Andrzej Sołtysik z żoną w pierwszym wywiadzie po narodzinach syna. Mały Staś towarzyszył im podczas rozmowy

Andrzej Sołtysik został po raz pierwszy ojcem

Andrzej Sołtysik niedawno został ojcem. Szczęśliwą mamą została Patrycja Czop, od niedawna Sołtysik. Wzięli bajeczny ślub w Krakowie, a Staś to pierwszy potomek dziennikarza. Długo na niego czekał. Niedawno Andrzej wystąpił we wzruszającej, czarno-białej sesji z synkiem.

W Dzień Dobry TVN Andrzej zdradził jak czuje się w roli ojca oraz wyjawił historię imienia synka. Staś nosi imię dziadka Patrycji.

Dziadek Patrycji urodził się tego samego dnia, co Patrycja i był fajnym człowiekiem. I Stanisław też bardzo mi się podobało to imię, bo jest takie staropolskie i bardzo szlachetne i takie odwołujące się do tradycji – powiedział Andrzej Sołtysik

Andrzej Sołtysik długo przygotowywał się do roli ojca. Zawsze używa liczby mnogiej, kiedy mówi o synku i opiece nad nim.

Ja osobiście bardzo dług przygotowywałem  się do roli ojca znając moją metrykę. Lubię używać formy my: My rodziliśmy, my przejawiajmy, my karmimy. Bardzo długo przygotowywałem się do tej roli. Jestem pracującym ojcem, ale też obecnym ojcem. Mam nadzieję, że nawiązuję kontakt z tym młodym obywatelem – powiedział dziennikarz

Zobaczcie szczęśliwą rodzinę Sołtysików w komplecie!

Zobacz: Andrzej Sołtysik pokazał pierwsze zdjęcia z synem. Sławne mamy mogłyby się od niego wiele nauczyć


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×