Szukaj

Alicja Majewska i Urszula Dudziak oceniły sukces 12-letniej Viki Gabor. Obie mają bardzo rozbieżne opinie [WIDEO]

Alicja Majewska i Urszula Dudziak o Viki Gabor

Alicja Majewska i Urszula Dudziak o Viki Gabor

Alicja Majewska i Urszula Dudziak o Viki Gabor. Jak legendy polskiej sceny muzycznej oceniają najmłodszą debiutantkę? Co je zachwyca i jakie mają obawy? O to zapytała nasza reporterka.

Viki Gabor jest największym muzycznym objawieniem 2019 roku. W wielkim stylu wygrała Eurowizję Junior, a jej singiel Superhero okazał się najczęściej odtwarzaną polską piosenką popową w rozgłośniach radiowych. Nagły sukces zapewnił nastolatce ogromną popularność i – niestety – przysporzył hejterów.

Alicja Majewska i Urszula Dudziak o Viki Gabor

Jak umiejętności młodej gwiazdy oceniają największe tuzy polskiej sceny muzycznej. Alicja Majewska w rozmowie z reporterką Jastrząb Post przyznała, że jest pod wrażeniem talentu Viki Gabor, choć obawia się, że splendor spadł na nią za wcześnie:

Viki to bardzo muzykalna dziewczyna. Ja tylko z perspektywy osoby dorosłej, jeszcze w dodatku pedagoga, myślę, że jak taka dziewczynka dźwignie ten ciężar sukcesu, tej popularności, traktowania jej jak gwiazdy. Na pewno ma teraz trudny okres. Jest bardzo utalentowana, ma świetną skalę głosu i power. Jak ja miałam 12 lat, to ja śpiewałam w chórze, a jak miałam 16 lat, to nie wiedziałam, czy się zgłosić do zespołu. A tu dziewczynka ma 12 lat i ogromny sukces, popularność, zajętość czasową, miliony fanów i fanek. Życzę jej, aby rodzina była dla niej świetnym wsparciem. To nie jest droga usłana nieustannymi sukcesami. Ale życzę jej, aby nie było dołków i porażek, ale aby jej się udało trochę tego dzieciństwa uratować. Żeby po 40 latach śpiewania miała jakąś fajną pozycję.

Sylwester TVP 2019 - Viki Gabor

Sylwester TVP 2019 – Viki Gabor

Zupełnie inne zdanie w temacie Viki ma Urszula Dudziak. Według gwiazdy hitu Papaya każdy wiek jest odpowiedni na rozpoczęcie kariery. Ważne, aby wokalistki miały jednak wokół siebie osoby, które będą potrafiły dobrze nimi pokierować:

Tak to wygląda na całym świecie. Wszystko zależy od tego, jakimi osobami są te młode dziewczyny otoczone. To jest bardzo śliski teren jeśli chodzi o ludzi, o młodzież i ludzi niedojrzałych, Więc wszystko zależy od tego, kto jest w pobliżu.

Przypomnijmy, że sporo obaw o przyszłość Viki Gabor mają Michał Szpak i Margaret.


Viki Gabor

Viki Gabor

Urszula Dudziak – Doskonałość roku 2019, Twój Styl

Urszula Dudziak – Doskonałość roku 2019, Twój Styl

Urszula Dudziak - Dzień Dobry TVN 2018

Urszula Dudziak - Dzień Dobry TVN 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×