Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Wojciech Błach znany z seriali „Na wspólnej” i „Pierwsza miłość” ponownie został ojcem! Tylko my mamy pierwsze słodkie zdjęcia dzielnej mamy z maluszkiem!

Agnieszka Błach urodziła


Agnieszka Błach urodziła syna

Wojciech Błach znany widzom z seriali Na Wspólnej i Pierwsza miłość, ponownie został szczęśliwym tatą! W radosnym uniesieniu aktor pochwalił się dobrą nowiną na swoim profilu, wklejając swoje czarno-białe foto z nowo narodzonym dzieckiem.

 Welcome to the Jungle – czytamy na instagramowym profilu gwiazdora.

Również dzielna mama – Agnieszka Błach pochwaliła się narodzinami swojej pociechy na Instagramie.

 Ojciec i syn – napisała pod zdjęciem Agnieszka Błach, zdradzając tym płeć swojego dziecka.

Tylko na Jastrzab Post zobaczycie kolorowe zdjęcia Agnieszki Błach z synkiem! Oboje rodzice są dumni i szczęśliwi, ukochany synek jest śliczny, zdrowy, waży 4,6 kg i ma 62 cm! Chłopiec ma na imię Jeremi!

Ile dzieci ma Wojciech Błach?

Dodajmy, że Wojciech Błach został ojcem po raz drugi. Pierwszego syna urodziła mu w 2011 roku piękna aktorka – Kamila Baar. Syn Kamili i Wojciecha ma na imię Bruno. Matkę swojego drugiego dziecka – Agnieszkę, aktor poślubił rok temu. Para unika jednak pojawiania się razem na imprezach celebryckich. Oboje bardzo aktywnie udzielają się za to w mediach społecznościowych.

Dodatkową atrakcją w życiu aktora jest fakt, że jego serialowa małżonka z Na Wspólnej  – dzielna Żaneta, w ostatnim czasie w barze u Ziębów również urodziła syna! Zatem Błach ma już trzech chłopaków 🙂

Serdecznie gratulujemy mamie i tacie cudownego synka!

Gwiazdor „Na wspólnej” i „Pierwszej miłości” trafił do szpitala! W jakim jest stanie?

Na Wspólnej: Tak będzie wyglądał poród Żanety! Nie wszystko pójdzie zgodnie z planem!

Na Wspólnej: Co za dramat! Syn Żanety zostanie porwany przez bliską osobę!

Oglądasz Na Wspólnej?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×