Andrzej Wrona opowiedział o córce. Jak dzielą się z żoną opieką nad Nadzieją? „Zosia ma dużo więcej obowiązków” [WIDEO]

Andrzej Wrona

Andrzej Wrona

Andrzej Wrona i Zofia Zborowska doczekali się córeczki. Jakim ojcem jest siatkarz? Jak wygląda podział obowiązków w ich domu? Ma trochę lżej od żony – wytłumaczył dlaczego.

Andrzej Wrona jest szczęśliwy u boku Zofii Zborowskiej. Siatkarz i aktorka stworzyli piękną parę, której przypatrują się fani. Ich związek szybko wkroczył na poważne tony i zdecydowali się sformalizować relację. Małżonkowie długo też nie czekali z powiększeniem rodziny. W zeszłym roku doczekali się pierwszego dziecka. Na świat przyszła ich córeczka Nadzieja.

Zosia nie miała w ciąży łatwo. Od samego początku zmagała się z problemami zdrowotnymi i musiała przyjmować codzienne zastrzyki. W tym czasie wykryto u niej także czerniaka. Gwiazda szczęśliwie dotrwała do rozwiązania, a dziewczynka, która niedługo będzie świętować pierwsze urodziny, jest oczkiem w głowie swoich rodziców.

Andrzej Wrona o ojcostwie. Ma mniej obowiązków od żony?

Andrzej Wrona i Zosia należą do tych gwiazd, które nie zdecydowały się opublikować w social mediach twarzy swojego dziecka. Zawsze kadrują zdjęcia tak, by nie ujawniać, jak wygląda Nadziejka. Wiadomo jednak, że ma uroczą czuprynkę i rośnie jak na drożdżach.

Zosia często opowiada w social mediach o tym, jak zajmuje się córką. Teraz w rozmowie z reporterką Jastrząb Post o tym, jak opiekuje się Nadziejką, opowiedział Andrzej Wrona. Siatkarz przyznał, że koledzy starali się go przygotować na ojcostwo, ale to, co wydarzyło po narodzinach małej przeszło jego oczekiwania.

To jest tak, że wszyscy moi koledzy, którzy są ojcami mówili, że zobaczę jak to będzie i każdy próbował mnie naprowadzić, jakie to są uczucia. Myślę, że nikt nie jest w stanie tego oddać dopóki samemu się tego nie przeżyje. Moje życie jest dużo lepsze i dużo barwniejsze dzięki córeczce. Nasze życie stanęło do góry nogami, ale tak pozytywnie.

Jak wygląda podział obowiązków w ich domu, odkąd na świecie pojawiła się ich córka?

Staramy się we dwójkę zajmować córeczką. Oczywiście na tym wstępnym etapie Zosia ma dużo więcej obowiązków, ale mamy też takie szczęście, że mamy nianię, także dzięki niej możemy znaleźć z Zosią dla siebie trochę czasu. Ale oczywiście jak tylko mogę, to pomagam w zajmowaniu się naszą córeczką.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Zofia Zborowska i Andrzej Wrona - Majówka 2022

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona - Majówka 2022

Andrzej Wrona pokazał twarz córki

Andrzej Wrona pokazał twarz córki

Zosia Zborowska pokazała, jak Andrzej Wrona zajmuje się Nadzieją

Zosia Zborowska pokazała, jak Andrzej Wrona zajmuje się Nadzieją

Komentarze

 • Gość pisze:

  Normalna sprawa, mój facet też się opiekuje córeczką i pomaga w obowiązkach domowych, chociaż pracuje na cały etat i często wyjeżdża w delegacje. Żeby było mi lżej, gdy go nie ma kupił roombę, robota kuchennego, zmywarkę i suszarkę do prania i płaci za opiekunkę, żebym mogła wyskoczyć na aerobik czy do fryzjera 🙂

 • Gośćpielegniarka pisze:

  Oby nie miała urody matki,ja miałam 5 dzieci bez niańki i do pracowałam zawodowo,,,hii hi żenujące artykuły o rodzince co ma dziecko i jest im ciężko,,,,

 • Gość Toja pisze:

  To zdjęcie ,na którym trzyma w ramionach małą z twarzą Zośki nie jest wcale śmieszne tylko okropne.Nie wiem też czy to fajne dawać córce twarz świnki za każdym razem.

 • Gośćkrysia pisze:

  Nadzieja co to za imię dla dziewczynki pierwsze słyszę nie mogli dać innego

 • Gośćkrysia pisze:

  Nadzieja co to za imię pierwsze słyszę lepszego nie mogli wymysłec

 • Gość pisze:

  I znowu oni. Zero prywatności i intymności. A co u konkurencji?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×