Hyży o macierzyńskim wyznaniu Kwaśniewskiej: „Wiem, co się za tym kryje”. Gwiazda zwierzyła się jej ze swojego sekretu

Agnieszka Hyży o wpisie Aleksandry Kwaśniewskiej

Agnieszka Hyży o wpisie Aleksandry Kwaśniewskiej

Agnieszka Hyży skomentowała wpis Aleksandry Kwaśniewskiej dotyczący bezdzietności. Córka pary prezydenckiej podzieliła się przemyśleniami, które odbiły się szerokim echem w mediach. Co napisała?

Aleksandra Kwaśniewska z przytupem wróciła do pracy w telewizji. Po tym jak kilka lat temu zarzekała się, że już nigdy nie wystąpi na szklanym ekranie, zmieniła zdanie, gdy dostała telefon z propozycją współpracy z TVN Style. Usłyszała w słuchawce, że produkcja chce wskrzesić Miasto kobiet, a w roli drugiej prowadzącej wystąpi Marzena Rogalska. Córka byłej pary prezydenckiej bez wahania przyjęła ofertę.

Zarzekałam się, że telewizja to już zamknięty rozdział, mówiłam mojemu mężowi, że ja w ogóle nie wrócę, no chyba że pojawiłaby się propozycja jakiegoś kobiecego talk show […]. Więc jak ta się pojawiła, to ją rozważyłam w 3,5 sekundy! – mówiła w „Dzień Dobry TVN” podczas wywiadu, promującego format.

Już w pierwszym odcinku Kwaśniewska zdobyła się na intymne zwierzenia. Poruszyła temat macierzyństwa – temat, na który nigdy wcześniej nie rozmawiała tak otwarcie, chociaż media wielokrotnie spekulowały o jej ciążach i powodach braku potomstwa.

Dla mnie, jako dla osoby bezdzietnej, która ma wiele przyjaciółek, które mają dzieci, jak ta ostatnia zaszła w ciążę poczułam się niemalże zdradzona. Po prostu nagle się okazało, że ja uczestniczę w rozmowach, które są ciągle o dzieciach, a ja nie mam nic do powiedzenia w tym temacie. Ja się czuję teraz taka troszeczkę osamotniona – wyznała.

Reakcja widzów była natychmiastowa. Zasypali swoją ulubienicę wiadomościami z podziękowaniami za świetny odcinek i ciekawą dyskusję, a ta odpowiedziała im w publicznym wpisie na swoim Instagramie.

Ostatni komentarz Kwaśniewskiej dotyczący bezdzietności odbił się szerokim echem w sieci. Mnóstwo Polek dziękuje jej za łamanie granic tabu. Wśród gwiazd, które wyraziły słowa uznania była Agnieszka Hyży. Prezenterka Polsatu lada dzień powita na świecie dziecko, którego ojcem jest wokalista Grzegorz Hyży. Śliczna gwiazda sama kilka miesięcy temu wyznała, że w przeszłości straciła kilka ciąż.

Agnieszka Hyży o wpisie Aleksandry Kwaśniewskiej na temat macierzyństwa

Hyży w rozmowie z Jastrząb Post – na prośbę naszej reporterki – wróciła do wpisu Kwaśniewskiej. Zdradziła, że od czasu, gdy publikacja trafiła do internetu, widziała się z Aleksandrą, z którą mogła na spokojnie podzielić się swoją opinią na temat jej przemyśleń:

Widziałyśmy się z Olą kilka dni temu. Rozmawiałyśmy o tym. Ja bardzo ją lubię. Ola jest często bardzo odważna w swoich komentarzach. Jest też baczną obserwatorką życia społecznego. Ma celne uwagi i riposty. Zresztą – uwielbiam jej hasztagi. Ola napisała coś, co gdzieś tam dotyka mojego tematu i mojego posta. Generalnie trudności w rozmowach o macierzyństwie, bo są kobiety, które mają problem z zajściem w ciąży. Ale są też takie, które świadomie mówią, że nie chcą być mamą. I to jest w Polsce temat tabu.

Agnieszka rozumie Olę, zwłaszcza że doskonale zna powody, dla których Kwaśniewska nie ma dziecka:

Ola chciała zwrócić uwagę, mówiąc: „Przestańcie nam zadawać te cholerne pytania. Przestańcie nas pytać, czy nasza rodzina się powiększy, bo nigdy nie wiesz, co się za tym kryje”. Poza tym wiem, co kryje się u Oli i jakie ma intencje, więc uznałam, że skomentuję ten post jednym zdaniem. Osobiście twierdzę, że tylko poprzez takie medialne dyskusje jesteśmy w stanie w Polsce coś zmienić. Żeby tymi znanymi osobami robić coś dobrego i pozytywnego.

Całą rozmowę z Hyży publikujemy poniżej.


Aleksandra Kwaśniewska - jesień 2021

Aleksandra Kwaśniewska - jesień 2021

Aleksandra Kwaśniewska i Marzena Rogalska w Dzień Dobry TVN

Aleksandra Kwaśniewska i Marzena Rogalska w Dzień Dobry TVN

Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach

Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach

Komentarze

 • Marcin pisze:

  To prawda,ale są osoby które mają dzieci i wiedzą że ten ktoś nie może mieć dzieci i specjalnie potrafią dogryźć tej osobie, dla mnie takie coś jest nie na miejscu i całkowicie nie do zaakceptowania i tylko świadczy jaka ta osoba co świadomie dogryza jest głupia .

 • GośćJowisz pisze:

  Mówienie bezpłodnej kobiecie o macierzyństwie to tortury. Koniec.

 • Gosc! pisze:

  To prawda p.Ola caly czas o tej bezdzietnosci.Ale to nazywa sie nezplodnosc.Dziwni sie czyta o tej bezdzietnosci p.Oli.Moze jest cos na rzeczy.Nie bezdziwtnosc tylko bezplodnosc.Pewno swiadome bierze srodki antykopcesyjne, jezeli swiadomie wybrala t.z.bezdzietnosc..Trodno w to uwiezyc\' ze swiadomie nie chce dziecka.Pozdrawiam swiadoma mama.

  • #niejestemMADKĄ# pisze:

   Czyli jednak widzi Pani tylko jeden scenariusz na życie…nie każdemu do szczęścia potrzebne jest dziecko. Czasem trzeba wyjść w swoim myśleniu z utartych schematòw. Każdy ma inne potrzeby i warto byłoby się otworzyć na innych ludzi. Spojrzeć szerzej a nie tylko z własnej perspektywy. To właśnie brak tej perspektywy powoduje że matki ranią swoimi wypowiedziami i nieprzemyślanymi pytaniami bezdzietne kobiety, które podjęły świadomą decyzję o nieposiadaniu dzieci. Ich brak nie oznacza zaraz bezpłodności.

  • Zonk pisze:

   Gdyby głupota mogła fruwać to latałabyś jak gołębica.

 • Gość pisze:

  Po co kogoś kogo pokochamy skazywać na śmierć ,lepiej nie mieć dzieci.

 • Gość pisze:

  W sumie dobrze, że puste celebrytki nie chcą czy nie mogą się rozmnażać. Naturalna selekcja pustostanu.

 • Gośćsowa pisze:

  Czy z dzieckiem, czy bez jest pustakiem nadającum się tylko do tvn-u ! Będzie uczyć jak i kiedy je się macę 😏

  • Magda Lena pisze:

   Kim trzeba być aby tak pisać?

  • Gość pisze:

   No tutaj widzę Himalaje inteligencji 🤦‍♀️

  • Gość pisze:

   Ten kto nazywakogos pustakiem sam nim jest.

  • Wisia pisze:

   Sama jesteś pustakiem, nie siegasz jej do pięt. Lepiej do TVN niż do TV info.gdzie jest Ogorek i Jakimowicz!

  • Gość pisze:

   Co pani może widzieć o problemie w zajściu ciąży może Ola ma problem a to jest bolesne nie mieć chociaż 1 dziecka ja sama straciłam nadzieję że będę kiedyś w ciąży w wieku 35 miałam poronienie które bardzo przeżyłam i był dla mnie horror bo bardzo cierpiałam i
   ginekolodzy nie dawali mi szans na ponowne zajście w ciążę a teraz taka niespodzianka jestem w ciąży w wieku 38 l i mam nadzieję że nie będzie nie przyjemnej tym razem niespodzianki

  • Gość pisze:

   „Kto się przezywa, sam się tak nazywa”

  • Gośmi pisze:

   Piszesz o sobie, prostaku ?

  • Michał pisze:

   Sam jesteś pustak. Twój prostacki komentarz o ty świadczy.

 • Gość pisze:

  A kto to jest Ola =córka swojego ojca i tyle

 • Gotabaść pisze:

  Nie zawracaj dyferencjału ludziom swoją/waszą bezdzietnością.

 • Gośćzza pisze:

  Pewnie, roboty huk ,płacz, pieluch ,szkoła itp. A starość będzie w samotności. Ale i na to jest rada .Pozdrawiam .

 • Gość pisze:

  Ula Pedantula zrobiła o tym świetny filmik. Jakieś 2 lata temu. I nie było takiego odzewu jak teraz .

 • Gość pisze:

  Chce albo nie może 😂😂😂 gadać każdy może…

  • GośćGosc pisze:

   Tu chodzi o narzucaniu sie p ytaniami , presja, bo kobiety bez dzieci były traktowane jak takie nic bo przecież kk nauczał o wycinaniu takich drzew😂, ciemnota i chołota w tym temacie i nadal funkcjonuje😂😂😂😂

 • Maja pisze:

  No właśnie tym komentarzem pokazujesz, ze nie szanujesz ich decyzji. Szanowanie decyzji to wlasnie niekomentowanie tego w sposób: serce mi pęka , ze nie będą znac takiej miłości… „. Typowa prosto myślącą matka Polka…

 • Gagunia pisze:

  Niech Ola żyje tak jak chce.Bardzo Ją lubię

 • Gość Ania pisze:

  Kogo obchodzi czy Ola chce miec dzieci albo czy moze. sama narzuca sie z dreczacym ja tematem kto ja o to pyta? Chyba oprocz jej rodziny nikogo .

 • Gość pisze:

  Ola sama meczy ten temat, przeciez nikogo to nie obchodzi czy chce byc matka i czy moze nia byc. Wystarczy zyc swoim zyciem i ie narzucac sie ze swoim jestestwem

  • Gość pisze:

   🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈

  • Gość pisze:

   Ale inni są meczeni. Ja swiadomie nie chcę mieć dzieci, nie każdy musi je mieć

  • Lilia pisze:

   Wiele słynnych kobiet nie miało dzieci i o tym nigdy nie mówiły publicznie, nie przejmowaly się widocznie, bo szczęśliwi ludzie się nie przejmują co myślą inni.

 • Kathe pisze:

  Bycie w ciąży nie raz nie jest łatwe, ale później to maleńkie maleństwo, ta maleńka kruszyna, mała-wielka miłość tak przekopuje życie, tyle szczęścia i radości daje, że to nie da się opisać… no i potem tavwielka miłość i więź, jaką łaczy matkę z dzieckiem…. to trzeba przeżyć. Żal mi tych kobiet które świadomie rezygnują z macieżyństwa. Szkoda że nie wiedzą co tracą i oby kiedyś nie żałowały tej decyzji… Z drugiej strony szanuje ich decyzję choć serce mi pęka, jak pomyślę że nigdy nie będą wiedziały, jak wielka miłość je ominęła.