Tylko u nas! Wizjonerka Aida zdradza, co się wydarzy w 2022: „To będzie rok korytarza”. Co to oznacza?

Aida Kosojan-Przybysz

Aida Kosojan-Przybysz

Aida jest jedną z najbardziej cenionych wizjonerek  i jasnowidzek na świecie. Bezbłędnie przewidziała wydarzenia w poprzednich latach. Teraz wie, co czeka nas w 2022 roku. Chodzi o "rok korytarza". Co to dokładnie oznacza? Tylko nam zdradziła szczegóły.

Aida Kosojan-Przybysz urodziła się w 1969 roku w ormiańskiej rodzinie w Gruzji. Do naszego kraju przybyła za ukochanym – Adamem, za którego wkrótce wyszła za mąż. Z wykształcenia ekonomistka, pochodzi z mistycznej rodziny – obie jej babcie również były jasnowidzami. Po ojcu odziedziczyła talent muzyczny i w tej dziedzinie osiągnęła ogromny sukces. Wydała kilka płyt z własnymi utworami. Pisze również piosenki dla dzieci, które mają setki milionów wyświetleń na Youtubie i serwisach streamingowych. Najbardziej znana jest jednak ze względu na swoją działalność jako wizjonerka i jasnowidzka. O niezwykłym talencie widzenia przyszłości opowiedziała w jednym z wywiadów.

Przychodzi człowiek i ja na niego patrzę, jakbym robiła mu prześwietlenie klatki piersiowej. Nawet jeżeli ktoś ma tyle samo lat, to prześwietlenie u każdego będzie inne, zależnie jakie życie prowadzi, jaki ma układ genetyczny, fizyczny, energetyczny, mentalny. Każdy ma swój indywidualny problem i dla każdego istnieje indywidualne rozwiązanie – wyznała w „Vivie!”.

Aida – przepowiednie, które się sprawdziły

Wizjonerka wielokrotnie przepowiadała też zarówno to, co wydarzy się w naszym kraju, jak i na świecie. Udało się jej przewidzieć m.in. wielką powódź w Polsce (przepowiedziała wtedy rok wody) i blokady Andrzeja Leppera – w swoich predykcjach mówiła wtedy, że widzi ludzi, którzy z widłami wychodzą na ulicę. Na 2010 rok Aida zapowiedziała „Rok Króla”, w którym wszystko będzie się kręciło wokół najważniejszych głów w państwie i za granicą – w tym roku doszło do katastrofy smoleńskiej i śmierci prezydenta, Lecha Kaczyńskiego.

Na 2019 rok zapowiedziała „rok, gdzie coś się kończy” i „ostatni rok takiego świata, jaki znamy” – pod koniec tamtego roku rozpoczęła się pandemia koronawirusa w Wuhan w Chinach. Na 2020 rok, zanim jeszcze usłyszeliśmy o pandemii, zapowiedziała, że będzie to „Rok Maski” i, że na świecie zostaną wprowadzone „nowe paszporty”. Potwierdziło się i to. Zaczęto bowiem egzekwować obowiązek zasłaniania nosa i ust oraz wprowadzono „paszporty covidowe”, dzięki którym znowu możemy podróżować za granicę. Z kolei 2021 rok określała „Rokiem Miecza” między innymi mówiła o to, że ludzie będą walczyć o swoje podstawowe prawa, być może wyjdą na ulice… W swoich wizjach widziała symbol Warszawskiej Syrenki, czyli kobietę z tarczą i mieczem. I rzeczywiście w tym roku bardziej niż kiedykolwiek kobiety musiały walczyć o swoje prawa i w protestach wychodziły na ulice.

Jak co roku, w okolicach listopada, Aida ma przepowiednię na kolejny rok. Co według Aidy czeka nas w 2022 roku? Według słynnej wizjonerki przyszły rok ma być „Rokiem Korytarza”.

Co wydarzy się w 2022 roku? Przepowiednia Aidy – 2022 Rok Korytarza

Aida wytłumaczyła, czym jest wspomniany przez nią „Rok Korytarza”. Specjalnie dla czytelników Jastrząb Post przekazała, co wydarzy się w 2022 roku. Przepowiednia z pewnością jest niezwykle intrygująca…

2022 to ROK KORYTARZA. To przestrzeń, w której idąc, docieramy do celu, do wyjścia, do siebie. Musimy pamiętać o korytarzach wewnątrz nas, zagraconych strachem, lękiem, niepokojem. Jak wyrzucić te niechciane śmieci? Mamy do tego proste narzędzia: słowa, rozmowę, szczerość. Ze sobą, z przyjacielem, z psychologiem. Zdejmijmy kłódkę ze swoich ust. Mamy oczy: 2022 to rok szczerego spojrzenia. Tak na siebie, jak i na sprawy wokół nas. Przestańmy się oszukiwać, zdejmijmy klapki z oczu.

Uzupełniła też, co należy zrobić, aby 2022 rok okazał się udany. Co radzi Aida? Chodzi przede wszystkim o samodzielność w podejmowaniu decyzji.

Idąc korytarzem, spotykamy szanse, możliwości, nowe rozwiązania, ale też pokusy i ślepe zakręty. Zastanów się, który korytarz jest naprawdę twój i które drzwi chcesz otworzyć. Przeanalizuj, czy te już otwarte, na pewno są dla ciebie. Przez korytarz idziesz na własnych nogach. Decyzja o otwarciu drzwi musi być twoja, nie otoczenia, nie podejmowana pod wpływem presji i nacisków albo strachu i niewłaściwego kompromisu – wyjaśniła wizjonerka.

Ważne w przyszłym roku mogą być też nasze relacje z sąsiadami. Mogą się one przyczynić do ważnych zmian w naszym życiu. To jednak nie koniec wizji Aidy na 2022 rok:

Życie będzie się toczyło na korytarzach: firmowych, zawodowych, show-biznesowych. Na korytarzu króluje plotka. To ona może być narzędziem manipulacji. Dbaj o słowo i formę wypowiedzi. To rok, w którym ściany mają uszy, a sąsiedzi zerkają na ciebie przez wizjer, zza zakrętu i przez uchylone drzwi. Pomyśl, zanim coś powiesz. Nie pokazuj za wiele, żeby przypadkiem nie wzbudzać zazdrości i za długo nie być na językach. W tym roku łatwo o konflikty z niczego. Za głośna muzyka, budząca dziecko twojego sąsiada, może być przyczyną długotrwałego konfliktu. Z drugiej strony – nie bądź obojętny na płacz albo krzyk dziecka zza ściany. Wtedy reaguj – kontynuowała – Nie żyj na pokaz. Żyj w prawdzie. Nie oszukuj ani siebie ani otoczenia.

Powiedziała też co nieco o roli lekarzy w 2022 roku. Wskazuje to na to, że pandemia może się nie zakończyć w przyszłym roku. Mało tego – być może będzie trwała latami…

Nadal na polu walki widać rycerzy w białych fartuchach, ich misja jeszcze się nie skończyła. Oni mają przed sobą jeszcze kilka lat ciężkiej pracy, wspólnie dbajmy o ich kondycję. Oni też są twoimi sąsiadami – wyjawiła.

Znana wizjonerka przedstawiła przy tym kilka innych rad. 2022 rok może być odpowiednim czasem na zawieranie umów i na zmiany.

2022 rok to próg przekraczania własnych słabości i strachów, podnoszenia poprzeczki. Czekanie i lęk zamień w działanie, nie bój się zmiany. Nie stój w korytarzu! Jeżeli masz trudne decyzje do podjęcia i idziesz korytarzem, poszukując właściwych drzwi, czujnik światła zapala się i pokazuje prawdę w dniach: 2, 20, 22, tak jak wygląda 2022. To samo dotyczy całego lutego. W tych dniach z dwójkami możesz pukać do drzwi sąsiada, żeby coś wyjaśnić, załatwić. To też dobry czas na podpisywanie umów, pod warunkiem że wszystko poddasz wcześniej głębokiej analizie – sprecyzowała.

Aida nie byłaby sobą, gdyby nie przyjrzała się też temu, co czeka w przyszłym roku cały świat. Wskazała na to, że nadchodzi czas kolejnych konfliktów i kryzysów uchodźczych.

Dbajmy o wspólną przestrzeń: o porządek, szacunek, poszanowanie praw. Za ścianami wielu państw, usłyszymy nie tylko muzykę, ale też wystrzały, krzyki o równość, wołanie o pomoc. Korytarzami, przekraczając progi granic, będą szli ludzie w poszukiwaniu wody, jedzenia, bezpieczeństwa, schronienia, pracy i nowych życzliwych sąsiadów – przepowiedziała.

Według przepowiedni Aidy 2022 rok rysuje się w ciemnych barwach. Czy rzeczywiście dalej będziemy się mierzyć z falami masowych migracji?

Przypomnijmy, że w ostatnich miesiącach głośno jest o kryzysie uchodźczym na granicy polsko-białoruskiej. Reżim Aleksandra Łukaszenki sprowadził do kraju tysiące osób z Bliskiego Wschodu. Migranci zostali przez niego zmanipulowani w ten sposób, że uwierzyli, iż po przybyciu na Białoruś, będą mogli w prosty sposób dotrzeć na teren Unii Europejskiej i tam starać się o lepsze życie dla siebie i swoich rodzin. Niewątpliwie można użyć tu metafory, że uchodźcy utknęli niejako w korytarzu po białoruskiej stronie i czekają na rozwój wydarzeń… Czy „Rok Korytarza” może oznaczać, że chorych na koronawirusa będzie tyle, że zapełnią się nimi szpitalne korytarze?  Tego Aida nie precyzuje, ale z pewnością można skojarzyć jej przepowiednię z taką sytuacją.

Kim jest wizjonerka Aida?

Aida Kosojan-Przybysz, to Ormianka pochodząca z Gruzji, oprócz tego, że jest jasnowidzem i wizjonerką, spełnia się również w branży muzycznej. Wydała kilka albumów, w tym m.in.: przebojowe płyty dla dzieci, oraz płytę z piosenkami bożonarodzeniowymi oraz krążki o tytułach: Aida oraz Nagie myśli. Jej piosenka Mucha w mucholocie doczekała się już ponad 185 milionów wyświetleń na youtubie! Tyle nie mają największe przeboje nie tylko polskich ale i zagranicznych gwiazd!

Wizjonerka ma męża Adama Przybysza i córki o imionach Alicja i Margo. W Polsce mieszka już od ponad 30 lat. Ukochany jasnowidzki opowiedział o ich relacji w rozmowie z magazynem Twój Styl. Wyznał:

Do tej pory odkrywamy siebie nawzajem. Najbardziej podoba mi się to, że Aida jest szczera, świadoma siebie i wszystkiego wokół. Żyje w prawdzie. Ma również dar widzenia. Jest wizjonerką, tak jak jej mama i babcia. Dowiedziałem się o tym już podczas mojego drugiego przyjazdu do Kijowa. Wyznała, że widzi więcej niż inni. Ba, potrafi różne zdarzenia przewidzieć, czy tego chce, czy nie. Potem zaczęła opowiadać mi fakty z mojego życia, o których absolutnie nie mogła wiedzieć wcześniej. Szok.

Wiernymi fankami Aidy jest też masa polskich gwiazd. Które wprost mówią o przyjaźni z wizjonerką. Ewa Minge, Grażyna Wolszczak, Emma Kiworkowa – to tylko niektóre z nich. Nie wspominając o dziesiątkach gwiazd, biznesmenów i polityków, którzy, choć korzystają z. jej daru jasnowidzenia, to nie do końca chcą się tym faktem dzielić publicznie.

Potęga obfitości – program rozwoju Aidy

Aida od ponad 30 lat pomaga ludziom. Teraz swoją pomocną dłoń wyciąga przez internet w programie rozwoju Potęga obfitości. To jedyny na rynku wyjątkowy program rozwoju stworzony przez najbardziej znaną wizjonerkę w Polsce, na który składa się ponad 30 godzin kursu on-line, w którym Aida odsłania swoją wiedzę zdobywaną przez lata swojej praktyki jako jasnowidz. To mądrość przekazywana z pokolenia na pokolenie. Wiedza, którą Aidą czerpała od swoich babek, które również posiadały dar jasnowidzenia. Dzięki niej udało jej się pomóc już tysiącom ludzi. Sprowadzić do ich życia miłość, zdrowie i dobrobyt.

Bardzo się cieszę, że mogę się z Wami podzielić projektem, nad którym ostatnio pracowałam. Potęga Obfitości to ponad 30 godzin wykładów online i doświadczenie 30 lat mojej pracy. To wskazówki, jak osiągnąć dobrostan i omijać objazdy na drodze do szczęścia. Jeśli chcesz dowiedzieć się o starcie programu, wejdź na www.potegaobfitosci.pl Do zobaczenia!

Więcej o Potędze obfitości przeczytasz tutaj i na oficjalnym Facebooku Aidy.

Bardzo się cieszę, że mogę się z Wami podzielić projektem, nad którym ostatnio pracowałam. Potęga Obfitości to ponad 30…

Posted by Aida Kosojan-Przybysz official on Wednesday, November 3, 2021


Aida Kosojan-Przybysz

Aida Kosojan-Przybysz

Aida Kosojan-Przybysz

Aida Kosojan-Przybysz

Aida Kosojan-Przybysz z mężem Adamem

Aida Kosojan-Przybysz z mężem Adamem

Komentarze

 • Adam pisze:

  ta starsza kobieta z ryjem nastolatki to oszustka !!!

 • Gość pisze:

  Cena ponad sześćset złotych za 30 godzin kursu. Mail potrzebny po to by każdy po zalogowaniu na jej portal mógl pobrać link do nich i sam u siebie tego słuchać. Taki kurs online.

 • Gośćewa pisze:

  Basia a ty to wizjonerka tvp??? Ty masz trzech wizjonerow , Mateusz, Tadeusz i Jarek🤣🤣🤣

 • Izis pisze:

  Trudno nie przewidzieć że pandemia się nie skończy 1050 za dobę od pacjenta covidovego? Kupa kasy za dyżury, interes życia, działka dla przychodni i doktora od zaszczepionego urządzenia do weryfikacji paszportów interes życia na nielegalnym eksperymencie

 • Chyba pani odbiło.. pisze:

  Lekarze niech dbają o siebie sami. Przeciętny stomatolog plomba zęba 230 zł. Usg piersi 180 zł. Wizyta 170 zł. Urolog 350 zł… My mamy o nich zadbać???? Zabierają nam pieniądze, wykorzystując fakt nieudolności NFZ, są bogaczami i my mamy o nich dbać?? Poszłam na NFZ do laryngologa oraz ginekologa, to wszystko na odczep się w czasie wizyty, nie bada, ale udaje, że bada, nie słucha na co ma się ciężkie alergię i wypisują od razu bez słuchania leki, w tym antybiotyki, gdy te wcale nie są potrzebne. Tak samo sterydu. W dupie nas mają, okradają z ciężko zarobionych pieniędzy, gdy my też latami studiowaliśmy i pani nam radzi dbać o ludzi, którzy nie wiedzą co z pieniędzmi robić?! Chyba pani OSZALAŁA!!!! Oszukują nas, zatajają powiklania, do których to oni doprowadzili błędnymi diagnozami i błędnymi lekami. Wręcz starają się, żebyśmy się przypadkiem za szybko nie wyleczyli i najlepiej wpadli w całą spiralę chorób. Bo wtedy są tłumy do nich, łapówki. A jest ich mało, bo na studiach medycznych poniża się ludzi ze zwykłych rodzin za to dobrze się mają matoły będące dzieci co ważniejszych lekarzy. Gdzie byśmy nie wynajęli luksusowych apartamentów na urlopie, to prawie zawsze właścicielem jest lekarz.. I my mamy o nich dbać….

  • Gość pisze:

   👍

  • Gość pisze:

   To prawda

  • Gość PlusW pisze:

   Cała prawda.Amen.
   .

  • Gość pisze:

   trzeba było zostać lekarzem jezeli uważa Pani ze jest tak dobrze.Praca pond 200-300 godzin miesięcznie ..dyżury w święta… Kształcenie do specjalizacji za własne pieniądze ..Nigdy nie wzięłam łapówki..i nigdy tego nie zrobię Oceniacie całe środowisko tak samo tyko dlatego ,ze są w nim czarne owce..w każdym są Zaprasza, na dyżury..może wtedy zmieni Pani zdanie jak zobaczy jak to wszystko wygląda.. A jezeli ktos uwaza ze okres pandemii jest dla nas super bo mamy więcej pieniędzy…to może nie jesteśmy potrzebni

 • Gość Elżbieta pisze:

  Najważniejsze w życiu,to czytać Biblię,tam są wszystkie proroctwa.Po co słuchać ludzi którzy chcą być mądrzejsi od Pana Boga.

 • Gość stojący nogami na ziemi pisze:

  Odradzam.Ma paniusie,która jej nagania klientów.za to że sama do niej chodzi.Bylem nic dobrego nie zdziałała.

 • qqa pisze:

  Ale powiedziała!

 • Gość pisze:

  Pisze same pierdoły a ludzie jej ufają jest tylko dobrym obserwatorem patrzy co się dzieje na świecie jak ludzie postępują ile jest wrogości po między ludzmi i na tej podstawie opisuje a nic wiecznie nie jest pandemia sie terz skończy .

  • Basia pisze:

   Byłam, rozmawialam kilkakrotnie. Głęboko wierzę Aidzie bo sprawdziło mi się na 100%

 • Ewa pisze:

  Jeśli potrafi przewidzieć to niech powie prawdę co naprawdę będzie a nie mydli ludziom oczy pierdołami…

  • Gość pisze:

   Dobry komentarz.
   Pewnie jej też zapłacili, by powiedziała, że plandemia będzie trwać latami. Śmiechu warte.
   Ludzie ufajcie sobie, a nie żadnym nawiedzonym, co na was kasę rypia.

 • Elżbieta pisze:

  Byłam u Pani Aidy dwa razy ,wszystkie przepowiednie się sprawdziły.Chcialabym jeszcze się z nią spotkać, ale bardzo trudno się dostać
  To niesamowite jak widzi nasza przeszłość i przyszłość jakby czytała w otwartej książce.

 • Gość pisze:

  Też tak uważam 17: 38

 • Gość pisze:

  Tak nie tylko walka białych rycerzy się nie skończy, ale i firm farmaceutycznych i ekspertów, widzę niekończący się strumien pieniędzy tam płynący. Tak to będzie trwało i trwało…

 • Gość pisze:

  Hahaha, ale dużo się dowiedziałam. To co rzekomo przepowiedziała, to normalne rzeczy. Ja też przepowiem 21 grudnia zacznie się zimą, a za kilka lat będą wybory. No i co

 • Gość ela pisze:

  Nie watpliwie dobry z niej człowiek, ale przepowiednie to nic nowego, ogolnie szerzace sie informacje.

  • Gość Gosia pisze:

   Dobra jest na prawdę. Koleżance nie wiodło się więc poszła do niej i koleżanka wydoiła mojego faceta a potem mnie chciała jeszcze wydoić, że skończyło się to w Sądzie, który przejrzał koleżankę i nie udało jej się zabrać mi NIC.

 • Gienek pisze:

  oczywiście laptop jedynej słusznej marki

 • Gość pisze:

  Stek bzdur. Rozumu życzę..

 • Gość pisze:

  No dobra, ale co z Polską, czy pogonimy PiS ?

  • GośćCzarny pisze:

   PiS Ciebie pogoni

  • Gośćbasia pisze:

   Nie,bo PIS szanuje ludzi,rozwija Polskę,nie wyprzedaje majątku narodowego…jak to czynili „inni”

  • Gość pisze:

   Przydałoby się, żeby pogonić pasożytów, wyborców PiS. Powinni podwinąć rękawy, wysypać piasek i do roboty, nieroby. Płacić podatki a z socjalu dać korzystać naprawdę potrzebujacym

  • Gośćbasia pisze:

   Nie publikują mojej wypowiedz,nie ubliżam wulgarnymi wypowiedziami.To wolność słowa..!?!

  • Gość Prawy pisze:

   Ty się goń głupi lewaku matole

 • Gość pisze:

  Nigdzie nie ma jej poprzednich wizji o maskach i paszportach. Można więc wciskać kit na całego.

  • Laleczka pisze:

   Przepowiednia dla Polski na 2004 rok
   Jest takie zdanie cyt” nadchodzi czas terroryzmu w masce
   Niektóre osobistości świata są z nim powiązane
   Niestety stał się formą biznesu”
   Fragment z Claudia 12/ 2003

  • Gość pisze:

   Nie nie, o maskach faktycznie mówiła, choćby w live’ach z Beata Sadowska, na instagramie i youtube mozna sprawdzić. Ogólnie cenię obie panie, ale „Potęgą obfitości” trochę dziwnie zalatuje takim niefajnym marketingiem – brak ceny, konieczność podania mejla, żeby się dowiedzieć, takie gadanie, że specjalna cena tylko dla tych co podadzą mejla. Po co im ten mejl – nie wiadomo. A innej, niespecjalnej ceny nie ma, więc po co ściemniać? Nie lubię, gdy ludzie, których szanuje stosują takie zagrywki

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×