Agnieszka Kaczorowska o Izabeli Janachowskiej w „TzG”. Oceniła pomysł pojawienia się trzeciej prowadzącej [WIDEO]

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska oceniła zmiany w Tańcu z Gwiazdami. Skomentowała między innymi dołączenie do obsady Izabeli Janachowskiej. Jej zdaniem to dobry pomysł?

Taniec z Gwiazdami to program, który od pierwszego odcinka podbił serca widzów. Na antenie gości od kilkunastu lat i niezmiennie gromadzi przed telewizorami sporą widownię. Nie brakuje bowiem gwiazd, które chcą pokazać swoje umiejętności na parkiecie. Tak też jej w obecnie emitowanej edycji, która powoli zbliża się do końca. W programie pozostały już tylko dwie pary, które zawalczą o Kryształową Kulę.

W szranki staną Kajra w duecie z Rafałem Maserakiem i Piotr Mróz w parze z Hanną Żudziewicz. Tuż przed finałem program opuściła Oliwia Bieniuk, której na parkiecie towarzyszył zwycięzca poprzedniej edycji, czyli Michał Bartkiewicz.

Dwunasta edycja show przyniosła sporo emocji. Dostarczyli ich nie tylko uczestnicy programu, którzy jak najlepiej starali się zaprezentować na parkiecie, ale także obsada programu. Do formatu dołączyły bowiem dwie nowe gwiazdy. W jury zadebiutował Andrzej Piaseczny, a w roli prowadzącej Izabela Janachowska.

Agnieszka Kaczorowska o Izabeli Janachowskiej w roli prowadzącej Taniec z Gwiazdami

Izabela Janachowska podobnie jak Agnieszka Kaczorowska wystąpiła w roli tancerki w kilku poprzednich edycjach show. Ze względu na kontuzję wycofała się z programu. Teraz otrzymała propozycję, aby dołączyć do Pauliny Sykut i Krzysztofa Ibisza zostając jedną z prowadzących. Agnieszka w rozmowie z reporterką Jastrząb Post oceniła ten pomysł produkcji:

To jest zupełnie nowa sytuacja. Jest trójka prowadzących. Wydaje mi się, że to daje taką świeżość. Bo jest inaczej.

Zdaniem Agnieszki każdy powiew świeżości jest na plus:

Format jest na tyle formatem, do którego się przyzwyczailiśmy wszyscy jako widzowie, że każda świeżość jest fajna.

Zgadzacie się z jej zdaniem?


fot. AKPA

Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Izabela Janachowska – Taniec z gwiazdami 12

Paulina Sykut-Jeżyna, Izabela Janachowska – Taniec z gwiazdami 12

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×