Agnieszka Hyży miała wystosować oświadczenie w sprawie Izabeli Janachowskiej! Wycofała się w ostatniej chwili [WIDEO]

Agnieszka Hyży o relacji z Izabelą Janachowską

Agnieszka Hyży o relacji z Izabelą Janachowską

Agnieszka Hyży rywalizuje z Izabelą Janachowską?

Agnieszka Hyży i Izabela Janachowska to dwie prezenterki, które wspaniale realizują się w tematach ślubnych. Iza ma swój własny program w TVN Style, a Agnieszka Hyży jest od jakiegoś czasu związana z portalem o tematyce ślubnej.

Mówi się, że zarówno Iza jak i Agnieszka w tematach ślubnych nie mają sobie równych. Wydawać by się mogło, że dziennikarki ze względu na to, że pracują w różnych stacjach stanowią dla siebie konkurencję, jednak tak nie jest. Okazuje się, że dziewczyny myślały nawet o wspólnym biznesie.

Myśmy się nawet śmiały kiedyś, że chyba jakieś oświadczenie wspólne wydamy. Absolutnie ze sobą nie konkurujemy, co więcej był nawet moment, że myślałyśmy nad wspólnym projektem eventowym związanym z branżą ślubną i ja nie wiem czy my kiedyś do tego nie powrócimy.

Agnieszka Hyży przyznaje, że zdarza się jej oglądać programy Izabeli, bo bardzo ciekawią ją historie ludzi, którzy w nich występują:

Ja bardziej na to patrzę pod kątem historii ludzkiej, bo też o to chodzi w tych programach, że pokazywane są tam fajne historie, fajne i ciekawe pary. Patrzę oczywiście też  takim telewizyjnym okiem i spojrzeniem, bo jest to też moja praca i na tym się znam i to najbardziej lubię. Ale rzeczywiście są to fajne przyjemne programy i cieszą się dużą popularnością i wcale mnie to nie dziwi.

Trzeba przyznać, że Iza i Agnieszka świetnie sprawdzają się jako specjalistki od tematyki ślubnej. Mamy nadzieję, że kiedyś uda się nam zobaczyć je we wspólnym projekcie.

Zobacz: Grzegorz Hyży zrobił przepiękne zdjęcie Agnieszce i jej córce! “Moje wszystko”

Agnieszka Hyży - pokaz Bizuu jesień zima 2017

Agnieszka Hyży – pokaz Bizuu jesień zima 2017

Izabela Janachowska - TVN Style jesień 2017 - prezentacja ramówki

Izabela Janachowska – TVN Style jesień 2017 – prezentacja ramówki


Agnieszka Hyży na pokazie Bizuu

Agnieszka Hyży na pokazie Bizuu

Agnieszka Hyży na ramówce Polsatu

Agnieszka Hyży na ramówce Polsatu

Iza Janachowska promuje nowy program w TVN Style

Iza Janachowska promuje nowy program w TVN Style

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×