Agnieszka Hyży wyrzuciła z siebie, co myśli o wojnie Smaszcz i Janachowskiej. Jej wypowiedź to wiadro zimnej wody na głowy uczestniczek sporu

Izabela Janachowska, Paulina Smaszcz, Izabela Janachowska

Izabela Janachowska, Paulina Smaszcz, Izabela Janachowska

Agnieszka Hyży o konflikcie Izabela Janachowska-Paulina Smaszcz. Ma konkretne stanowisko. Panie mogą nie być zadowolone z jej słów.

Media od wielu dni żyją sporem pomiędzy Pauliną Smaszcz Izabelą Janachowską. Konflikt wybuchł po tym, gdy Iza delikatnie skrytykowała zachowanie Pauliny, która publicznie atakowała Kasię Cichopek oraz Macieja Kurzajewskiego. Smaszcz próbowała podważyć wiarygodność oponentki, sugerując, że rozbiła poprzedni związek swojego męża, Krzysztofa Jabłońskiego. W odpowiedzi Janachowska ujawniła ich prywatne SMS-y, czym sprowokowała przeciwniczkę do kolejnych insynuacji.

W końcu do akcji wkroczył Jabłoński, grożąc Smaszcz, że skieruje sprawę do prawników, jeśli nie zaprzestanie ataków. To niewiele dało. Paulina się nie przestraszyła i jeszcze kilkukrotnie publikowała nieprzychylne wypowiedzi.

Reporterka Jastrząb Post o konflikt pomiędzy Pauliną a Izabelą zapytała Agnieszkę Hyży.

Agnieszka Hyży o aferze Izabela Janachowska-Paulina Smaszcz

Rozmówczyni naszego portalu nie wzięła strony żadnej uczestniczki sporu. To z pewnością nie usatysfakcjonuje rywalizujących ze sobą pań. Agnieszka – jak powiedziała Jastrząb Post – nigdy nie wypowiada się na sprawy, które jej nie dotyczą. Skrytykowała przy tym załatwianie spraw prywatnych na forum publicznym.

Nie wypowiadam się na tematy, które mnie nie dotyczą. A nawet powiem więcej  – często nie wypowiadam się na tematy, które mnie dotyczą, a wiążą się z burzą medialną. Sprawy prywatne, związkowe, życiowe, rodzinne załatwia się albo za zamkniętymi drzwiami, albo w odpowiednich instytucjach. Każdy oczywiście robi, co uważa i odpowiada za swoje czyny, więc tyle mogę w tym temacie powiedzieć.

Czy miewa momenty, w których chciałaby się wypowiedzieć na temat medialnej afery?

Teraz coraz rzadziej, bo mocno zdystansowałam się do tego, co dzieje się w mediach i staram się nie czytać dla swojego zdrowia psychicznego. Natomiast tak, miałam mnóstwo słabszych momentów, kiedy myślałam, ile czasu mam uważać, że pada deszcz, kiedy wcale ten deszcz nie pada, tylko dzieją się inne słabe rzeczy. Natomiast na koniec dnia zawsze myślę sobie o swoich dzieciach, że w internecie nic nie ginie i nie chciałabym, aby to czytały, bądź były świadkami czegoś takiego. Jak to mówią, milczenie jest złotem.

Podzielacie zdanie Agnieszki?


Agnieszka Hyży - Gala WP Kobieta #Wszechmocne 2022

Agnieszka Hyży - Gala WP Kobieta #Wszechmocne 2022

Paulina Smaszcz krytycznie o sytuacji w Polsce

Paulina Smaszcz krytycznie o sytuacji w Polsce

Izabela Janachowska i Jabłoński odpowiadają Smaszcz

Izabela Janachowska i Jabłoński odpowiadają Smaszcz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×