Agnieszka Radwańska już wie kto wygra „Taniec z Gwiazdami”! Takiej odpowiedzi mogła udzielić tylko mistrzyni! [WIDEO]

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska chce wygrać „Taniec z Gwiazdami”

Agnieszka Radwańska wypowiedziała się na temat potencjalnego zwycięzcy Tańca z Gwiazdami. Tenisistka wyznała w rozmowie z Jastrząb Post, że wierzy, że ma szansę na wygraną. Faktycznie tak jest? Co powiedziała? Zobaczcie wideo!

Agnieszka Radwańska zaskoczyła wszystkich w pierwszym odcinku 9. edycji Tańca z Gwiazdami! Jej występ zrobił duże wrażenie na jurorach, w szczególności na Andrzeju Grabowskim, który nie mógł się jej nachwalić. Agnieszka ma to szczęście, że jej partnerem w tańcu jest Stefano Terrazzino– nieoficjalnie mówi się, że gdy ktoś tańczy ze Stefano, to ma największe szanse na zwycięstwo. Jak się okazało, Agnieszka wie, po co przyszła do programu.

Jej sportowy duch dał o sobie znać, gdy w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyznała, że widzi siebie na podium:

Mam nadzieję, że dojdziemy razem daleko. Stefano jest wspaniałym tancerzem i człowiekiem, świetnie uczy, ma cierpliwość, więc mam nadzieję, że faktycznie zajdziemy daleko, ale czas pokaże. Moim celem jest bycie na podium, wiadomo, że jest to program rozrywkowy, ale każdy chce zajść jak najdalej i wytańczyć najlepiej jak potrafi wszystko, czego się na nauczy na sali.

Czy Agnieszka na co dzień jest przesądna?

Nie jestem przesądna. Talizmanów nigdy nie miałam i nie jestem przesądna. Nie wierzę w takie rzeczy, więc nigdy czegoś takiego nie miałam. Tylko ciężka praca, a jak coś nie idzie to więcej, więcej, więcej. Ćwiczyć od rana do wieczora, żeby tutaj wyszło.

Jak myślicie, ma szanse na podium?

Agnieszka Radwańska nie ma dla siebie litości. Swój występ w pierwszym odcinku „Tańca z Gwiazdami” ocenia ostrzej od jurorów! [WIDEO]

Mocno odchudzona Agnieszka Radwańska szaleje na morderczych próbach do „Tańca z Gwiazdami”! To ona jest czarnym koniem najnowszej edycji show?

Brawo Agnieszka! Radwańska całe kosmiczne wynagrodzenie za „Taniec z gwiazdami” przeznaczy na szczytny cel! Wiemy jaki


scena z: Stefano Terrazzino, Agnieszka Radwańska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Stefano Terrazzino, Agnieszka Radwańska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Agnieszka Radwańska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Agnieszka Radwańska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Agnieszka Radwańska - wiosenna ramówka Polsatu 2019

Agnieszka Radwańska - wiosenna ramówka Polsatu 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×