Tak wygląda chłopak Jessiki Mercedes! Jest przystojny i perfekcyjnie zbudowany [GALERIA]

Andrzej Skowron - kim jest chłopak Jessiki Mercedes?

Andrzej Skowron - kim jest chłopak Jessiki Mercedes?

Kim jest Andrzej S., chłopak Jessiki Mercedes?

Jessica Mercedes jest zakochana! Chociaż blogerka często chwali się w sieci życiem prywatnym, luksusowymi wakacjami czy spotkaniami z najważniejszymi ludźmi świata mody, jak dotąd nie pochwaliła się ukochanym. A szkoda, bo jej partner jest bardzo przystojny.

Na ostatnim zdjęciu ze Stanów Zjednoczonych, które Jessica dodała na Facebooka pozuje w objęciach tajemniczego mężczyzny. Jak udało nam się ustalić jest nim Andrzej S. Jej partner ma 29 lat (jest o 7 lat starszy od Jess) i spokojnie mógłby zostać blogerem modowym, albo nawet modelem.

Są razem od około półtora roku, ale Jessica nie chciała go pokazywać publicznie. Byli razem na wakacjach na Mykonos. Bardzo się kochają. Andrzej ukończył studia w Paryżu i angielskim Sheffield. Chociaż pochodzi z Poznania, poznali się w Warszawie – mówi nasz informator

Chłopak Jessiki Mercedes mówi biegle językach angielskim i francuskim. Jakby tego było mało – Andrzej S. uprawia kitesurfing i może pochwalić się perfekcyjnie wyrzeźbionym ciałem. W 2013 roku startował nawet w zawodach Ford Kite Cup, w których zajął 19. miejsce.

Może czas na wspólne pojawienie się na salonach? Mamy już dość rozstań w show-biznesie, a o Jessice Merecedes i Andrzeju S. na pewno byłoby głośno.

Zobacz: To już koniec! Anja Rubik po raz pierwszy o swoim rozwodzie z Sashą Knezevicem: „Prawda jest taka, że…”

Andrzej Skowron na Instagramie z Jessicą Mercedes

Andrzej Skowron na Instagramie z Jessicą Mercedes

Andrzej Skowron i Jessica Mercedes są razem

Andrzej Skowron i Jessica Mercedes są razem

Jessica Mercedes

Jessica Mercedes ma chłopaka. Jest nim Andrzej Skowron


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×