Szukaj

Agnieszka Kaczorowska o najgorszej dla siebie edycji „TzG”. Dziś już nie ukrywa, że miała trudny czas: „Emocje nie były zbyt dobre”

Agnieszka Kaczorowska o Tańcu z gwiazdami

Agnieszka Kaczorowska o Tańcu z gwiazdami

Agnieszka Kaczorowska wspomina swój udział w Tańcu z gwiazdami. Po latach otwarcie opowiedziała o najtrudniejszej dla siebie edycji. Nie ukrywa, że miała wówczas trudny czas.

Agnieszka Kaczorowska do obsady Tańca z gwiazdami dołączyła jesienią 2014 roku, gdy Polsat emitował drugą edycję show. Zadebiutowała w parze z Rafałem Maślakiem i od razu zyskała sympatię publiczności, która głosami SMS przyznała jej pierwsze miejsce w kolejnym sezonie. Gwiazda Klanu triumfowała w duecie z aktorem Krzysztofem Wieszczkiem. O włos przegrała w czwartej odsłonie widowiska, w której partnerowała Łukaszowi Kadziewiczowi.

Kolejne edycje Tańca z gwiazdami dla Agnieszki nie obfitowały w tak spektakularne sukcesy. Najsłabiej wypadła w ostatniej ze swoim udziałem – wiosną 2018, gdy tańczyła z Antkiem Smykiewiczem. Para odpadła jako pierwsza.

Agnieszka Kaczorowska o Tańcu z gwiazdami i trudnym czasie

Kaczorowska w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wróciła wspomnieniami do czasów programu. Zdradziła, jak wygląda praca na planie dużej produkcji, która od 2005 roku przyciąga przed telewizory wielomilionową publiczność:

To są różne rzeczy. Małe wydarzenia. To jest live, tu się wszystko może zdarzyć. Tu kogoś nie ma o tej godzinie, o której powinien być, to są też relacje międzyludzkie. To jest  w ogóle program oparty na relacjach i prawdą jest, że bardzo duży wpływ na to, jak daleko zajdziesz w tym programie, ma to, jak się dobierzecie. Na tym też polega taniec towarzyszki. Masz szansę osiągnąć sukces z kimś, z kim jesteś dobrze dobrany w parze. I to pod wieloma względami. Tego, jak się dogadujecie, jak wyglądacie razem, czy macie wspólne cele, marzenia, priorytety. To wszystko ma ogromny wpływ i w tym programie tak samo. To, kogo dostaniesz jako partnera, partnerkę bardzo wpływa na to, jak to będzie odebrane przez ludzi. Jak ten taniec będzie wyglądał, na jakim poziomie i przede wszystkim gdzie zajdziecie.

Czy zdarzyło jej się tańczyć z partnerem, z którym się nie dogadywała?

Starałam się maskować, ale ja nie jestem dobra w maskowaniu. Po mnie dużo widać. Wszyscy widzieli. Taka jestem. Mimiczna, szczera. I chociaż się starałam, to jest to niemożliwe. Jeśli z kimś się nie dogadujesz, ktoś nie ma tej energii co ty, to nie zażre i tym bardziej nie nauczysz go dobrze tańczyć, nawet jak będziesz najlepszym trenerem na świecie. Łukasz Kadziewicz zawsze mi mówił tyle komplementów, że jestem świetnym trenerem i to było niesamowite, bo on miał do czynienia z niesamowitymi trenerami wysokiej klasy, tylko siatkówkowymi. To był dla mnie ogromny komplement, ale też wiem o tym, że ja do niego trafiłam. Jemu pasował styl mojej nauki, ale może nie każdemu będzie pasował. I tak jest ze wszystkim.

Piąta edycja, w której Agnieszka tańczyła z Nikodemem Rozbickim, mocno dała jej w kość:

To był dla mnie trudny czas. Powiem szczerze, że to nie był mój rok. To był czas, w którym ja się trochę podłamałam. Chociaż nie jestem typem, który się łamie, tylko cały czas walczy. Ale przechodziłam dużo procesów w samej sobie. Ja wtedy też bardzo przytyłam, mimo że trenowałam, to był odzew mojego ciała na moje emocje, które wtedy nie były zbyt dobre. Szukałam trochę swojej drogi. Byłam po wspaniałym roku 2015, w którym zrobiłam dwa finały w Tańcu z Gwiazdami – na wiosnę i na jesieni. Miałam cudnych partnerów, z którymi się świetnie dogadywałam. Trochę sobie nałożyłam taką presję, że musi być cały czas tak super. A nie musi być. Możesz mieć zjazd, możesz mieć mniej energii, to też jest ok. Sama sobie gdzieś tam źle poukładałam rzeczy w głowie.

Tancerka nie ukrywa, że wiosna 2016 nie była dla niej łatwym czasem:

To była edycja, w której się męczyłam. I tu nie chodzi o Nikodema. Tylko chodzi o moje poczucie w tańcu, w programie. Czułam, że potrzebuję przerwy. Ja byłam zmęczona. Zajadałam te emocje, ten stres. To nie był dobry rok. No i potem zrobiłam sobie tę przerwę.

Cała rozmowa poniżej.


Nikodem Rozbicki i Agnieszka Kaczorowska - Taniec z Gwiazdami 5, odcinek 6.

Nikodem Rozbicki i Agnieszka Kaczorowska - Taniec z Gwiazdami 5, odcinek 6.

Agnieszka Kaczorowska i Nikodem Rozbicki - Taniec z Gwiazdami 5, odcinek 2

Agnieszka Kaczorowska i Nikodem Rozbicki - Taniec z Gwiazdami 5, odcinek 2

Agnieszka Kaczorowska i Nikodem Rozbicki trenują do Tańca z Gwiazdami

Agnieszka Kaczorowska i Nikodem Rozbicki trenują do Tańca z Gwiazdami

Dodaj komentarz

  • Gość Bubu pisze:

    Jak potrzebowała odpoczynku, to mogła nie przyjmować propozycji TzG może ten chłopak z inną trenerka dalej by zaszedł.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×