Prowadząca „Prince Charming” o porównaniach do Joanny Krupy. Podobieństwo zauważyli nie tylko widzowie: „Wkurza mnie to”[WIDEO]

Aggie

Aggie

Aggie została prowadzącą nowe miłosne reality show Prince Charming. To program, w którym 13 gejów walczy o miłość tego jedynego. Okazało się, że gospodyni formatu ma wiele wspólnego z Joanną Krupą. Czy Agnieszka nie boi się porównań do modelki?

Prince Charming to miłosne reality show skierowane do gejów, w którym o miłość tego jedynego będzie walczyło 13 mężczyzn. Już kilka miesięcy temu ogłoszono, że prowadzącą zostanie Agnieszka Lal. To influencerka i podróżniczka, która jako osiemnastoletnia dziewczyna wyjechała z Polski. Obecnie mieszka na stałe w Los Angeles, a swoją przygodę z telewizją zaczynała od programu TVP Rower Błażeja. Wtedy podjęła decyzję o tym, że nie zamierza już nigdy więcej pracować na antenie. Otrzymując propozycję poprowadzenia randkowego programu dla gejów, zmieniła jednak zdanie.

Agnieszka w sieci znana jest pod pseudonimem Aggie. Wiadomo, że nie jest ona jedyną Polką, której udało się zrobić karierę w USA. Nie sposób nie wymienić tutaj: Joanny Krupy, Sandry Kubickiej, Izabeli Scorupco czy Alicji Bachledy-Curuś.

Aggie o porównaniach do Joanny Krupy. Co o nich sądzi?

Agnieszka nie ukrywała, że nowa praca to dla niej nie tylko ogromny zaszczyt, ale również spore wyzwanie. Dzięki programowi miała też okazję zwiedzić kolejny kraj, czyli Hiszpanię, w której do tej pory nie była. Aggie na co dzień posługuje się angielskim, dlatego też w pierwszym odcinku programu swoje przemówienie rozpoczęła właśnie w tym języku.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, czy w tym kontekście boi się porównań do Joanny Krupy, która również wplata w język polski obcojęzyczne słowa:

Nie boje się, będzie mi bardzo miło. Joanna jest piękna, odniosła ogromny sukces. Ja naprawdę nie chciałam mieć problemów z wypowiadaniem się. Wkurza mnie to, że brakuje mi słów. Na co dzień jest mi łatwiej coś powiedzieć po angielsku. Myślę i śnie po angielsku, dlatego jest mi trudniej.

Czy Aggie miała przyjemność poznać Joannę?

Nie znam jej osobiście. Ale słyszałam o niej wiele dobrego od wielu osób. Zauważyli pomiędzy nami podobieństwo.

Czy Wy też widzicie podobieństwo pomiędzy Joanną, a Aggie?


Aggie, Jacek Jelonek - uczestnik Pronce Charming

Aggie, Jacek Jelonek - uczestnik Pronce Charming

Maggie Gyllenhaal - Otwarcie muzeum Amerykańskiej Akademii Filmowej

Maggie Gyllenhaal - Otwarcie muzeum Amerykańskiej Akademii Filmowej

Aggie prowadząca Finding Prince Charming

Aggie prowadząca Finding Prince Charming

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×