Szukaj

Agnieszka Mielczarek i Pascal Brodnicki się rozstali! Nie są razem już od ponad roku…

Agnieszka Mielczarek i Pascal Brodnicki

Agnieszka Mielczarek i Pascal Brodnicki

Agnieszka Mielczarek i Pascal Brodnicki przez wiele lat tworzyli zgrany duet. Dwie osobowości medialne, bardzo znane w świecie kulinariów. Pascal kilka lat temu prowadził popularny program o gotowaniu w TVN, jego partnerka Agnieszka specjalizuje się w dietetyce i mikroodżywianiu, ma także na swoim koncie kilka książek z zakresu dietetyki, motywacji i kulinariów. Jak udało się nam dowiedzieć, ich związek zakończył się już kilka miesięcy temu. 

Agnieszka Mielczarek i Pascal Brodnicki poznali się kilkanaście lat temu. Ich drogi skrzyżował przypadek. Ona była wówczas tłumaczką języka francuskiego. On, Francuz, był zajęty interesami, po których załatwieniu miał wyjechać z Polski.

Gdy zaczynali się spotykać, Agnieszka nie miała pojęcia, że kucharz jest bardzo znany. W jednym z wywiadów, którego udzieliła po latach, powiedziała, że popularność ukochanego była dla niej raczej obciążeniem niż powodem do radości:

Jego popularność była dla mnie bardziej wadą niż zaletą. Zapaliła mi się w głowie lampka ostrzegawcza. – mówiła w wywiadzie dla portalu kobieta.pl.

Owocem ich miłości jest 12-letni syn Leo, który pojawił się na świecie w 2008 roku. Jak udało się nam dowiedzieć związek Agnieszki Mielczarek i Pascala Brodnickiego nie przetrwał próby czasu. Para już kilka miesięcy temu postanowiła się rozstać.

Agnieszka Mielczarek i Pascal Brodnicki się rozstali

Mielczarek, która jest dyplomowanym coachem zdrowia, po rozstaniu z mężem doskonale sobie radzi. Specjalizuje się w propagowaniu zdrowego stylu życia i zdrowej diety. Chce służyć pomocą innym. Prowadzi więc bloga, kanał na youtubie, a także firmę serwującą catering dietetyczny. Gwiazdy wręcz go ubóstwiają.

Lista sławnych klientów, którzy sięgają po produkty przygotowane przez firmę Mielczarek, jest bardzo długa. Sara Mannei, Izabela Janachowska, Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Dygant czy Daria Widawska to tylko niektóre znane osoby, które zachwalały dietę pudełkową Agnieszki (więcej na ten temat pisaliśmy tutaj).

Gwiazda na tym się jednak nie zatrzymuje. Prowadzi też kanał na YouTube Agnieszka Mielczarek – jedz inaczejgdzie serwuje przepisy na smaczne i przede wszystkim zdrowe dania, a także zdradza niektóre ze sztuczek, które pomagają zachować doskonałą formę. Tej Agnieszce nie brakuje. Chociaż w zeszłym roku świętowała 43 urodziny, prezencji mogą jej pozazdrościć o dekadę młodsze koleżanki. Wciąż wygląda jak nastolatka.

Najnowszy pomysł biznesowy Mielczarek to Pysznybox. To koncept na gotowanie, bardzo już popularny za granicą – czyli zamawianie boxów z dokładnie skomponowanymi i odmierzonymi składnikami potrzebnymi do ugotowania prostego lub najbardziej wymyślnego dania, na które mamy ochotę. Od carbonary, ekologicznych hot-dogów czy pizzy, po ośmiornicę. Zwłaszcza w pandemii, kiedy restauracje są zamknięte, taki pomysł na gotowanie w domu zyskuje na popularności.

Wygląda na to, że biznesowego sukcesu pozazdrościł jej były partner, bo Pascal Brodnicki właśnie ogłosił, że otwiera firmę, która będzie zajmować się taką samą dziedziną cateringu. Teraz więc byli partnerzy będą konkurentami…

 


Agnieszka Mielczarek specjalizuje się w zdrowym odżywianiu

Agnieszka Mielczarek specjalizuje się w zdrowym odżywianiu

Agnieszka Mielczarek specjalizuje się w zdrowym odżywianiu

Agnieszka Mielczarek specjalizuje się w zdrowym odżywianiu

Agnieszka Mielczarek Pascal Brodnicki

Agnieszka Mielczarek Pascal Brodnicki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×