Agnieszka Kaczorowska o konflikcie Smaszcz-Kurzopki. Dołożyła do pieca! Jej opinia ostro odbiega od tego, co głosi większość gwiazd

Agnieszka Kaczorowska, Paulina Smaszcz, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski

Agnieszka Kaczorowska, Paulina Smaszcz, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski

Agnieszka Kaczorowska o konflikcie Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego. Jej stanowisko mocno różni się od tego, jakie przedstawiły inne gwiazdy.

Paulina Smaszcz od dobrych kilku tygodni prowadzi medialny spór z Kasią Cichopek Maciejem Kurzajewskim. W międzyczasie zdążyła też ostro zaatakować Izabelę Janachowską, która w rozmowie z dziennikarzami stanęła w obronie prezenterów telewizyjnych. Większość gwiazd w tym sporze trzyma stronę Kurzopków. Wyjątkiem jest między innymi Dawid Woliński, który woli zachować neutralność i rozumie to, że Paulina może reagować w emocjonalny sposób.

Wydaje mi się, że to jest kwestia bardzo prywatna i osobista, jak człowiek załatwia swoje sprawy, aczkolwiek w pewnym momencie postarałbym się zrozumieć byłą partnerkę. Może jest tak, że stara miłość nie rdzewieje, może jest to sytuacja, która nie jest do końca załatwiona pomiędzy nimi. Przykre. Ja uważam, że każda kobieta i każdy mężczyzna powinien w tej sytuacji iść do przodu, bo naprawdę szkoda czasu na rozpamiętywanie rzeczy w taki sposób – powiedział Jastrząb Post.

Tym razem reporterka o komentarz w tej sprawie poprosiła Agnieszkę Kaczorowską.

Agnieszka Kaczorowska o sytuacji z Pauliną Smaszcz

Aktorka przyznała, że nie chce oceniać zachowania Pauliny, sugerując, że to co podają media, jest podkoloryzowane.

Chyba nie chce tego oceniać. Ja myślę, że we wszystko co widzimy i czytamy w mediach jest mocno podkoloryzowane i nie ma w tym całej prawdy.

Dodała, że zazwyczaj w przypadku różnych konfliktów w show-biznesie prawda jest po środku. Natomiast w przypadku sporów Smaszcz z Kurzopkami nie jest tego pewna. Powód? Po prostu przestała już śledzić ich konflikt.

Jeżeli jest to jakiś konflikt, to myślę, że prawda jest po środku. A jak jest teraz? Ja już nie śledzę. Już się pogubiłam.

A wy jeszcze nadążacie za tym, jak niemal z dnia na dzień rozwija się ta „wojna”?

Trzeba przyznać, że umiarkowane stanowisko Agnieszki, podobnie jak Dawida, mocno odbiega od tego, jakie zajęła większa część show-biznesu.


Agnieszka Kaczorowska - premiera spektaklu Ślub doskonały

Agnieszka Kaczorowska - premiera spektaklu Ślub doskonały

Open Day marki Wonders Shoes

Smaszcz-Kurzajewska Paulina2018-11-20

Agnieszka Kaczorowska - Pomaganie jest trendy, nagraniu video bajki o Duszku BABU

Agnieszka Kaczorowska - Pomaganie jest trendy, nagraniu video bajki o Duszku BABU

Komentarze

 • Gość Inka... pisze:

  Uważam, że Kurzajewski działał na 2 fronty, dlatego Pani Paulina cierpi. Oszukiwał ją, synów i nas wszystkich. Zapewne bardzo dobrze się bawili. Zarówno on jak i Cichodajka swoje żądze wysunęli na 1 plan pomijając dzieci, zasady, uczciwość…

  • GośćDunia pisze:

   Miłość robi swoje musicie to zrozumieć

  • Gość pisze:

   Większość medialnych osób do jakiegoś czasu ukrywa swój związek, i nie ma w tym nic dziwnego.

  • Ewa pisze:

   Skąd wiesz że oszukiwał ? To opinia tej kobiety która ma problem natury psychicznej i wymaga pomocy lekarza.Nie można osądzać człowieka,tylko na podstawie pomówień kobiety która nienawidzi wszystkich a idealizuje tylko siebie i to właśnie jest niewiarygodne

  • Dzieci pisze:

   Prawda jest taka że romans rozwalił małżeństwa a na tym t
   Najbardziej cierpią dzieci i ich mi najbardziej szkoda bo nie są niczemu winne

  • Gość pisze:

   A ty cichodaju jak się czujesz

  • Gość pisze:

   Niech przestaną już o nich pisać. Wstydu nie mają. Na każdym kroku tylko Cichopek i Kurzajewski . Są ważniejsze sprawy. Jak oni się nie wstydzą?. Dość już tego Niech zamkną ich gdzieś z dala od ludzi. Robią tylko wstyd dziecią i rodzinie.

  • Gość pisze:

   Wywiady P Pauliny to żenada, a jak można zdradzać i oszukiwać 3 lata od rozstania. Gdyby Kurzajewski nikogo nie miał byłaby szczęśliwa no i gdyby zapytał czy może się z kimś związać. Kobieta chce o wszystkim decydować, bo o rozwodzie też zadecydowała i nie mówiła, że były mąż ją zdradza i oszukuje.

  • Gość pisze:

   Dlaczego ich obrażasz,nie przystoi nam to są ich sprawy ,nie wstyd Ci,nie wiesz co ludzie mówią o tobie

  • Gość isia pisze:

   Czy pani opinia opiera się tylko na czytaniu w internecie czy od osób zainteresowanych? Bo prawdy są dwie a na końcu gówno prawda

  • Mariola pisze:

   Tak Inko absolutnie się z Tobą zgadzam. Bawili się za plecami małżonków, teraz też się dobrze bawią za sprawą tych, którzy kopią leżącego tzn głównie Panią Paulinę, którą nawet już jako eksmąż, dalej zwodził Kurzajewski. To duży chłopczyk, który długo nie wiedział i być może dalej nie wie, gdzie jego miejsce. Do tego egoista, który rozwalił małżeństwo Hakiela tylko dlatego, że jego kochanka jest niestabilna uczuciowo. Na niczyjej krzywdzie nikt jeszcze swojego szczecia nie wybudował i żeby nie wiem jak chcieli uciszać swoje sumienie, one i tak zawsze będą się budzić.

  • Gość pisze:

   Ale jeśli je porównać obie z wyglądu to Cichopek blado wypada przy smukłej z pazurem Paulinie.

  • Gość pisze:

   A jak Ciebie oszukiwali, bo nie rozumiem

  • Gość pisze:

   Głupoty piszesz już dawno nie są razem a jej się teraz przypomniało żeby mu zatruc życie Zenada

  • Gośćbaba pisze:

   Kogo obchodzi co ty uważasz. Zajmijcie się wszyscy swoimi sprawami i swoją rodziną. To skandal,żeby dorośli, niby inteligentni ludzie tak się babrali w cudzych brudach. Jak ona ma taki charakterek,który teraz pokazała,to tylko podziwiać,że tak długo w tym związku wytrzymał. Tak niby kocha swoje dzieci,a tyle wstydu im narobiła. Od kiedy to rodzic musi się tłumaczyć dziecku ze swoich decyzji i prosić o pozwolenie . Ona sama sobie zaprzecza. Pies ogrodnika sama już nie zje,to drugiemu nieda. Podłe,wstrętne babsko,które nie umie się pogodzić z cudzym szczęściem. Jak on taki wstrętny,biedny,niewykształcony,zaklamany,to o co ona walczy. Ta kobieta jest szalona i trzeba ją omijać szerokim łukiem,bo jest niebezpieczna

  • Gośćgoga pisze:

   Prawda

  • Gość pisze:

   A niby na jakie podstawie tak sądzisz ?

  • Gość pisze:

   Ona tez sjakals z kwiatki na kwiatek! Prowadzila sie z Krauze Byl zonaty z 3 dzieci! Myslala ze wroci do ex bo kochane sie dla niej nie rozwiodl a tu niespodzianka! Maciek juz kombinowl z Kaska

  • Gość pisze:

   Typowa taktyka mężczyzn ” mieć ciastko i zjeść ciastko 🍪

  • Gość pisze:

   Zgadzam się cichopek kilka lat oszukiwała wszystkich iwłaśnie Pani
   Paulina ją zdemaskowała w
   Jerozolimie

  • GośćM pisze:

   Do Gość Ewa.
   Ale z ciebie hipokrytka!!
   Z wielkiej H!!!
   Piszesz,że nie można wierzyć Pani Smaszcz,bo to pomówienia.
   A skąd ty wiesz,że to są pomówienia??!!
   Nie masz o tym pojęcia!!
   Bo nie znasz osobiście ani Kurzopkow ani Smaszcz!!
   A tylko wtedy twoja opinia byłaby wiarygodna!!
   Tak łatwo ocenia ci innych.
   Az wreszcie ktoś kto ile zna ciebie oceni twe zachowanie na podstawie swego widzi mi się i co będzie ci miło??
   Nie!!
   To,że ktoś pierze brudy publicznie(czego nie popieram)nie znaczy,że jest chory psychicznie!!
   Po prostu boli panią Smaszcz,że była oszukiwana.
   Skoro chcieli się spotykać,od razu mogli się rozstać ze swymi parterami,a nie ich zdradzać,oszukiwać i okłamywać.
   To poniżej pasa.
   Na miejscu pani Pauliny pani nie byłaby zachwycona.
   Więc zamiast bezpodstawnie oceniać i krytykować innych proszę się zastanowić nad tym co pani by czuła gdyby była na jej miejscu.

 • Gość pisze:

  Pa i Agnieszka ma rację.

 • Gość pisze:

  Nie ma co dyskutować. Cichodajki rozwaliła swoją rodzinę i popsuła układy w ex rodzinie.

  • GośćB pisze:

   Dokładnie

  • Gość pisze:

   Zgadza się.Pianie hymnów pochwalnych na cześć tych dwojga jest niesmaczne…Smaszcz jest osobą emocjonalną i ten cały teatr w okół tych dwojga spowodował,że nerwy puściły.Zenujaca promocja tego romansu w TVP wyznającej wartości chrzescijańskie!

  • Gość z Heidelbergu pisze:

   Zamknijcie się wreszcie wszyscy i nie czytajcie,nie komentujcie,bo ja już boję się że zaraz z lodówki wyjdzie ich całą trójką. Obrzydliwe te komentarze przyprawiają już o mdłości. Fuj…!!!!

 • Gość pisze:

  A co tu komentować? Kurzajewski sam się przyznał że wzdychał do Cichopek od początku jej oszałamiającej kariery w M jak masakra czyli na długo zanim rozwiódł się z Pauliną. Natomiast przykładna katoliczka Cichopek przyprawiała rogi mężowi przynajmniej na 3 lata przed rozwodem.

  • Gość pisze:

   Czy on powiedział że wzdychał? Powiedział tylko, że jest piękną kobietą( bo jest piękną kobietą) Tak się rodzą plotki

  • Gość pisze:

   Przedtem próbował wzdychać do Basi Kurdej Szatan, ale nie wyszło. Za bardzo kocha męża i jest mu przykładnie wierna. I chwała jej za to.

  • Gość pisze:

   Jak dla mnie to nie wiem z której strony ta Cichopek piekna to już Paulina o niebo fajniejsza ale to jego gust .

  • GośćRadek pisze:

   Pani Kurska im dopinguje, moze ich namawia ha ha na uniewaznienie tzn.rozwod koscielny..Zgorszenie dajå takim publicznym zachowaniem ipostawa Kurskiej,ktora ich promuje jako przyklad milosci na krzywdzie rozbitych rodzin,dzieci

  • Gość goga pisze:

   Cala prawda 😱

 • gosv pisze:

  Kaczorowska to tez głupie dziewczę bo o Paulinie nie ma ci dyskutowac to paranoiczna

 • Uważam pisze:

  Komentarz nieprzychylne Kurzopkom są na kasowane. Jak również to że ten hejt na Smaszcz jest opłacany przez Kurską z naszych pieniędzy którą się afiszuje tylko z jednym dzieckiem A nie wiadomo gdzie reszta

  • Gość pisze:

   Skad wiesz znasz Kaske i Marcina ze wiesz ze to jej wina?
   A o ukladach ex Maciej Paulina tez wiesz?. jakie uklady maciej moze miec z paulina jak maja dos
   Rosle dzieci ona go zdradzila dla kochanka wziela rozwod bie wiadomu ktorego jiz z kolei itd. juz Macieja i Pauline nic nie laczy ,dzieci sa pelnoletnie- dorosle

 • Gość pisze:

  Śliczna ta laska. Chociaż nie powinna się wypowiadać…. .niezwykle niemądrze się wypowiada. Nie moja spraw….”juz nie śledzę, już się pogubiłam”… znaczy co? Śledzisz życie innych, komentujesz, a mówisz, ze to ich sprawa… to jak jest?

 • Gość pisze:

  Obie wypowiedzi bardzo dyplomatyczne . Tylko ja nie znam żadnej z tych osób . Nie wiem , kim są Ci ludzie ,ale wypowiedzieli się w mojej ocenie bardzo poprawnie czyli dyplomatyczne .

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×