Wirtualna Polska

Allan Krupa o urodzinowym prezencie od Edyty. Diwa nie żałowała funduszy na jedynaka! „No lepszego nie mogła zrobić” [WIDEO]

Allan Krupa o urodzinowym prezencie od Edyty. Diwa nie żałowała funduszy na jedynaka! „No lepszego nie mogła zrobić” [WIDEO]

Allan Krupa

Allan Krupa 27 marca skończy 19 lat. Z okazji zbliżających się urodzin dostał wyjątkowy prezent od swojej mamy. Wokalistka nie szczędziła grosza, aby spełnić marzenie jedynaka. 

Wirtualna Polska

Allan Krupa poszedł w zawodowe ślady swojej mamy. Jedyny syn Edyty Górniak również postanowił związać swoją przyszłość z muzyką. Jedynak zaczął karierę w dniu swoich 18. urodzin. Właśnie z tej okazji wokalistka pomogła mu spełnić marzenie i zasponsorowała wydanie pierwszego klipu.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Okazało się, że młody raper, który tworzy pod pseudonimem Enso szybko zyskał pierwszych fanów. Nastolatek idzie za ciosem i nadal tworzy. Przy okazji 19. urodzin pracuje nad nowym teledyskiem, który nagrywa razem ze swoim przyjacielem Michałem Buczkiem.

Allan Krupa nagrał nową piosenkę

Reporterka Jastrząb Post miała okazję pojawić się na planie nowego klipu Allana i porozmawiać z młodym muzykiem o jego nowej piosence i klipie, który właśnie się tworzy. Jaki to utwór?

Dzisiaj nagrywamy klip do kolejnego naszego utworu z projektu. Z naszej wspólnej płyty – zdradził Allan. Dosyć klubowy numer, luźna stylistyka, w czym się czujemy bardzo dobrze. O miłości, ale o jakiej to już sami usłyszycie. Natomiast nagrywamy w klubie typowo klubowy numer. Mam nadzieję, że będziemy się do tego świetnie bawić już na imprezie urodzinowej Allana – dodał Michał.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Przypomnijmy, że pierwszy teledysk syna zasponsorowała Edyta Górniak w ramach urodzinowego prezentu dla jedynaka. Jak jest tym razem?

Teraz jest w sumie tak samo. Moja mam stwierdziła, że będzie to fajny prezent no i miała rację. Najlepszy prezent, jaki mógłby być. Też wtedy przez to, że nie wiedziałem, jak to się robi kompletnie. To w większej mierze moja mama mi w ogóle pomagała no bo wiadomo. Teraz też mogę pomóc mamie, bo dużo rzeczy ogarnąłem samemu, bo już wiedziałem co. Ale jest to w głównej mierze prezent urodzinowy od mamy. Jestem za to jej niezmiernie wdzięczny. No lepszego nie mogła zrobić – wytłumaczył Allan.

Ile kosztował nowy klip Allana?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Reporterka Jastrząb Post zapytała o koszty produkcji nowego teledysku. Okazuje się, że nie są to małe pieniądze.

To jest bardzo zróżnicowane. Teraz jest to bardzo na ostatnią minutę. Mieliśmy inne plany, mieliśmy wydać inny utwór. Różnie. To się waha. Można zrobić fajny klip i za 2,5 tysiąca, a można też zrobić za 15, 20 i wzwyż – wyjaśnił Allan.

Wirtualna Polska

Przyjaciel Allana dodał, że starali się realizować swoją wizję, a dopiero później myśleli o finansach. Podziękował też młodemu raperowi za jego wielkie zaangażowanie w produkcje.

Generalnie staramy się mocno nie ograniczać finansowo. Zależy nam na efekcie finalnym. Natomiast jeżeli chodzi o to, co dzisiaj można zrobić, to możliwości są nieograniczone ze względu na to, co posiadamy większość z nas w kieszeniach. Telefonem można zrobić mega mocny obrazek. Natomiast przy tej produkcji na pewno nie jest to ta dolna granica. Chcemy, żeby to było zrobione na tip-top. Zaangażowane jest w to sporo osób. Przy okazji chcemy podziękować mamie Allana, bo pomaga nam też przy organizacji. Ale trzeba zaznaczyć, że w przypadku tego numeru i tego teledysku Allan odegrał bardzo dużą rolę organizacyjnie, także dzięki Allan, że przejąłeś te rzeczy. Ja zająłem się innymi rzeczami w tym okresie akurat, Nie mogłem się skupić na pomocy. Allan stanął na wysokości zadania i wszystko jest bardzo dobrze dopięte. Także Allan jestem dumny – powiedział Michał.  Nawet czasowo wszystko jest dopięte – dodał Allan.

Allan Krupa o wydawaniu pieniędzy Edyty Górniak

Allan w dalszej części wywiadu przyznał, że chociaż jego mama nie dała mu limitów finansowych i nie ograniczała twórczo, to on sam starał się mieć finansowy hamulec i rozsądnie wydawać powierzone mu pieniądze.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Ja nie jestem jakimś psychopatą. Moja mama od dziecka uczyła mnie, że nasze pieniądze, to są nasze pieniądze. Nie jestem taką osobą, która chce wywalić jak najwięcej, no, chyba że jak są swoje pieniądze to często wywalam, bo sprawia mi to przyjemność. Ale broń boże mojej mamy pieniądze. Więc tutaj też co można ograniczyć, co było zbędne, to wiadomo, że ograniczyłem w każdej mierze. Moja mama też, bo ona dużą rolę tutaj odegrała w organizacji tego wszystkiego – wyjaśnił młody wokalista.

Chociaż młodzi artyści wydawali pieniądze rozsądnie, to i tak zrealizowali swój koncept na klip.

Wirtualna Polska

Wyznajemy raczej przy naszych produkcjach zasadę, że optymalizujemy koszty jak wszędzie. Natomiast jeżeli coś jest niezbędne do wydania do zapłacenia, to po prostu to robimy. Nie ograniczamy swojej wizji. Jeżeli mamy ku temu przestrzeń i wierzymy, że to zadziała i chcemy to zrobić, to to robimy, ale nie rozrzucamy pieniędzy na prawo i lewo – wyjaśnił Michał.

Allan zaapelował też do młodych, początkujących twórców, który nie mają dużego budżetu, aby mimo wszystko nie rezygnowali z pomysłów.

Wracając do tego pojęcia, jaki jest budżet na klip no to mogłoby to kosztować 500 zł. Można zrobić fajne rzeczy za takie pieniądze. Kieruje teraz tutaj do osób, które chcą, a mają mało pieniędzy. To nie musi być za 30 koła, żeby to fajnie wyglądało. Tylko można trochę głowy użyć i tak naprawdę to mogłoby kosztować tyle.

Co zobaczymy w klipie? Jaki to będzie utwór? Kiedy premiera?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Mnie i Michała. Naszych ziomali, bo też będą. No i wspaniały klub, który został nam tutaj użyczony. Klub/rap w poniedziałek o północy każdy się przekona, bo wtedy będzie premiera. Nie będzie jakiś bardzo inny. Bardzo inne utwory będą dopiero na naszym projekcie, jak płyta wyjdzie.

Poniżej cała rozmowa z Allanem?


Allan Krupa, Edyta Górniak - zdjęcia zza kulis sylwestra 2022 TVP

Allan Krupa, Edyta Górniak - zdjęcia zza kulis sylwestra 2022 TVP

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Edyta Górniak i Allan Krupa - sylwester TVP 2022

Edyta Górniak i Allan Krupa - sylwester TVP 2022

Edyta Górniak i Allan Krupa - sylwester TVP 2022

Edyta Górniak i Allan Krupa - sylwester TVP 2022

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Strasznie brzydki

 • GośVBNć pisze:

  MOŻE TERAZ SIĘ UŁOŻY CHŁOPAKOWI TYLKO UTWÓR BEZ BRZYDKICH SŁÓW ALLANIE IDŻ I ZAPISZ SIĘ DO SZKOŁY BY ZDAĆ MATURĘ POWODZENIA CI ŻYCZĘ

 • GośćT.B. pisze:

  No właśnie .Najpierw trzeba mieć coś w głowie.
  A co można stworzyć z pustej głowy?
  A skąd młody ma mieć bogactwo słownictwa, jeśli brak mu wykształcenia? Przeklina, właśnie ze względu na ten brak. Te braki zapełnia wulgaryzmami 😏

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Gośćmaria pisze:

  Ten młody brzydal to cały stary Krupa cały ojciec

 • Gośćkot pisze:

  Ordynarny Krupa Alan nagra piosenkę chyba ci edzia we łbie się poprzewracało ten Krupa to smarkacz ordynarny przeklina jak z nut gnojek

 • Gość pisze:

  Sorki, jakie utwory? Rzucanie kur.. ami i chu… mi, to nie żadna twórczość, tylko patologia i dno.
  Ale Edzia zachwycona, czemu to nie dziwi.

 • Gość Toja pisze:

  Co byś ty zrobił Allanku bez mamusi? Kim byś był?Mam szacunek do ludzi, którzy osiągnęli coś sami, własną pracą. Bez pomocy rodziców, a dzięki wykształceniu i pracy.

 • Gość pisze:

  Alan nie chodzi do szkoły. Tak jak matka, ma wykształcenie podstawowe.

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×