Syn zagiął pytaniem Agnieszkę Dygant i jej partnera: „Nie pociągnęliśmy tego”. Gwiazda otworzyła się w temacie ślubu. Ma już pomysł na kreację

Agnieszka Dygant o ślubie z Patrickiem Yoką

Agnieszka Dygant o ślubie z Patrickiem Yoką

Agnieszka Dygant o ślubie z Patrickiem Yoką. Gwiazda zdradziła, jakie pytanie usłyszała od syna. Z czym musiała zmierzyć się ona i jej ukochany?

Agnieszki Dygant nie trzeba przedstawiać fanom dobrych produkcji. Aktorka ma na swoim koncie kilka ról, dzięki którym zyskała uznanie branży i publiczności, o czym świadczy np. TeleKamera, którą otrzymała w 2006 roku. Zaczynała od epizodu w Na dobre i na złe. Potem zagrała główną postać w kultowym sitcomie Niania, którego powtórki emitowane są do teraz. Wspominając imponującą filmografię gwiazdy, nie sposób pominąć Botoksu czy Listów do M.

Prywatnie Dygant od 2010 roku związana jest z reżyserem i scenarzystą Patrickiem Yoką, z którym ma syna Xawerego. Para od ponad dekady tworzy jeden z najbardziej zgranych związków w polskim show-biznesie. O swojej relacji bardzo rzadko opowiadają publicznie. Tym razem Agnieszka zrobiła wyjątek i odpowiedziała na kilka pytań reporterki Jastrząb Post.

Agnieszka Dygant o ślubie z Patrickiem Yoką

Dygant zdradziła nam, że niedawno ona i jej ukochany musieli zmierzyć się z trudnym pytaniem ich syna. Xawery zapytał ich o ślub. Jak zareagowała aktorka?

On się zastanawia, bo dla niego to było tak oczywiste, że my jesteśmy razem i nigdy się nie zastanawiał, czy rodzice są po ślubie czy nie. I zadał kilka takich pytań, ale nie pociągnęliśmy tego. Temat umarł naturalnie. Więc zwolniłam się i z brania ślubu, i z odpowiedzi na to pytanie – powiedziała Jastrząb Post.

Czy ulubienica widzów myśli o legalizacji związku?

Nie myślałam o tym, aż tak. Chyba na razie nie mamy takiego pomysłu.

Gdyby jednak pomysł się pojawił, to na jaką kreację zdecydowałaby się Agnieszka? Tutaj część fanów może być zaskoczona jej kreatywnością:

Chyba jakiś biały garnitur.

Cała rozmowa poniżej.


Agnieszka Dygant i Patrick Yoka z synem

Agnieszka Dygant i Patrick Yoka z synem

Agnieszka Dygant i Patrick Yoka mają kryzys?

Agnieszka Dygant i Patrick Yoka mają kryzys?

Patrick Yoka, Agnieszka Dygant - premiera filmu Służby Specjalne

Fotografia: AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×