Szukaj

TYLKO U NAS! Agnieszka Szulim wygrała z Dodą w sądzie w sprawie o pobicie! Wyrok jest bardzo surowy

Agnieszka Szulim wygrała z Dodą proces o pobicie w Chorzowie

Agnieszka Szulim wygrała z Dodą proces o pobicie w Chorzowie

Agnieszka Szulim wygrała z Dodą proces o pobicie w Chorzowie

Agnieszka Szulim wygrała proces z Dodą! W marcu 2014 roku rozpoczęła się rozprawa pomiędzy gwiazdami. Gwiazda TVN i prowadząca Na językach oskarżyła publicznie wokalistkę o napaść i pobicie, do czego miało dojść w lutym 2014 jednym z chorzowskich klubów. Agnieszka Szulim od początku zapewniała media, że nie odpuści piosenkarce. O zajściu opowiedziała w 10-minutowym wywiadzie dla Dzień Dobry TVN. W krótkim czasie od bójki złożyła w sądzie akt oskarżenia.

Nie traktujmy tej sytuacji jako żartu. Żarty się skończyły, jak w grę weszła przemoc fizyczna. To była regularna napaść. Była z nią koleżanka, która wszystko nagrywała na telefon komórkowy. Zostałam złapana za głowę i przewrócona na podłogę

Doda na początku bagatelizowała całą sprawę. Twierdziła, że w Chorzowie nie doszło do żadnego pobicia. Artystka sugerowała nawet, że to ona miała zostać zaatakowana i zaczepiana przez dziennikarkę jeszcze w trakcie gali Niegrzeczni 2014.

Zobacz: Agnieszka Szulim o bójce w Chorzowie: „Rabczewska kłamie jak z nut!”

Jaką karę sąd przyznał Dodzie za pobicie Agnieszki Szulim?

Jastrząb Post dowiedział się, że dziś zapadł wyrok w sprawie o naruszenie nietykalności cielesnej. Sąd uznał, że stanowisko Dody jest niewiarygodne i niespójne. Linią obrony artystki było tłumaczenie, że Agnieszka Szulim zerwała jej paznokieć.

Z naszych ustaleń wynika, że decyzją sądu Doda została skazana na 6 miesięcy ograniczenia wolności w postaci prac społecznych w wymiarze 40 godzin miesięcznie. Zasądzona kara jest wyższa od tej, o którą wnosił pełnomocnik Agnieszki Szulim. Wyrok sądu został zaostrzony ze względu na wcześniejsze ukaranie Dody grzywną za obrazę uczuć religijnych.

Wyrokiem Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie z dnia 24 marca 2016 r. sygn. akt VIII K 376/14 Dorota R. została skazana na karę 6 miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej kontrolowanej pracy na cele społeczne w wymiarze 40 godzin w stosunku miesięcznym. Sąd zasądził również od oskarżonej na rzecz oskarżycielki posiłkowej zwrot poniesionych przez nią wydatków w postaci opłaty oraz koszty sądowe

Ani Doda, ani Agnieszka Szulim nie stawiły się na rozprawie.

Czy Doda będzie próbowała odwołać się od wyroku?

Zobacz: Kucharz gościł Dodę i Szulim w luksusowej restauracji. Jedna nie ma tam już wstępu

Aktualizacja: Doda zapowiedziała apelację. Wyrok jest nieprawomocny.

Agnieszka Szulim wspiera fundację TVN "Nie jesteś sam"

Agnieszka Szulim wygrała z Dodą w sądzie!

Doda - Róże Gali 2015

Doda przegrała proces z Agnieszką Szulim o pobicie w Chorzowie


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×