Agnieszka Hyży oficjalnie ustępuje Izabeli Janachowskiej: „Miała na to środki”. Tłumaczy, dlaczego odmówiła jej wywiadu z mężem

Agnieszka Hyży, Izabela Janachowska

Agnieszka Hyży, Izabela Janachowska

Izabela Janachowska idzie jak burza. Niedawno dołączyła do grona gwiazd Polsatu, a do tego prowdzi swój ślubny biznes. Agnieszka Hyży publicznie ogłasza, że zdecydowała się ustąpić swojej "rywalce".


Agnieszka Hyży rozpoczęła swoją przygodę z show-biznesem ponad 15 lat temu. Pracowała nad ciekawymi projektami i zawsze wykazywała się godnym podziwu profesjonalizmem i perfekcjonizmem, jednak to jej prywatne sprawy niejednokrotnie skupiały uwagę otoczenia i poddawane były ocenie.

Dziennikarka musiała zmierzyć się z wieloma trudnymi doświadczeniami. Utrata kilku ciąż, pełne obaw oczekiwanie na narodziny syna — o tej ciąży powiedziała dopiero, jak już była bardzo zaawansowana, czy medialna nagonka dotycząca jej związku z Grzegorzem Hyżym.

Naszej reporterce dziennikarka zdecydowała się opowiedzieć, ile jest prawdy w plotkach na temat jej rzekomej rywalizacji z Izabelą Janachowską.

Agnieszka Hyży zdradziła całą prawdę o relacjach z Izabelą Janachowską

Oprócz działalności w na szklanym ekranie Agnieszka Hyży realizowała się zawodowo jako ekspert ślubny. Teraz jednak ustępuje pola Izie Janachowskiej. Nie ukrywa, że była tancerka zaimponowała jej tym, jak rozwinęła biznes.

Zawsze się doszukiwano konkurencji między nami. Ja, i to powtarzam zupełnie szczerze, uważam, że Iza naprawdę z biznesu ślubnego zrobiła super rzecz, świetnie to rozwinęła. Przekuła to też na swój prywatny sukces, wybijając się bardzo mocno medialnie, miała na to pomysł, miała na to środki i chapeau bas – uważam, że sobie to świetnie zorganizowała. Kibicuje jej i uważam, że jedna Iza wystarczy w biznesie ślubnym.

Jak się okazuje, Iza zapraszała Agnieszkę i Grzegorza na swoją kanapę do wspólnej rozmowy, którą chciała wyemitować na ślubnym kanale na YouTube:

My jesteśmy bardzo oszczędni w udzielaniu się,  jeżeli chodzi o udzielanie się w naszych prywatnych prawach. Dużo bardziej lubimy chwalić się czy opowiadać o naszych zawodowych zobowiązaniach. Myślę, że temat ślubu i my we dwoje na jednej kanapie. Nigdy nie mów nie. Iza nas zapraszała. Może w jakiś okolicznościach kiedyś to nastąpi, natomiast nie jesteśmy chyba najlepsi w takich opowieściach.

Chcielibyście, aby Iza przeprowadziła wywiad z Agnieszką i Grzegorzem?


Izabela Janachowska - Polsat SuperHit Festiwal 2022, dzień pierwszy

Izabela Janachowska - Polsat SuperHit Festiwal 2022, dzień pierwszy

Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński - Polsat SuperHit Festiwal 2022, dzień pierwszy

Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński - Polsat SuperHit Festiwal 2022, dzień pierwszy

Izabela Janachowska świętuje 3. urodziny syna

Izabela Janachowska świętuje 3. urodziny syna

Komentarze

 • Gość123 pisze:

  Pani Janachowska jak dla mnie jest dość ogarnięta i nie ważne w jaki sposób ale realizuje swoje cele. Natomiast o tym że pani Agnieszka Hyży również zajmuje się profesjonalnie tematyką ślubną to przeczytałam dopiero w tym artykule. No i nie ma co ukrywać, ale „wypłynęła” dopiero przy okazji medialnego cyrku wokół Mai i Grzegorza Hyży…

  • Gość pisze:

   Co ty bredzisz. Pani Agnieszka w telewizji występowała zanim wszyscy usłyszeli o jej mężu

  • Gość pisze:

   No chyba się mylisz. Pani Agnieszka debiutowała na ekranie wcześniej niż Pani Izabela. A lubię obie. Fajne, inteligentne, uśmiechnięte dziewczyny.

  • XYZ pisze:

   Przecież powyżej nie jest napisane kiedy która debiutowała na ekranie tylko komentarz dotyczy tematyki ślubnej…ale zamiast przeczytać ze zrozumieniem tekstu to trzeba zacząć bić pianę „Pani Agnieszka występowała w telewizji zanim wszyscy usłyszeli o jej mężu”. No tak ale którego męża bierzemy pod uwagę w tych rozmyślaniach? 🙂

 • Gość pisze:

  Agnieszka, a jakie zawodowe osiągnięcia TY masz ???

 • Gość pisze:

  Nie lubię Janachowskiej.

 • Krystna pisze:

  Janachowska to typ kobiety która idzie po trupach tupet i bezszczelnisc to jej drugie imię

  • DAGMARA pisze:

   Przede wszystkim mąż wyłożył kasę, i stąd ten zacny sukces… 99%kibiet by to wyszło…

  • Gość456 pisze:

   Ma. Pani..racje.mozna.wszystko.jak.ma.sie.kase.nawet.czyims.kosztem

  • Gość pisze:

   Do Dagmary
   Nieprawda, gdyby tak było, to większość ludzi która wygrywa miliony pomnażałaby majątek. Jednak większość nowobogackich traci kasę.

  • Gość pisze:

   Zazdrość to główny grzech Polek. Uśmiechnij się, myśl pozytywnie i szukaj bogatego męża

 • Gość pisze:

  Dnem intelektualnym to jesteś ty miernoto życiową . Do 21 maj godzina 08: 21

 • Gość pisze:

  Jej na tym zdjęciu Pani Janachowska nie przypomina juz siebie

 • Gość pisze:

  Nie znam ludzi…

 • Gość pisze:

  Obie panie to dno intelektualne.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×