Joanna Brodzik i Agnieszka Więdłocha zapowiadają wspólny projekt. Już po pierwszych zdjęciach z planu wiadomo, że szykuje się wielki hit

Joanna Brodzik i Agnieszka Więdłocha - serial Receptura

Joanna Brodzik i Agnieszka Więdłocha - serial Receptura

Joanna Brodzik i Agnieszka Więdłocha jesienią pojawią się razem w nowym serialu TVN. Wyjątkowa produkcja Receptura, to opowieść, która łączy ze sobą dwa światy. Zobaczcie zdjęcia zza kulis. 

Joanna Brodzik ma na swoim koncie wiele filmowych i serialowych hitów. Aktorka w show-biznesie obecna jest od kilku dekad, a bez reszt rozkochała w sobie widzów, pojawiając się najpierw w serialu Kasia i Tomek, a później w kultowej Magdzie M. Ta druga produkcja osiągnęła sukces, jakiego nikt się nie spodziewał. Opowieść o młodej i rezolutnej prawniczce Magdalenie Miłowicz, w którą wcieliła się Joanna Brodzik, szybko podbiła serca widzów.

Historię miłosną jej i Piotra Korzeckiego widzowie śledzili z zapartym tchem. Na ekranie nie brakowało powodów do wzruszeń, ale też do śmiechu. Fani z wielką nadzieją czekają na to, że serial jeszcze kiedyś powróci na antenę i znowu będą mogli zobaczyć aktorkę i poznać dalsze losy tej postaci. Tymczasem muszą się zadowolić Joasią w zupełnie nowych wcieleniach. Już jesienią pojawi się w zupełnie nowym formacie, gdzie będzie jej towarzyszyła prawdziwa plejada gwiazd.

Joanna Brodzik i Agnieszka Więdłocha zapowiadają nowy projekt

Joannę Brodzik już wkrótce zobaczymy na antenie stacji TVN w nowym serialu. Gwiazda zagra w sześcioodcinkowej produkcji Receptura. Akcja serialu rozgrywa się jednocześnie w okresie międzywojennym oraz we współczesnym świecie. Klamrą, która spina wszystkie wydarzenia jest dziennik Marii Kilecz, który przypadkowo odnajduje studentka architektury, Zosia. W tę postać wcieli się Zofia Wichłacz, a jej mamę zagra właśnie Joanna Brodzik.

W roli Marii Kielcz, do której należał odnaleziony po latach dziennik, zagra jedna z najbardziej obiecujących gwiazd młodego pokolenia, czyli Agnieszka Więdłocha.

Zosia odkrywa historię swojej prababki. W 1936 r. Maria, samotna matka z dyplomem z architektury, przyjeżdża do międzywojennej stolicy, aby rozpocząć nowe życie. W Warszawie kobieta otrzymuje posadę asystentki Jana Wedla. Szybko staje się jego zaufaną pracownicą i powiernicą tajemnic najprężniej działającej fabryki czekolady w Europie – można przeczytać w opisie produkcji.

Gwiazdy już powoli promują nowy serial, który pojawi się jesienią na antenie TVN, ale także na platformie Player. W serialu oprócz Joasi i Agnieszki pojawią się także: Jacek Koman, Jędrzej Hycnar, Cezary Żak, Joanna Jarmołowicz, Piotr Janusz, Alicja Dąbrowska, Przemysław Sadowski, Monika Kwiatkowska, Edward Linde-Lubaszenko.

Tylko u nas możecie zobaczyć, jak będą prezentowały się na planie. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia ślicznej Agnieszki Więdłochy w stylizacji z planu oraz Joanny Brodzik. Czekacie na nowy serial z ich udziałem?


Agnieszka Więdłocha na planie serialu Receptura

Agnieszka Więdłocha na planie serialu Receptura

Agnieszka Więdłocha na planie serialu Receptura

Agnieszka Więdłocha na planie serialu Receptura

Agnieszka Więdłocha na planie serialu Receptura

Agnieszka Więdłocha na planie serialu Receptura

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki lajf jak mawia klasyk czas pokaze narcotic trust i like it dance bass mix amsterdam hit a gdzie pan alan z kotem i taki dzieci ani robił są gorsi jak nie ma co trzeba było brać co jest i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×