Szukaj

Ślub w Rzymie, a odnowienie przysięgi małżeńskiej?! Agnieszka Hyży wyleciała na drugi koniec świata! Jej biała ślubna suknia jest zachwycająca!

Agnieszka Hyży Zanzibar

Agnieszka Hyży na Zanzibarze odnowiła przysięgę małżeńską?

17 lipca 2015 roku Agnieszka i Grzegorz Hyży wzięli cichy ślub. Chociaż wiadomość o ceremonii przedostała się do mediów wbrew woli pary, to nikt nie wiedział, gdzie ostatecznie powiedzieli sobie “tak”. Dopiero jeden z tabloidów dotarł do szczegółów. Kilka dni po ślubie ujawniono, że wydarzenie miało miejsce w Pałacu Senatorskim na Kapitolu w Rzymie.

Chociaż od ślubu Agnieszki i Grzegorza minęły już dwa lata, para niewiele mówi na temat swojego życia prywatnego. Dotychczas udzielili tylko jednego (!) wspólnego wywiadu, w którym bardzo oszczędnie zdradzili kilka smaczków z ich małżeństwa. Nic dziwnego, że gdy tylko Agnieszka lub Grzegorz opublikują sugestywne zdjęcia, natychmiast rusza lawina spekulacji, tak jak teraz.

Agnieszka razem z Itaką aktualnie przebywa na Zanzibarze. Na jej Instagramie pojawiło się mnóstwo zdjęć utrzymanych w soczystych kolorach. Bajkowe widoki a do tego zjawiskowe ślubne stylizacje i wiele mówiący napis “hooneymoon”, czyli “miesiąc miodowy”.

Czyżby gwiazda Polsatu razem z mężem zdecydowali się odnowić przysięgę małżeńską na drugim końcu świata? Wszystko na to wskazuje  – spektakularne ślubne suknie, luksusowe otoczenie i elegancki apartament dla nowożeńców na drugim końcu świata… Kto by nie chciał zakochać się w takich okolicznościach?! Idealne miejsce na romantyczną podróż poślubną!

Jedno jest pewne – oboje Agnieszka i Grzegorz wyglądają na bardzo szczęśliwych i zakochanych.

Robert Lewandowski bogatszy dzięki Agnieszce Hyży! Od tych cyferek można oszaleć!

Wystarczyło kilka minut i Agnieszka Hyży z kopciuszka zmieniła się w księżniczkę! Po rozczochranych włosach i dresie ani śladu! Jest za to kreacja godna Oscarów!

Jak naprawdę wygląda małżeństwo Agnieszki i Grzegorza Hyżych? „Nie wszystkie strony naszej układanki się sprawdzają”


Czy Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży pasują do siebie?

×