Szukaj

TVP w ostatniej chwili zdjęła z anteny „Ameryka da się lubić”. Co dalej z programem? Mamy przecieki z planu

Ida Nowakowska, Ameryka da się lubić

Ida Nowakowska, Ameryka da się lubić

Ida Nowakowska straciła pracę w TVP? Nic bardziej mylnego. Choć stacja zdjęła program Ameryka da się lubić z wiosennej ramówki, to wyemituje go na jesieni. To jednak nie wszystko. Mamy przecieki z planu.

Formuła programu Ameryka da się lubić ma nawiązywać do popularnego wśród widzów talk-show Europa da się lubić, który gościł na ekranach telewizorów w latach 2003-2008 oraz w 2019 roku.

W każdym odcinku będą pojawiać się Amerykanie mieszkający w Polsce, a także goście specjalni. Będą oni opowiadać o zwyczajach w swojej ojczyźnie w ramach danego tematu. Talk-show to autorski pomysł Leszka Kumańskiego, który jednocześnie jest reżyserem i autorem scenariusza.

Ida Nowakowska prowadzącą Ameryka da się lubić

Gospodynią Europa da się lubić była Monika Zamachowska. Jeśli chodzi o nowy program, to tu w tej roli zobaczymy Idę Nowakowską.

Kiedy dowiedziałam się, że mam prowadzić ten program, byłam przeszczęśliwa. To chyba wymarzony format dla mnie. Znam Amerykę, od dziecka mam podwójne obywatelstwo, spędziłam tam wiele lat. Poza tym mój mąż, Jack jest Amerykaninem – mówiła pełna entuzjazmu Ida w rozmowe z Fleszem.

Premiera Ameryka da się lubić przesunięta. Kiedy będzie emisja programu?

Początkowo program miał być emitowany od 25 kwietnia. Jednak finalnie postanowiono, że premierowe odcinki talk-show na antenie TVP2 będą wyświetlane co tydzień od pierwszej soboty czerwca (6.6) o godzinie 20.00. Teraz okazuje się, że ta data również jest już nieaktualna.

Jak podaje portal Pomponik, Ameryka da się lubić została usunięta z wiosennej ramówki Telewizji Polskiej. Emisja została przełożona na wrzesień lub październik. Wszystko to przez obecnie panującą sytuację w Stanach Zjednoczonych.

Program „Ameryka da się lubić” miał mieć premierę w sobotę wieczorem. Niestety, został przełożony ze względu na tragiczną sytuację w Stanach Zjednoczony. Władze TVP zdecydowały, że nie jest to najlepszy czas na emisję formatu rozrywkowego – podaje informator Pomponika.

To jednak nie koniec rewelacji. Jak udało się nam ustalić, dotychczas nagrano cztery odcinki Ameryka da się lubić. Produkcja zamierza kontynuować pracę na planie zgodnie z harmonogramem.

Cały pierwszy sezon talk-show powinien zostać nagrany jeszcze w czerwcu. Program jest ekstra i na pewno trafi do jesiennej ramówki – zdradza nam osoba z otoczenia Idy Nowakowskiej, prowadzącej format.

Przypomnijmy, że przyczyną nagłych zmian w grafiki są zamieszki w USA spowodowane śmiercią czarnoskórego George’a Floyda, który zmarł w wyniku brutalnej interwencji policji.


Ida Nowakowska – Pytanie na śniadanie, 9 maja 2020

Ida Nowakowska – Pytanie na śniadanie, 9 maja 2020

Ida Nowakowska – Baby Shower Joanny Krupy

Ida Nowakowska – Baby Shower Joanny Krupy

Olek Sikora, Ida Nowakowska, Roksana Węgiel – Eurowizja Junior 2019

Olek Sikora, Ida Nowakowska, Roksana Węgiel – Eurowizja Junior 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×