Szukaj

Agnieszka Kaczorowska już rozważa wyprowadzkę z nowego domu. Tylko nam zdradziła, kiedy i dlaczego

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska z mężem i małą córeczką kilka miesięcy temu wprowadziła się do nowego domu. Gwiazda chętnie chwali się swoim nowym gniazdkiem. Okazuje się, że może to nie być ich miejsce na stałe. Para już myśli o przeprowadzce.

Agnieszka Kaczorowska od kilku miesięcy mieszka w nowym miejscu. Gwiazda i jej mąż Maciej Pela kupili dom, który jest spełnieniem ich marzeń. Małżeństwo wprowadziło się do niego z roczną córeczką Emilką. Aktorka chętnie chwali się na Instagramie relacją z urządzania kolejnych kątów. Jej obserwatorzy mogli już zobaczyć imponujący salon oraz przepiękną jadalnię. Ostatnio podzieliła się nowo zaprojektowanym ogrodem, który na internautach zrobił ogromne wrażenie.

Agnieszka Kaczorowska o nowym domu i przeprowadzce

Dla Agnieszki Kaczorowskiej ostatni rok obfitował w wiele nowych doświadczeń. Młoda aktorka po raz pierwszy została mamą, a gdy jej córeczka Emilka miała zaledwie kilka miesięcy, to cała rodzina przeprowadziła się do nowego domu. Gwiazda cały czas wykańcza swoje nowe gniazdko, czym oczywiście dzieli się na swoich social mediach. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła jednak, że chociaż razem z mężem cieszą się z nowego domu, to nie wykluczają zmiany planów.

Agnieszka Kaczorowska o swoim nowym domu:

Mieszka się bardzo dobrze. Mamy swój ogródek, więc jest to latem bardzo zbawienne, że nie musimy nigdzie jeździć, a możemy sobie odpocząć na świeżym powietrzu. Jest to nasze miejsce na ziemi.

Pomimo że nowy dom to spełnienie marzeń Agnieszki i Macieja, to para nie wyklucza, że za parę lat znowu zmieni miejsce zamieszkania:

Nie wiem, czy zostaniemy tam do końca naszych dni. Bo jak nas znam, to możliwe, że za 10-15 lat gdzieś nas wywieje. Na razie jest fantastycznie i jest to miejsce naszej rodziny, w którym nam się dobrze żyje i które jest takie, jakie sobie wymarzyliśmy.

Zazdrościcie Agnieszce nowego domu?


Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela pokazali pokój córki

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela pokazali pokój córki

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela pokazali pokój córki

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela pokazali pokój córki

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela - jak mieszkają?

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela - jak mieszkają?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×