Aleksandra Adamska olśniła kreacją na czerwonym dywanie! Ze stresu przed wielkim debiutem na salonach zarwała całą noc: „Budziłam się co pół godziny” [WIDEO]

Aleksandra Adamska, Miłość jestwszystkim, debiut

Aleksandra Adamska, Miłość jestwszystkim, debiut

Debiut Aleksandry Adamskiej na czerwonym dywanie

TVN na święta przygotował nową komedię romantyczną – Miłość jest wszystkim, która ma szansę stać się hitem na miarę kultowych Listów do M. Producenci postawili nie tylko na poruszającą historię trudnej miłości zakończoną happy enedem, ale także na świetną obsadę. Główne role w filmie odgrywają Mateusz Damięcki i Aleksandra Adamska, która wczoraj po raz pierwszy w swojej karierze zadebiutowała na czerwonym dywanie.

Aktorka w rozmowie z naszą reporterką przyznała, że przed wyjściem na premierę nie mogła usiedzieć w miejscu, a ze stresu przed pozowaniem do zdjęć zarwała całą noc. Ostatecznie przygotowania do uroczystego debiutu zajęły jej około czterech godzin:

Przygotowywałam się przede wszystkim tak, że mam wymarzoną suknię od Violi Piekut i bardzo się z tego cieszę. Miałam zrobiony make up, fryzurę, za co bardzo dziękuję, bo też czuję się pewniej, spokojniej. Myślałam, że się nie stresuję, a jednak okazało się, że w nocy co pół godziny się budziłam, nie wiedząc czy już powinnam wstać, czy nie, co się dzieje, czy już jestem na premierze. Dzisiaj rano wstałam, normalnie zakasałam rękawy, posprzątałam w domu, zrobiło się czysto, wywietrzyłam, poczekałam na mój cudowny beauty team, który mnie wyszykował na dzisiejszą premierę, no i jestem.

Co było dla Oli bardziej stresujące, rola w filmie typowanym na świąteczny hit tego roku czy uroczysta premiera w Złotych Tarasach?

Na planie ekipa była bardzo sprzyjająca. Jest oczywiście coś takiego, że pierwszy dzień jest bardzo stresujący. Bo to był pierwszy dzień, kiedy spotkałam się z Mateuszem, byliśmy w Gdańsku, też obce miasto, ja na wyjeździe. Bardzo dużo było też statystów, z 600 osób, i pamiętam, że wtedy się stresowałam. Jednak porównując na szali stresu, to chyba premiera mnie bardziej stresuję.

Dodajmy, że Aleksandra Adamska wyglądała zjawiskowo. Jej stylizacja w niczym nie ustępowała tym, które na co dzień możemy oglądać na czerwonych dywanach w Hollywood.

Cała rozmowa z aktorką poniżej:

Plejada gwiazd na premierze filmu „Miłość jest wszystkim”: Aleksandra Adamska, Edyta Herbuś, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Patricia Kazadi, Renata Kaczoruk

Tak ubiera się prawdziwa ikona stylu! Tu Chanel, tam YSL… Monika Olejnik wygląda jak milion dolarów w codziennych ciuchach!

Głęboki dekolt i najkrótsza mini świata. Małgorzata Rozenek zaszalała na Viva! Photo Awards!


Aleksandra Adamska - premiera filmu

Aleksandra Adamska - premiera filmu "Miłość jest wszystkim"

Aleksandra Adamska – debiut na czerwonym dywanie

Aleksandra Adamska – debiut na czerwonym dywanie

Mateusz Damięcki i Aleksandra Adamska grają parę w Miłość jest wszystkim

Mateusz Damięcki i Aleksandra Adamska grają parę w Miłość jest wszystkim

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×