Agnieszka Hyży dostała od Niny Terentiew krótki telefon. Totalnie ją zatkało po tym, co usłyszała w słuchawce. „Byłam mocno zdenerwowana”

Agnieszka Hyży, Nina Terentiew

Agnieszka Hyży, Nina Terentiew

Agnieszka Hyży wspomina pierwszą rozmowę z Niną Terentiew. Prezenterka zdradziła, kiedy i w jakiej sprawie zadzwoniła do niej dyrektor Polsatu. To była krótka rozmowa, która kosztowała wschodzącą wówczas gwiazdę sporo nerwów.

Agnieszka Hyży pracę w telewizji Polsat zaczęła w 2007 roku, krótko po tym, jak wzięła udział w wyborach miss. Zaczęła od współprowadzenia programu Się kręci, z którym związana była przez pięć kolejnych lat, czyli aż do ostatniego odcinka magazynu na żywo. Potem posypały się kolejne propozycje. Dziś jest flagową gwiazdą stacji, która prowadzi najważniejsze koncerty, gale i wydarzenia, które gromadzą przed odbiornikami milionową publiczność.

Praca okazała się dla Agnieszki nie tylko spełnieniem zawodowych marzeń, ale także miejscem, w którym odnalazła miłość życia. To właśnie za kulisami jednego z sopockich festiwali nawiązała znajomość z Grzegorzem Hyżym. Krótka rozmowa na holu, w oczekiwaniu na wejście na scenę Opery Leśnej, okazała się początkiem czegoś poważnego. To po niej piosenkarz zadzwonił do prezenterki, proponując jej randkę.

W tym roku Agnieszka świętuje 15-lecie swojej pracy w Polsacie, a to doskonała okazja do wspominek. Reporterka Jastrząb Post zapytała gwiazdę, jak zapamiętała pierwszą rozmowę z dyrektor programową Niną Terentiew – szarą eminencją polskich mediów.

Agnieszka Hyży wspomina pierwszą rozmowę z Niną Terentiew

Hyży doskonale pamięta kiedy i w jakich okolicznościach odebrała telefon od Terentiew. Była nie tylko zestresowana, ale także zaskoczona ofertą, jaką otrzymała od ikony polskiej telewizji:

Bardzo miło. Pamiętam, że było bardzo konkretne i pamiętam dokładnie dzień, to było parę moich tygodni w telewizji Polsat, jak jechałam na moje zajęcia na uczelni, i o godzinie 7.30 nagle widzę jakiś nieznany numer. Odbieram i przedstawia się pani dyrektor. Swoim charakterystycznym tonem informuje mnie, że ma taki pomysł, żeby poprowadziła jubileuszowy koncert telewizji Polsat u boku Krzysztofa Ibisza.

Prezenterka zaznaczyła, że dyrektor stacji szybko skróciła dystans, przez co wspomniana przez nią rozmowa i dalsza współpraca układały się pomyślnie:

Mnie wtedy totalnie zatkało, bo to było zaledwie kilka tygodni mojej pracy w Polsacie. Wtedy to się wszystko zaczęło bardzo szybko i lawinowo dziać. A te pierwsze spotkania – byłam młodą studentką, byłam mocno zdenerwowana, bo wiedziałam, z kim mam do czynienia. Ale pani dyrektor bardzo szybko skraca dystans.

Jaka jest Nina na co dzień?

Ona jest bardzo bezpośrednia, konkretna, szybka. Rzuca anegdoty, zawsze zapyta o sprawy prywatne. Jak byłam w ciąży, czy jak pojawiło się moje dziecko na świecie, to zawsze o to pytała. To jest już taka osoba, która jest w moim życiu przez ponad 15 lat. I bardzo sobie to szanuję.

Wszystkim życzymy tak wspaniałych i empatycznych przełożonych.


Agnieszka Hyży, Krzysztof Ibisz, Nina Terentiew w 2012 roku

Agnieszka Hyży, Krzysztof Ibisz, Nina Terentiew w 2012 roku

Nina Terentiew - Sopot 2021, dzień drugi

Nina Terentiew - Sopot 2021, dzień drugi

Agnieszka Hyży - pokaz Paprocki&Brzozowski

Agnieszka Hyży - pokaz Paprocki&Brzozowski

Komentarze

  • Anonim pisze:

    Nie, niech ona nie wraca…zębatka hyży 2 odeszła, a zębatka janachowska przyszła, umówił się na randkę…rany, w tym czasie urodziły mu się bliżniaki, czy to ludzkie?

    • Gość pisze:

      Co to za brednie wypisujesz, to Maja puściła kantem Grześka z facetem z produkcji x factor, Agnieszka to była długo, długo później 🤬

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×