Piasek wspomina imprezę z okazji 50. urodzin. Czy ma za złe Nergalowi, że wrzucił do sieci nagranie „***** ***”? [WIDEO]

Andrzej Piaseczny o Nergalu

Andrzej Piaseczny o Nergalu

Andrzej Piaseczny na początku roku hucznie świętował swoje 50. urodziny. Nagranie z imprezy, na której używał mocnych słów i manifestował swoje poglądy polityczne Nergal postanowił wrzucić do sieci. Czy wokalista żywi urazę do przyjaciela?

Andrzej Piaseczny na początku roku bardzo hucznie świętował swoje 50. urodziny. Uwielbiany przez fanów muzyk urządził imprezę w gronie najbliższych przyjaciół. W jego domu pojawili się między innymi Majka Jeżowska i Adam Nergal Darski. Wszyscy bawili się przy kilku butelkach wina i apetycznie wyglądającym torcie.

Do sieci trafiło też krótkie nagranie z imprezy, które na swoim profilu na Instagramie udostępnił Nergal. Wywołało ono sporo kontrowersji. Podczas wznoszenia toastu Andrzej w dosadny sposób zamanifestował swoje poglądy polityczne, krzycząc:

J**ać biedę, PiS, Konfederację i wszystkich innych.

Ten moment niósł się szerokim echem wśród fanów, a urodzinowy skandal mocno odbił się na jego wizerunku. Kilka dni później wokalista wytłumaczył się fanom ze swojego zachowania, odpowiadając na ich pytania w social mediach i zapewniając, że taka sytuacja już więcej się nie powtórzy.

Andrzej Piaseczny o Nergalu i skandalu urodzinowym

Andrzej Piaseczny po pamiętnych urodzinach długo jeszcze odczuwał skutki nagrania, które wrzucił do sieci jego przyjaciel. To, jak świętował swój jubileusz, było komentowane w kolorowej prasie, a on sam nie pojawił się już jako juror w kolejnej edycji The Voice Senior. W jednym z wywiadów wyznał wprost, że „zablokował go” sam prezes partii rządzącej.

Na szczęście Piasek nie stracił sympatii fanów. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradził, czy ma za złe Nergalowi za to, co się stało:

It’s complicated – jak powiedział Krzysiek przed ogłoszeniem wyników [Ibisz w „TzG” – red.]. Podtrzymuję zdecydowanie to, co mówiłem od razu po całej historii, że ja absolutnie nie miałem i nie mam do Nergala żadnych pretensji. Życie wygląda czasem w zaskakujący sposób.

Piosenkarz przypomniał, że nigdy nie ukrywał swoich poglądów politycznych. Publicznie jednak nie zdecydowałby się na tak ostre słowa, jak w otoczeniu trzech najbliższych osósb:

Ja nigdy swoich politycznych opinii nie ukrywałem, rzadko mnie o nie pytano. Natomiast oczywiście, kiedy rozmawiamy publicznie, to używam troszkę innych słów, niż tych, które używam po pijaku. Mam nadzieję, że to się nie powtórzy, natomiast jeśli chodzi o zmiany, to ja w ogóle życzę wszystkim, żeby uśmiechali się do swojego życia. Niezależnie od tego, czy deklarują jakieś kwestie publicznie, czy to dotyczy spraw prywatnych, czy takich, na których nam bardzo zależy, bo w sumie polityka dotyka nas wszystkich, więc niestety kłócimy się o nią i często o niej rozmawiamy. Ale wszystkim życzę tego, żeby się mocno do siebie uśmiechali.

Czy gdyby Piasek jeszcze kiedykolwiek organizował urodziny, to zaprosiłby Nergala?

On się sam zaprosi – zażartował, zamykająć dyskusję.

Cała rozmowa poniżej.


Andrzej Piaseczny skończył 50 lat

Andrzej Piaseczny skończył 50 lat

Tort Andrzeja Piasecznego z okazji 50. urodzin

Tort Andrzeja Piasecznego z okazji 50. urodzin

Andrzej Piaseczny o ekologii

Andrzej Piaseczny o ekologii

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×