Agnieszka Hyży o macierzyństwie: „Patchworkowe rodziny nie są wcale łatwe”. Co sprawia jej największy problem?

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży szczerze o rodzicielstwie. Jak przyznała, patchworkowe rodziny nie mają łatwo. Ktoś jednak pomógł im w stabilizacji. 

Agnieszka Hyży przed laty zaczynała karierę jako modelka. To jednak dziennikarstwo okazało się strzałem w dziesiątkę. Przez długi czas pracowała w telewizji Polsat. W 2011 roku poślubiła Mikołaja Wita. Dwa lata później na świat przyszła ich córka – Marta. Rodzice dziewczynki z czasem zakończyli związek. Drugim mężem Agnieszki został Grzegorz Hyży. Ich ślub odbył się w 2015 roku w Rzymie. W ubiegłym roku gwiazda urodziła ich pierwsze wspólne dziecko, syna Leona.

Grzegorz ponadto ma synów-bliźniaków ze związku z Mają HyżyWiktora oraz Alexandra.

Reporterka Jastrząb Post zapytała Agnieszkę o to, jak radzi sobie z macierzyństwem.

Agnieszka Hyży o rodzicielstwie

Nasza rozmówczyni jest świadoma tego, że patchworkowe rodziny nie mają łatwo. Niemniej jednak przyjście na świat Leona bardzo im pomogło! Najmłodsze dziecko wniosło do ich życia rodzinnego sporo miłości i dobrej energii.

Ten rok był bardzo wyjątkowy. Był to rok sporych zmian, ale też naszej rewolucji rodzinnej. Pozytywnej rewolucji, która bardzo nas wszystkich do siebie zbliżyła, bardzo nas połączyła. Bo patchworkowe rodziny nie są wcale łatwe. Wiąże się to z wieloma okolicznościami, które na co dzień to życie komplikują. A ten wspólny mały człowiek sprawił, że wiele osób tą gardę obniżyło i naprawdę priorytety już są dla nas jasne i klarowne każdego dnia. Nasze życie rodzinne paradoksalnie troszkę zwolniło, bo nasz synek Leon wniósł w nie tak dużo miłości, dobrej energii.

Agnieszka zdecydowała się na szczerą deklarację:

Rzadko jest tak górnolotna w tego typu deklaracjach. Ale on zrobił coś niezwykłego i wprowadził w nasze życie bardzo dużo spokoju w nasze życie. Kiedy ten rok zleciał, nie wiem. Myślę sobie, że od roku porządnie nie śpię, też nie wiem, jak to możliwe. Ale jeżeli kolejne lata będą z nim tak wesołe, uśmiechnięte, to tylko z optymizmem patrzę w przyszłość.

Piękne słowa!


Agnieszka Hyży świętuje 1. urodziny syna, Leona

Agnieszka Hyży świętuje 1. urodziny syna, Leona

Agnieszka Hyży świętuje 1. urodziny syna, Leona

Agnieszka Hyży świętuje 1. urodziny syna, Leona

Agnieszka Hyży pokazała, jak karmi synka

Agnieszka Hyży pokazała, jak karmi synka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×