Joanna Brodzik i Agnieszka Więdłocha zapowiadają wspólny projekt. Już po pierwszych zdjęciach z planu wiadomo, że szykuje się wielki hit

Joanna Brodzik i Agnieszka Więdłocha - serial Receptura

Joanna Brodzik i Agnieszka Więdłocha jesienią pojawią się razem w nowym serialu TVN. Wyjątkowa produkcja Receptura, to opowieść, która łączy ze sobą dwa światy. Zobaczcie zdjęcia zza kulis. 

Joanna Brodzik ma na swoim koncie wiele filmowych i serialowych hitów. Aktorka w show-biznesie obecna jest od kilku dekad, a bez reszt rozkochała w sobie widzów, pojawiając się najpierw w serialu Kasia i Tomek, a później w kultowej Magdzie M. Ta druga produkcja osiągnęła sukces, jakiego nikt się nie spodziewał. Opowieść o młodej i rezolutnej prawniczce Magdalenie Miłowicz, w którą wcieliła się Joanna Brodzik, szybko podbiła serca widzów.

Historię miłosną jej i Piotra Korzeckiego widzowie śledzili z zapartym tchem. Na ekranie nie brakowało powodów do wzruszeń, ale też do śmiechu. Fani z wielką nadzieją czekają na to, że serial jeszcze kiedyś powróci na antenę i znowu będą mogli zobaczyć aktorkę i poznać dalsze losy tej postaci. Tymczasem muszą się zadowolić Joasią w zupełnie nowych wcieleniach. Już jesienią pojawi się w zupełnie nowym formacie, gdzie będzie jej towarzyszyła prawdziwa plejada gwiazd.

Joanna Brodzik i Agnieszka Więdłocha zapowiadają nowy projekt

Joannę Brodzik już wkrótce zobaczymy na antenie stacji TVN w nowym serialu. Gwiazda zagra w sześcioodcinkowej produkcji Receptura. Akcja serialu rozgrywa się jednocześnie w okresie międzywojennym oraz we współczesnym świecie. Klamrą, która spina wszystkie wydarzenia jest dziennik Marii Kilecz, który przypadkowo odnajduje studentka architektury, Zosia. W tę postać wcieli się Zofia Wichłacz, a jej mamę zagra właśnie Joanna Brodzik.

W roli Marii Kielcz, do której należał odnaleziony po latach dziennik, zagra jedna z najbardziej obiecujących gwiazd młodego pokolenia, czyli Agnieszka Więdłocha.

Zosia odkrywa historię swojej prababki. W 1936 r. Maria, samotna matka z dyplomem z architektury, przyjeżdża do międzywojennej stolicy, aby rozpocząć nowe życie. W Warszawie kobieta otrzymuje posadę asystentki Jana Wedla. Szybko staje się jego zaufaną pracownicą i powiernicą tajemnic najprężniej działającej fabryki czekolady w Europie – można przeczytać w opisie produkcji.

Gwiazdy już powoli promują nowy serial, który pojawi się jesienią na antenie TVN, ale także na platformie Player. W serialu oprócz Joasi i Agnieszki pojawią się także: Jacek Koman, Jędrzej Hycnar, Cezary Żak, Joanna Jarmołowicz, Piotr Janusz, Alicja Dąbrowska, Przemysław Sadowski, Monika Kwiatkowska, Edward Linde-Lubaszenko.

Tylko u nas możecie zobaczyć, jak będą prezentowały się na planie. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia ślicznej Agnieszki Więdłochy w stylizacji z planu oraz Joanny Brodzik. Czekacie na nowy serial z ich udziałem?


Agnieszka Więdłocha na planie serialu Receptura

Agnieszka Więdłocha na planie serialu Receptura

Agnieszka Więdłocha na planie serialu Receptura

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×