angeliką dosyć często gotujemy. Bardzo długo się już przyjaźnimy, teraz wzięliśmy udział razem w programie Agent, więc takie sytuacje też na pewno zbliżają. Przez żołądek do serca, już razem gotowaliśmy. Angelika jest piękną dziewczyną, więc bardzo mi się podoba. Gdybym miał wymyślać dla niej prezent walentynkowy, to na pewno byłoby to coś fajnego.

Jak myślicie? Szykuje się nowa para w polskim show-biznesie?

Angelika Mucha obiektem ataku hejterów? Gwiazda internetu o stalkingu na Instagramie [WIDEO]

Angelika Mucha zna datę ślubu Justina Biebera i Hailey Baldwin! „To dla mnie duży szok” [WIDEO]

Angelika Mucha poleciała aż do USA po wymarzone buty. Takie same wcześniej miała Julia Wieniawa [WIDEO]


Damian Kordas – Influencer Roku 2018, gala magazynu JOY

Damian Kordas – Influencer Roku 2018, gala magazynu JOY

Damian Kordas – Elle Style Awards 2018

Damian Kordas – Elle Style Awards 2018

Damian Kordas – Thecadess, pokaz jesień zima 2018/2019

Damian Kordas – Thecadess, pokaz jesień zima 2018/2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×