Szukaj

Alex Przetakiewicz ocenił książkę swojej mamy. Przy okazji zdradził rodzinny sekret [WIDEO]

Alex Przetakiewicz o książce mamy

Alex Przetakiewicz o książce mamy

Joanna Przetakiewicz mocno angażuje się w to, aby jej fanki umiały zbudować poczucie własnej wartości. Właśnie wydała książkę, która może stać się inspiracją dla wielu kobiet. O publikacji reporterce Jastrząb Post opowiedział syn projektantki. Co zrobiło na nim największe wrażenie?

Joanna Przetakiewicz wydała książkę Nie bałam się o tym rozmawiać. Powstała ona w ramach projektu Era nowych kobiet. Bohaterkami tej publikacji są niezwykle silne kobiety, którym po traumatycznych przejściach udało się na nowo zbudować swoje życie. Autorka właśnie ruszyła w trasę, podczas której odwiedzi 12 polskich miast i będzie mogła spotkać się z czytelniczkami i kobietami, które chcą uczestniczyć w projekcie.

Alex Przetakiewicz o książce matki

Okazuje się, że pierwszym recenzentem publikacji był syn Joanny Przetakiewicz – Alex. Historie, które opisała jego mama, poznał jeszcze zanim ujrzały one światło dzienne. Przyglądał się także temu, jak powstawała książka. O tym, jakie odczucia towarzyszyły mu po jej przeczytaniu, opowiedział reporterce Jastrząb Post. Przy okazji zdradził rodzinny sekret – dom Przetakiewicz jest bardzo otwarty na nowych ludzi.

Udało mi się przeczytać ją na etapie, kiedy była tworzona, kiedy historie były wybierane, więc miałam okazję zapoznać się z książką. Zresztą u nas w rodzinie zawsze lubiliśmy i lubimy rozmawiać o kwestiach, które dotyczą ludzi. Zawsze byliśmy bardzo otwartymi osobami. Tutaj jest przykład niesamowitych kobiet. Mamy tu bardzo budujące historie, które pokazują, że nie ma sytuacji bez wyjścia i siła, która płynie z tych kobiet i z trudu wędrówki, który każda z nich musiała przejść jest niesamowitą lekcją płynącą dla nas wszystkich. Wydaje mi się, że dla każdego mężczyzny to jest bardzo ważna lektura, ponieważ pokazuje nam przeciwności losu z którymi kobiety się zmagają. Uważam, że te historie są niesamowicie budujące.

Czy to właśnie Alex był jednym z pierwszych krytyków książki Nie bałam się o tym rozmawiać?

Alex był jedną z pierwszych osób, które czytały książkę. Dlatego, że jest odbiorcą, który będzie czytał tę książkę jako laik. Jako ktoś, dla kogo te historie są zupełną nowością. I pewnie zderzy się z tymi historiami jak z jakąś inną rzeczywistością. Chciałam wiedzieć, czy odbiera to ze smutkiem i przerażeniem, czy z nadzieją – powiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Joanna Przetakiewicz.

Sięgniecie po książkę Joanny?


Alex Przetakiewicz

Alex Przetakiewicz

Alex Przetakiewicz – Nagrody Polskiej Rady Biznesu 2018

Alex Przetakiewicz – Nagrody Polskiej Rady Biznesu 2018

Joanna Przetakiewicz - gwiazdy programów śniadaniowych

Joanna Przetakiewicz - gwiazdy programów śniadaniowych

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×