Eurowizja dopiero co się zakończyła, a Ala Tracz już wydała nową piosenkę. „Ten czas był bardzo pracowity”

Ala Tracz świąteczna piosenka

Ala Tracz świąteczna piosenka

Ala Tracz ma za sobą bardzo intensywny czas. Dopiero co zakończyła się jej przygoda z Eurowizją Junior 2020, a już rozpoczęła promocję nowej piosenki, która jest prezentem świątecznym dla fanów. Tym razem nagrała ją w duecie z siostrą Olą.

Ala Tracz ma za sobą bardzo intensywny czas. W październiku wygrała polskie eliminacje na Eurowizję Junior 2020, na której dumnie reprezentowała Polskę. Zmagania zakończyła na 9. miejscu, otrzymując 90 punktów – 44 od widzów i 46 od jurorów. Udział w konkursie wspomina bardzo pozytywnie. W rozmowie z Jastrząb Post przyznała, że bardzo cieszy ją wygrana Francuzki Valentiny.

Ala Tracz z siostrą nagrały świąteczną piosenkę

Eurowizja dla Ali to już przeszłość. Obecnie 10-latka ma na celowniku inne projekty. Na początku grudnia w programie Pytanie na śniadanie premierę miał jej nowy utwór. Tym razem Tracz możemy usłyszeć w świątecznej piosence Święta to radości czas, którą nagrała w duecie z siostrą Olą. Idolka nastolatek nie ukrywa, że możliwość wydania nowej piosenki sprawia jej mnóstwo radości.

Jestem bardzo szczęśliwa – przyznała przed kamerą Jastrząb Post.

Mama Ali, pani Anna, wróciła na chwilę do występu na dziecięcej Eurowizji. Podkreśliła, że jej córka włożyła mnóstwo pracy w przygotowania do swojej prezentacji. Finalistka The Voice Kids bardzo chciała, by jej wykonanie I’ll be standing przypadło do gustu widzom w całej Europie. I tak też się stało. Ala otrzymała punkty od wszystkich komisji jurorskich.

Ten czas był bardzo intensywny. Bardzo pracowity. Dbaliśmy o wszystkie szczegóły, Ala bardzo ciężko pracowała, żeby ten występ był naprawdę wspaniały. No i udało jej się, występ był cudowny.

Cała rozmowa poniżej.

 

Świąteczna piosenka Ali i Oli Tracz:

Występ Ali Tracz na Eurowizji Junior 2020:


Ala Tracz z siostrą na Eurowizji Junior 2020

Ala Tracz z siostrą na Eurowizji Junior 2020

Ala Tracz z mamą i Karoliną Motylewską z Jastrząb Post na Eurowizji Junior 2020

Ala Tracz z mamą i Karoliną Motylewską z Jastrząb Post na Eurowizji Junior 2020

Ala Tracz na Eurowizji Junior 2020

Ala Tracz na Eurowizji Junior 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×