Szukaj

Agnieszka Kaczorowska spodziewa się dziecka? Jej dwuznaczna wypowiedź na temat porzucenia kariery daje do myślenia! [WIDEO]

Agnieszka Kaczorowska ciąża

Agnieszka Kaczorowska rzuci karierę by wychowywać dziecko?

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela od prawie dwóch miesięcy tworzą związek małżeński. Mimo, że w ich życiu wszystko potoczyło się błyskawicznie, bo narzeczeństwem byli zaledwie 5 miesięcy, to jednak Agnieszka nie żałuje tej decyzji i w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyznała, że po ślubie jest jeszcze lepiej niż przed:

Miłość kwitnie. Po ślubie jest jeszcze fajniej, niż przed.

W mediach po ich szybkim ślubie pokazało się wiele plotek odnośnie ciąży. Agnieszka w wielu wywiadach podkreślała wyraźnie, że jest gotowa by zostać matką, ale co z jej pracą? Jak wyznała w rozmowie z naszą reporterką, przesunięcie kariery zawodowej dla rodziny, zwłaszcza własnej, nie będzie dla niej najmniejszym problemem. I choć na razie żyją jeszcze wspomnieniami z bajkowego ślubu, ona i Maciej czekają na dalszy rozwój wypadków:

Na razie wspominamy sobie ślub. A cała reszta potoczy się w najbardziej odpowiednim trybie i momencie. Dla mnie rodzina jest na pierwszym miejscu. Cokolwiek nie wydarzyło by się w moim życiu w tę, czy w tamtą, to zawsze rodzina jest na pierwszym miejscu. Nie ma niczego, co by było ważniejsze. Więc rezygnacja z czegokolwiek nie byłaby problemem, ale wszystko trzeba jakoś tak logistycznie dobrze poukładać.

Trzymamy kciuki za młodą parę!

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela chcą być jak Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan? Poprowadzą własny program!

Zakochane gołąbeczki. Agnieszka Kaczorowska z mężem nie odstępowali się na krok! Pokaz mody dla nich nie istniał

Gwiazdy na wystawie Arcadiusa Maurtiza: Agnieszka Kaczorowska, Olga Kalicka, Joanna Racewicz


Agnieszka Kaczorowska sprawdzi się w roli żony i matki?

×