Małgorzata Rozenek marzy o prowadzeniu „DDTVN”. Sołtysik swoim komentarzem tylko podkręci jej chrapkę

Andrzej Sotysik, Małgorzata Rozenek

Andrzej Sotysik, Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek marzy o roli prowadzącej Dzień Dobry TVN. Co na to wieloletnia gwiazda formatu, Andrzej Sołtysik?

Małgorzata Rozenek jest kobietą orkiestrą. Sprawdziła się jako wojowniczka w Azji Express, dama w Projekcie Lady i ekspertka od perfekcyjnego życia. Wydała serię poradników, w których podpowiadała Polkom jak lepiej żyć, sprzątając dom, wychodząc za mąż czy pieląc ogródek. Do tego posiada umiejętności aktorskie, o których w zachwytach wypowiadał się Patryk Vega. Czego chcieć więcej? W przypadku gwiazdy TVN „więcej” oznacza prowadzenie Dzień Dobry TVN.

43-latka nie ukrywa, że marzy się jej dołączenie do duetów, które od rana wprowadzają widzów stacji w dobry nastrój. W wywiadzie udzielonym Kubie Wojewódzkiemu powiedziała wprost, że od dawna walczy o posadę gospodyni śniadaniówki. Partnerować miałby jej nie kto inny jak jej mąż – Radosław Majdan.

Sam Edward Miszczak ostudził emocje Rozenek, gdy powiedział, że „nie słyszał o takim pomyśle”. A jak na taką wizję zapatrują się gwiazdy porannego pasma? O to zapytała reporterka Jastrząb Post.

Andrzej Sołtysik o Małgorzacie Rozenek w roli prowadzącej Dzień Dobry TVN

Andrzej Sołtysik ze śniadaniówką związany jest od lat. Doskonale wie, czego oczekują widzowie. Zna też wszystkie zalety pracy w Dzień Dobry TVN. Opowiedział o nich przed naszą kamerą, przy okazji zastanawiając się, czy posada prezenterki jest czymś niezbędnym dla dalszej, świetnie prosperującej kariery Małgosi:

Ja się nie dziwię, że ona chce. To jest bardzo dobre miejsce, bardzo wysoko, bardzo dobrze widać Warszawę, bardzo dobrze się stamtąd patrzy na świat i świetna jest redakcja. Jest to program, który może dodawać skrzydeł, ale nie wiem, czy Małgosia potrzebuje jeszcze skrzydeł? Przecież posiada.

Sołtysik uważa, że Rozenek byłaby kapitalną gospodynią programu. Jest wszechstronnie uzdolniona, widzowie ją kochają, a do tego słynie z błyskotliwych i celnych ripost:

Pewnie, że tak. Oczywiście. Jak najbardziej myślę, że dałaby radę. Kuchnia, moda, kino, sztuka, kultura, celebryci. Te wszystkie tematy, które poruszamy. I jeszcze była kiedyś Perfekcyjną Panią Domu, więc nadaje się w sam raz.

Wygląda na to, że obsada Dzień Dobry TVN chętnie powitałaby Małgosię na pokładzie. Pytanie tylko, co na to zarząd stacji? Czy Edward Miszczak już usłyszał o pomyśle swojej podopiecznej?


Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×