Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi Big Brothera! „To było moim absolutnym marzeniem” [WIDEO]

Agnieszka Woźniak-Starak big brother

Agnieszka Woźniak-Starak big brother

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi Big Brothera

Agnieszka Woźniak-Starak została prowadzącą Big Brothera. Gwiazda skomentowała swój udział w hitowym reality show, które powraca na ekrany w wiosennej ramówce. Co zdradziła?

Big Brother to polski program telewizyjny typu reality show, który cieszył się ogromnym powodzeniem wśród widzów. Gdy pojawiła się informacja, że  powraca na antenę, domysłom i spekulacjom nad tym, kto go poprowadzi nie było końca. Nieoficjalnie mówiono, że może to być Agnieszka Woźniak-Starak, ale ona sama nie potwierdzała tych doniesień. Jak się okazało, domysły się potwierdziły i to właśnie Agnieszka sprawdzi się w roli prowadzącej!

Big Brother w zupełnie nowych czasach, bo żyjemy w momencie absolutnej rewolucji technologicznej i ten wirtualny świat, który nas coraz bardziej pochłania i wciąga i ten Big Brother, który też na pewno będzie z tego wirtualnego świata korzystał, ale z drugiej strony, zabierzemy im komórki, zabierzemy im dostęp do mediów społecznościowych, od których dzisiaj tak często jesteśmy uzależnieni i zobaczymy co się wydarzy. Wszyscy tym żyli, to był program który zrewolucjonizował telewizję, pierwsze reality show. A dzisiaj to, co mamy, to są takie popłuczyny, mniej jest w tym reality, a więcej show. A to jest powrót do korzeni tak naprawdę.

Agnieszka wyznała, że powrót do telewizji na żywo był jej marzeniem:

Ja tak naprawdę dowiedziałam się o tym nie tak dawno. Ja bardzo chciałam, nawet robiłam wywiad środowiskowy czy są już jacyś prowadzący. Nie udało mi się dowiedzieć, ale zostałam jakiś czas temu zaproszona na spotkanie i dostałam to pytanie i nie wahałam się ani chwili, bo ja bardzo chce tam być, bardzo chcę podjąć to wyzwanie, wrócić do telewizji na żywo, co było moim absolutnym marzeniem i strasznie za tym tęskniłam i tak się cieszę, że to się spełnia. Śmieliśmy się z dyrektorem, że ja zawsze chciałam być Martyną, marzyłam o tym, a on powiedział, że będę Grześkiem Miecugowem, a później Andrzejem Sołtysikiem. Bo w pierwszej edycji był świętej pamięci Grzegorz Miecugow, a później Andrzej Sołtysik, który dzisiaj mnie pobłogosławił i przekazał mi pałeczkę.

Jak myślicie, Agnieszka spełni się w nowej roli?

TYLKO U NAS! Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z dalszego prowadzenia „Ameryki Express”! Kto ją zastąpi? [WIDEO]

Agnieszka Woźniak-Starak odkryła rodzinny sekret swojego męża! Jest spokrewniony z wielkimi gwiazdami! Podobieństwo aż razi w oczy

Piotr Woźniak-Starak w święta przyćmił piękną Agnieszkę! Jego futurystyczny sweterek na pewno nie był tani


Agnieszka Woźniak-Starak -Sylwester 2018

Agnieszka Woźniak-Starak -Sylwester 2018

Agnieszka Woźniak-Starak – Ameryka Express, odcinek 8

Agnieszka Woźniak-Starak – Ameryka Express, odcinek 8

Agnieszka Woźniak-Starak w magazynie VIVA! o swoich najgorszych ciuchach

Agnieszka Woźniak-Starak w magazynie VIVA! o swoich najgorszych ciuchach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×