Alicja Bachleda-Curuś pochwaliła się nam nową pracą! Będzie zarabiać już nie tylko na aktorstwie [WIDEO]

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś regularnie gra w filmach, ale na tym nie zamierza poprzestać. Gwiazda podjęła się kolejnego wyzwania zawodowego. O szczegółach swojego nowego projektu opowiedziała naszej reporterce. Oj, będzie się działo.

Alicja Bachleda-Curuś ma wszystkie atuty współczesnej gwiazdy. Jest piękna, zdolna, na swoim koncie nie odnotowała żadnego skandalu, a do tego zagrała w międzynarodowych produkcjach. Obecnie gwiazda na co dzień żyje w Los Angeles, gdzie zdążyła nawiązać sporo znajomości z osobami z amerykańskiej branży filmowej.

Bachleda-Curuś dotychczas dała się poznać jako świetna aktorka. Teraz jednak gwiazda postanowiła stawić czoła kolejnym wyzwaniom zawodowym. Alicja już nie tylko będzie pojawiać się na szklanym ekranie. Co takiego szykuje dla swoich fanów?

Alicja Bachleda-Curuś producentką filmową. Co szykuje?

Gwiazda w rozmowie z naszą reporterką zdradziła kilka informacji na temat swojego nowego projektu. Już po tej krótkiej zapowiedzi można mieć pewność, że o Alicji znów będzie głośno w polskich i światowych mediach.

Jest to jeszcze na wczesnych etapach i nie chcę zapeszyć. To ciekawe doświadczenie, bo będę w tym projekcie też występować. Zaciekawiła mnie ta druga strona, troszkę więcej kontroli, co jest trudniejsze, bo nie można tylko skoncentrować się na roli, tylko trzeba myśleć ogólnie.

O czym będzie opowiadał najnowszy film Alicji? Niewykluczone, że gwiazda zekranizuje historię biograficzną jednej z kobiet, która zapisała się na kartach historii.

Historia jest tak piękna i ważna, że warto ją opowiedzieć. Opowiada o kobiecie. Teraz jest taki moment, że warto mówić, że mamy silne, wspaniałe kobiety w naszej historii.

Jesteście ciekawi filmu Alicji?


Alicja Bachleda-Curuś w białym garniturze na imprezie biżuterii

Alicja Bachleda-Curuś w białym garniturze na imprezie biżuterii

Alicja Bachleda-Curuś – pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Alicja Bachleda-Curuś – pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Alicja Bachleda-Curuś w 2006 roku

Alicja Bachleda-Curuś w 2006 roku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×